1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התעלפות ופירכוס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Pop123, ‏29/9/18.

1. Pop123

Pop123 חבר חדש

לייקים:
    0
    ידידה שלי עישנה קצת (חצי סמול בערך) מחומר שאני וחברים אחרים כבר עישנו ואני עישנתי איתה גם.
    אחרי כמה דקות היא תפסה את הראש שלה ונכנסה לפאניקה, התחילה לרוץ, פתאום היא התעלפה והתחילה לפרכס, הרמתי אותה, היא חזרה לעצמה, כאילו כלום לא קרה, ולאחר מכן התעלפה והחלה לפרכס שוב.
    אחרי כמה שניות היא חזרה לעצמה.
    כמובן שהזמנו אמבולנס.
    לילה לפני היא שתתה קצת (שתי שוטים של וודקה)
    הפרמדיק אמר שהוא חושב שזה משהו שצריך לבדוק בבית חולים בדחיפות (הוא חושב שזה מחלה או משהו ושאין קשר לשתייה או לוויד)
    כבר קרה לה שהיא התעלפה בעבר, אבל אף פעם לא פירכסה ככה.
    האם הוויד יכל לגרום לזה? או שאין קשר?

#1 Pop123, ‏29/9/18
    נערך לאחרונה ב: ‏29/9/18
  2. Hash

Hash חבר חדש

לייקים:
    0
    אין קשר בין פירכוס לבין הקאנביס ממש לא בריא לעשן שיש אפילפסיה אבל זה לא הגורם לזה
    ע״י אפילפסיה ( פירכוסים ) נוצרים במוח זרמים ,
    וקאנביס בעישון גורם לאנשים בעלי אפילפסיה התקפים פסיכוטיים פרנויות התקפי חרדה ועוד , קודם כל ממליץ לך לא לתת לבחורה הזאת לעשן ..
    דבר שני שמן קאנביס לפי מחקרים רבים יכול לעזור לבעיות אפילפסיה ...

3. cocomoko

cocomoko חבר חדש

לייקים:
    0
    הערה לגבי מה שאמר מי שמעלי.
    קודם כל, אני די בטוח שאתה טועה.
    יש לי אפילפסיה מגיל צעיר, תפרחת אף פעם לא גרמה לי לפירקוס, אלא להפך. עובדה שI.M.C ותיקון עולם מקצים תפרחת קנאביס עם אחוזי THC גבוהים לחולי אפילפסיה (לצערי, לא עבורי).
    מה שכן - אפילפסיה יכולה להיגרם גם כתוצאה מגידול מוחי שמגביל את זרימת הדם במוח (תדמיין מעין מחסום באמצע וריד, בו הדם מצטבר עד שהגידול מתפוצץ). הסיבה שהיא פירכסה זה בגלל שהלחץ דם שלה עלה (היא נכנסה לפרנויה בגלל ההשפעות הפסיכו-אקטיביות של התפרחת), מה שהוביל לפירכוס.
    ישנה סבירות גבוהה כי יש לה (arteriovenous malformation (AVM (גידול מוחי) פעיל או גידול אחר.
    אני ממליץ לה לגשת לביה"ח ולבקש בדיקת MRI עם חומר ניגוד.
    בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!