1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלת רשיון לקנאביס רפואי. פוסט טראומה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י y.dan, ‏6/8/18.

1. y.dan

y.dan חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מטופל בבונסרין ובויפאקס תקופה ארוכה בעקבות פוסט טראומה.

אני מעוניין להתחיל טיפול בקנאביס. מה צריך לעשות?

2. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    לך יש מזלך
    גם אני התחלתי עם פוסט טרומה
    אבל הפסיכאטרית החודשית בריאות שלי שחושבת שהיא אלהים
    קבעה לי שלא יתנו לעולם רישיון לשימוש בקנאביס רפואי
    משום שהפסיכאטריה יכולה תמיד לטעון שתוך הפוסט טראומה נולדה לה עוד מחלה מניה דיפרסיה
    משנת 2012 אני מאובחן כבי פולאריס דו קטבי מניה דיפרסיה
    רק לגליזציה מלאה ת תן לי סיכוי לשבת על קפה וצארס על נמהבוקר בקופי שופ בתל אביב ובבת ים ובכל הארץ
    זה הסיכוי היחיד שלי שאוכל סוף סוף להשתמש בצורה חוקית עם רישיון שימוש וקבלת הקנאביס בזול
    ובזה גרמה הכנסתת והממשלה ומשרד המשפטים ומשרד הבריאות שהחלו במתן רשיונות שימוש בקנאביס
    דרך סלקציה של שמות של מחלות שמותר/ואסור להם לקבל אישור חוקי להשתמש בקנאביס רפואי
    ומה השקרה מכך מבחינה כלכלית הורדת המחיר לבעלי הרשיונות שמספרם גודלים וגדלים משנה לשנה
    והסוחרים נאלצו להעלות את המחירים בגלל הפסד הלקות בגלל הרישיון שימוש שנותנת המדינה ומחיר השימוש שלהם נהמסובסד ממשרד האוצר והבריאות בעלי רישיונות השימוש משלמים סכום זעום של שלוש ארבע מאות לכל חודש ויכולים לקבל מינון של 50 גרם קנאביס ירוק רפואי בשקית השוקלת 50 גרם שהוזיל את הוצאתם הכלכלית בקנית הקנאביס ועזבו את כל סוחריהם הקודמים שקנו אז הרבה יותר בזולך מהם לפני שיצא לחוק השימוש ברישיון הניתן על ידי רשימה של רופאים במדינה כשם מזהים ומגלים אחת ממחלות המופיעה ברשימה של בעלי הזכות לקבל רישיון לשימוש חוקי וחופשי כשמוכיח האזרח המעונין ברשיון לרופא נבחר לספק רישיון שימוש לחולה האמיתי או המתחזה לחולה מאחת המחלות מהרשימת ממחלות ברשימה של מחלות המותרות לרופא הנבחר להנפיק רישיון כתוב וחתום על סמל המדינה של ישראל שמאשר לשם והמשפחה ותץדץ הזהות רשומה במפורש כמותר וחוקי לשימושו הפרטי בקנאביס רפואי שגודל באיכות טובה ורמת ה THC הגורם לסטלה גבוהה במיוחד בשקיות ההשוקלות כהותר בערך גרם בשימוש בכמות המוגבלת הזאת לחודש ימים. המקבלים את שקיות הקנאביס הרפוראי במשקל שנקבע להם כמינון חודשי החל בתאריך מסויים בחודש שאז בעלי הרשיונות הולכים למחסנים של חלוקת הקנאביס ומחכים בתורלקבל את הצמח התרופה שניתנו על ידי הרופאים שנבחרו בחוקי רגולציה רפואים הכוללים ככלים ברורים דרך מדע בפסיכאטריה לעשות סלקציה באזרחים המבקשים לקבל רישיון שימוש בצמח הרפואי ביותר שקייים היום בעולם בצורה חלית חוקית שמאז ומתמיד מעולם לא היה אסור לשימוש בשל תכונותיו הרפואיות הרבות , המסוגלות גם לשמור על בריאותו של אדם בריא כי לא חייב האדם לחלות כדי לזכות התוכונות הטובות הרבות הקקימות במצח הזה הנקרא בעברית של התורב קנה בשם ולא צריך וסור שאדם העשוי בשר ודם ומסוגל לטעות בקלות שישיה פסיכאטר או רופא שאף אחד לא ראוי ולא ראשי להחליט ולקבוע מי בין כל מבקשי הראשון והעם יותר לו חוקית ויוכל להשמש בתרופה הזאת ולזכות בסגולותיה ולמי הם יחליטו שאסור לו לזכות בתוכונות המצח המרפא הזה ויתרצו איזו סיבה של פחד נהפרצות פסיכוטית שזה תודעה שאיבדה קצת קשר למציאות בגללל עובדות ששקרים של מציאות שהיו קיימות והאמין בהן כמו בהיגיון שבלבל והוציא את דעתו מראית המציאות של האמת שמאמיטן בעובדות שקר כמו שיאמין בדעתו באמת שהבורא בחר בו להיות משיח ישראל וזה לא נכון ואת זה הוא מדמיין ובתוך תודעדו הוא נמצא במצב שנקרא פסיכוטי אצל הפסיכאטרים ואני קןרא לו מצב תודעתי מלןכלך בליכלוך של שקרים שבזמן הספיכוזה מאמין בהם שהם קיימיםולכן מחליטים גם מי לא יכול להגיש בקשה ולבקש רישיון שיענה בחיוב אי פעם כי אסכולת הפסיכיאטריה כיום רובה טוענת ששיוש בקנביס מסוגל להוות כטריגר לפסיכוזה נוספת שלדעתי זה שקר גמור ורק תירוך שיוכלו גם ללשלוט ולהגיד גם לא לחלק מהאזרחים המופלים לרעה על ידי הרפואה ומשרד המשפטים.
    ובגלל הרפורמה הזאת שקרתה במדינה בשנים ההאחרונות בהנפקות של עשרות אפי רישיונות ת הםסיקו לקנות בעלי הרשיונות מהכיוונים שקנו בעבר כשהיה עדין זול מאוד מחיר הקנאביס שמאוד היייתקר בגלל הרפורמה ואיבוד הלקוחות שהפכו לקוחות של משרד הבריאות , ולכן כשבגלל הירדו מחזורי המכירות של הקנביס בארץ בגלל התערב הממשלה ומשרד הבריאות ומשרד החלקאות שהנפיק רישיונות לגידולים במתן מכרזים לחברות העומדות בתנאים שהעמידו הרשויות המנפיקות את הרישיונות לחקלאות קנאביס וליבואני קנאביס מהעולם כולו אז מהכיוונים פחות מכרו בגלל עזיבתם של מקבלי הרשיונות שלבסוף הועלו המחירים אט אט מעלה והפכו להרבה יותר יקרים דוקא לחסרי הרישיונות שסבלו את ההעלה של מחירי הקנאביס של שאר העם שנשאר יתיום מרישיון חוקי להשתמש בתרופה מאוד מיוחדת בעלת עתיג גדול מנבאים החוקרים והמדענים באוניבסטיאות בארץ ובעולם .......

3. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    תלך לפסיכיאטר שישנה את האבחנה שלך, תתעלם מהפסיכיאטרית הבורה והעקומה שלך,.
    לך לפרופסור משה קוטלר הוא יאבחן אותך נכון והוא מרשימת רופאים פסיכיאטרים שכן אשרים קנביס על פוסט טראומה.

תלך אליו ותתחילו תהליך

4. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    בדיוק היום שלחתי למי/שהי שעובדת איתו 2 SMS ארוכים המתארים איך במשך השנים שינו לי את האבחנות עד שפעם אחת שני רופאים רשמו מחלות /שונות ת ואני לא חולה אבל יש לי הפרעה PTSA ADHD
    אני מקוה שחוות דעת שלו תוכל לתת לי קייס לתבוע רשלנות רפואית שתי פסיכיטריות , וגם לשנות לי את ההאבחנה ותת לי את התרופות הנכונות

5. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    דיברתי עם פרופסור משה קוטלר היכול לאבחן אותי - ומיד סיפרתי לו שעברתי טראומתת אונס והתעללות מינית בגיל 7-8 שלא סיפרתי לפסיכיאטרית שטעתה באבחנה שלה - שזה נחשב עילה לתביעה לרשלנות רפואית .ואמרתי לו שישלי עורכת דין ושאנו מוציאים לפי זכותינו את כל החומר הפסיכאטרי מכל המקומות שהייתי בהם וכתבו עלי דברים רבים וגם האבחנה שלה מתועדת שם ויש בדעתי להגיש נגדה תביעה כשמישהו בעל ידע גבוהה יותר ממנה כמו פרופסור כמוהו יתן לי אבחנה שונה ודיווח לבית המשפט שהיא חוות דעת משפטית , אז הוא מיד ענה לי שהוא לא יכול לאבחן אותי ושאחפש מישהו אחר כי הוא והיא עובדים באותה מערכת של בריאות הנפש . ושאל לשמה וכשעניתי לו אמר לי שהיא היתה תלמידה שלו . ולכן הוא לא מוכן לאבחן אותי . ולהמשיך את הסבל שלי מהטעות שלה אבל לבגוד בה ולסתור אותה אפילו אם טעתה הוא לא מוכן .....3 מומחים אמרו לי את אותו הדבר שהם לא מוכנים לאבחן אותי בשביל שזה ישמש אותי בתביעה משפטית נגד אחת מעעובדי בריאות הנפש המאוגדים באגודה של פסיכיאטריה יחד ....זה ממש יאש אותי . אני צריך עכשיו לחפש פרופסור שמקובל על בית משפט לחוות דעת פסיכאטרית משפטית כדי לתבוע אותה על רשלנות רפואית ונזיקין על תרופות לא נכונות שרשמה לי לקחת כל יום או זריקות שיבשו לי את המוח והפכו אותיי לזומבי מדוכא .....

6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הטעות שלך אחי זה שאתה כנה מידי. כל המאפיה שבמערכת דואגים אחד לגב של השני. לך לפסיכיאטר חדש אבל טוב ואל תספר לו שאתה רוצה לתבוע אף אחד. פשוט תגיד לו שעד עכשיו לא אבחנו אותך נכון ושאתה צריך הערכה או הבחנה מדוייקת יותר. רק אחרי שהוא יאבחן אותך כמו שרצית תתן את המידע הזה לעורכת הדין שלך. אל תגיד להם שיש לך עורכת דין. פשוט תגיד שהתרופות שנותנים לך לא משפיעות טוב ואפילו עושות ההיפך ממה שצריך ושאתה צריך אבחנה מדוייקת ונכונה יותר. תתחמן. ברומא תהיה רומאי, אל תהיה פראייר אחי. בהצלחה. אם אתה צריך עצה או מישהו לדבר איתו כשאתה בדיכאון, שלח לי הודעה לפרטי מתי שבא לך. מבטיח לענות ולעזור.

7. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    תודה אחי אשמח לקבל את הטל שלך בפרטי
    ולדבר איתך

8. לירוי

לירוי חבר חדש

לייקים:
    4
    היי מישהו מכם ניסה קנאביס לפוסט טראומה או חרדות? איך הייתה ההשפעה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!