1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD אמיתי? FRACTAL FAMILY?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י exculiber231, ‏17/7/18.

1. exculiber231

exculiber231 חבר חדש

לייקים:
    0
    ארגנתי LSD על סוכריות גומי מאיזה בחור בטלגראס (סוחר מאומת בקבוצת הסמים הפסיכודלים).
    הוא טוען שהLSD מהFRACTAL FAMILY (לא מכיר מי אלה זה אבל ראיתי כבר 2 שטוענים שהLSD שלהם מי שם) והוא טוען שזה LSD 25. לפי מה שהוא אומר זאת המשפחה שמביאה LSD אמיתי מחול. עשיתי בדיקה לLSD עם TEST KIT PLUS, והבדיקה הראתה שזה LSD, או לפחות חומר מהמשפחה (יכולים להיות הרבה חומרים).
    מה אומרים מה הסיכוי שזה באמת LSD אמיתי?

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    תשמע רצים מלא חומרים שדומים ל-LSD כמו ALD-52 בארץ. זה מאוד כיף וכנראה שלא תוכל להבדיל מ-LSD בהשפעה

אחלה טריפ זה. תקנה מכל משפחה שאתה יכול. רק לא מאנשים פרטיים.

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    LSD זה בטוח לא. בהצלחה בהמשך החיפושים.

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מניסיון. כל ה-LSD של המשפחות\פרקטקל - לא יודע אם מדובר באמת מ-LSD. אבל מדובר באנאלוג כלשהו שלו. האם זה טריפ מהנה, וככל הנראה בטוח פיזית? כן. ניסיתי את פרקטקל. מאוד מהנה. ויזואלים טובים, עלייה טובה, תחושה טובה בגוף. מרגיש כמו טריפ מעולה!

האם זה LSD שישנה לך את החיים? אני בספק :)

5. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אני מעולם לי צרכתי LSD אבל ההגיון שלי אומר שגם אם קיים החומר האמתי כנראה שהוא לא יימכר בטלגראס

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!