1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שום סם פסיכדלי לא "נפתח לי"

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י aroncohn1, ‏25/8/18.

1. aroncohn1

aroncohn1 חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקיי חברים, אנא תקשיבו ובעיקר תאמינו ותנו לי עצות או למה זה באמת קורה לי הדבר ההזוי הבא:
    קניתי מכמה סוחרים שונים גם בטלגרם (ותמיד בדקתי ביקורת ביקורת עליהם יש לציין) וגם לא בטלגרם וגם ברשת האפלה וגם פה בדקתי ביקורות.
    בכולם אבל בכולם קניתי כמויות אדירות של LSD ואקסטזי וMDMA מכל אחד ואחד מהם. בלפחות מלמעלה ל30 סוחרים שונים.
    ובאף אחד ולו אחד בודד הצלחתי לחוות חוויה פסיכדלית אמתית. כן יש לומר שאני בהחלט הרגשתי עירני למשך השעות שהחומר אמור להשפיע ולא הצלחתי לישון. וכן יש לומר שהרגשתי איזשהי סוג של "סטלה"
    ועם MDMA ואקסטזי די הרגשתי את "הנעילות"
    ועם אסיד את הטעם הזה וההרגשה הזאת בפה.
    בקיצור את כל תופעות הלוואי של הסם בהחלט די הרגשתי!
    אבל אף פעם ולו פעם אחת לא הרגשתי את ההשפעות האמתיות של הסם קרי: הזיות, שמיעה חדה של המוזיקה וכל השפעה אמתית אבל אמתית של הסם עצמו!!!
    מלבד "סטלה" לא ברורה ומובנת שבהחלט ניתן להגדיר אותה "כסאחית" מוחלטת! לא היה שום דבר אבל שום דבר מעבר...
    ופעמים רבות נתתי לחבר שלי מהסמים שקניתי ועליו זה השפיע באופן ברור ומלא!
    וכן הרבה פעמים אכלתי שתי קרטונים לא אשקר אף פעם לא מעבר לזה.
    והרבה פעמים לקחתי הרבה MDMA.
    והרבה פעמים אכלתי שתי אקסטות שוב לא אשקר לא מעבר לזה...
    ולקחתי כמעט מכל סוג של אקסטה קיימת ואפשרית מטראמפ לבבות ועד כל חרא כזה או אחר...
    ועדיין הרגשתי אותו הדבר!
    יש לציין שאני כלל לא שמן ובחור גדול אלא אך ורק עם כרס קטנה ובחור יחסית די נמוך 1.70.
    ויש לציין גם שלא לקחתי שום תרופה כזאת או אחרת במהלך הימים או החודשים לפני שלקחתי את הסמים הפסיכדליים. ובכלל אינני לוקח תרופות אם אני לא חולה או משהו כזה...
    ויש לציין גם שאינני כלל בחור של מסיבות ומעל 90 אחוז מהפעמים שלקחתי זה היה בבית!
    לפעמים לבד ולפעמים עם חברים, לרוב לבד. אבל על החברים זה כן ובהחלט השפיע!
    ויש לציין שאך ורק בפעם אחת ובודדה וזה גם הייתה הפעם הראשונה שניסיתי סמים פסיכדליים MDMA באמת השפיע עלי ומה שנקרא "נפתח לי" כשהייתי ממש צעיר בסביבות גיל 20 כיום אני בן 28 והיותר הזוי שזה היה מבקבוק גדול של מים שלם של גרם אחד או פחות אני לא זוכר של MDMA ששתו ממנו חמישה חבר'ה ואני שתיתי ממנו כוס אחת בלבד וגם זו כוס קטנה של "קפה" מה שנקרא...
    ודווקא שם וזו הפעם היחידה שבאמת "נפתח לי" סם פסיכדלי.
    ולקחתי ושתיתי כמויות הרבה הרבה יותר גדולות של MDMA וכלום, נאדה!!!
    ושוב, מסוחרים שונים וצבעים שונים וכו'.
    אקסטה אף פעם לא נפתחה לי ולא חוותי מה זה ואני די מניח ויודע שזה אותו דבר ודומה למה שחוותי עם MDMA.
    ואסיד בחיים אבל בחיים לא "נפתח לי" אף פעם לא חוותי טריפ של אסיד!
    עכשיו לפי שתקפצו למסקנות כאלו ואחרות ותגידו "דפקו" אותך מכרו לך "חשאב" וכו'.
    תשאלו את עצמכם את הדבר הבא:
    האם למעלה מ30 סוחרים כולם אבל כולם "דפקו" אותי? זה לא נשמע לי הגיוני כלל וכלל.
    מיותר לציין שאני מן הסתם בכל פעם חשבתי שבאמת "דפקו" אותי ועברתי מסוחר אחד לשני...
    וגם מה שכן כמו שכבר הזכרתי את תופעות הלוואי של הסם אני אכן די הרגשתי!
    ובכולם הרגשתי את התופעות לוואי ובכולם הייתה לי "סטלה" סאחית כזאת ולא מעבר...
    אני יודע שאתם תחשבו שזה הזוי או לא אמתי. אבל כן, אני מבקש שתאמינו כי זה אמתי לגמרי!
    או שאולי וזה מה שאני בעצם מחפש ולכן כתבתי את האשכול הזה יש לכם מושג למה זה קורה, עצות, פתרונות, או כל דבר כזה או אחר...
    תודה לכם ושבת שלום :)

בן יהודה אוהב/ת את זה.
  2. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    לקקחת קרטון של 250micro ?
    שמעתי יש מקום בשוק פשפשים שיש שם אחד שקוראים לו 25 הופמן אורגינאל ....
    את זה לקחת ?
    אם תרצה בקשר דרך הפרטי או המייל

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    נשמע שנפלת רק על תחליפים וזיופים. התארגנת דרך טלגרם?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!