1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גסטרו לאבחון קרוהן לאחר 3 שנים של טיפול ללא אבחנה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י HelpPlease, ‏19/9/18.

1. HelpPlease

HelpPlease חבר חדש

לייקים:
    0
    ממש ממש אשמח לעזרתכם אם יהיה באפשרותכם..

יש לי קרוהן (כאבים ברמה נוראית - קם מזיע מכאבים בלילה - 50 אלף פעם שירותים)
    כבר 4 שנים בין רופאים לא מאובחן ע"י רופא כללית
    בגלל שאני לא יכול לעבוד בלי התרופות שלי ולא מוכנים לשלם על אובדן כושר עבודה כי אין אבחנה אני מאולץ כבר שנתיים לשלם מכספי על התרופה לאחר ששום תרופה אחרת לא עזרה באותה רמה.

עברתי כל בדיקה אפשרית (בהרדמות וכו) וגם ניתוח..(אני במצב שאני לא יכול לעשות שום בדיקה עם קרינה יותר)

הרופא הפרטי שלי אמר שזה קרוהן לאחר ששללנו הכל...
    לאחר שנפגשתי עם 3 גסטרו של קופת החולים בתווך של ה3 שנים האלה כולם לאחר שדחפו לי מלא מלא כדורים ותוספי תזונה, שאין מה לעשות והחליפו לי כדורים כל פעם, שנגמר ללא אבחנה או "מעי רגיז" לאחר שהרופא הפרטי אמר שזה תסמינים חמורים מידי לזה והם בכלל לא יכולים לעשות את זה.
    כמובן שגם הייתי כמעט שנה בדיקור סיני

השאלה אם יש רופא גסטרו שאכפת לו מהמטופלים ויתן אבחנה חד משמעית או שאני אבוד..

ממש אשמח אם מישהו יכול לעזור בכל רעיון שהוא...

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אוי ואבוי! כחולה קרוהן, טיפול מהסוג הזה מרתיח אותי.

כשאני באתי לרופא והתבכיינתי על כאבים הוא אשכרה קישר את זה לעובדה שהייתי שמן באותה תקופה. ואמר שזה כנראה כי אני אוכל ג'אנק פוד. ובן, 4 חודש מהיום שהוא אמר את זה ירדתי 55 קג והגעתי לאנורקסיה משמעותית. תוך כדי אכילת ג'אנק פוד. אני ידעתי שהכאב ההוא שהתחיל לי יום אחד הוא לא תקין.

בקיצור - המון רופאים הם חסרי ידע, רשלנים, חפיפניקים, אתה מצידך - תלחץ עליהם. הייתי הולך לרופא פרטי גם בנוסף. אתה ממש צריך ללחוץ ולהתחנן לבדיקות. תחקור את הנושא ותעמת אותם.
    באתי לרופא ואמרתי לו - איך אתה קובע שאין לי כלום וזה מעי רגיז? CRP ומדדי דלקת אחרים בדקתם? ביופסיה מחלקים שונים במעי לקחתם? כמובן שהם לא עשו את זה. כי רופא מונחה תמיד להקטין ראש אלא אם כן זה סכנת חיים - ככה הם חוסכים כסף לקופת חולים. תעמוד על שלך. תקרא באינטרנט ופשוט תדרוש מהם טיפול. לך לרופא ותדרוש קולונוסקופיה וירטואלית, TC, צילום של המעי הדק. תעשה עוד חקירות ותדרוש תשובות חד משמעיות.
    אין כזה דבר שבן אדם סובל 4 שנים בלי תשובה לכאביו. או לפחות אבחון.

זה ממש עצוב.

עצוב. אני שנים התלוננתי על כאבים "עמומים" והתגובה של הרופא היא בנאלית: "תפסיק לתקוע מגשי פיצה" "אתה ב-BMI גבוה" וכו' וכו'. עד שיום אחד התפרץ לי פול כוח, ומאדם שמן הפכתי לשלד עצמות. מ

אגב, כיום בערך 35% מהמעי שלי הוסר ואני אפילו בתהליכי תביעה על רשלנות רפואית. למה במשך שנים ניפנפו אותי? אם היו מטפלים בזה לפני 5 שנים, כנראה שהייתי עכשיו עם מעי שלם.

אם יש אבחון והוא קרוהן - תנסה כל תרופה אפשרית ותדבר על טיפול בקנאביס רפואי. שעוזר חד משמעית.
    אתה תצטרך לעבור הרבה טיפולים :(

#2 420STUDENT, ‏23/9/18
    נערך לאחרונה ב: ‏24/9/18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!