1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזמנת cbd מחול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רביד, ‏17/9/18.

1. רביד

רביד חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן,
    אני שוקל להזמין שמן cbd מחול, במידה ונעצר במכס מה קורה? משחררים בלי בעיה? מחרימים? מזמנים אותי להליכים כלשהם? למי יש ניסיון עם זה ויכול לתת כיוון בנושא?
    תודה חבר'ה..

2. Shacta

Shacta חבר חדש

לייקים:
    0
  3. רביד

רביד חבר חדש

לייקים:
    0
    אנא יודע שיש..למרות זאת, אשמח לקבל תשובה לשאלות שלי..מעדיף לקנות מחול משיקולים שלי ורוצה להבין מה הסיכון אם בכלל..

4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    עקרונית לפי מה שפורסם במגזין ה-CBD לא נחשב לבלתי חוקי מבחינת המשטרה - ככה שאתה יכול להחזיק את זה לשימוש עצמי. אבל הבעיה היא עם המכס - הם אמרו שהם מתייחסים לCBD לפי פרשנות של משרד הבריאות כלומר מבחינתם זה אסור. אבל עובדה שמלא CBD נכנס לארץ כל יום. מ-ל-א. אז כנראה המכס מעביר לא מעט. גם אם יחרימו אין סכנה בעבירה פלילית בגלל מה שהמשטרה הצהירה, אז אני במקומך הייתי מזמין חבילה קטנה ובודק אם זה עובר. אין מה להפסיד חוץ מקצת כסף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!