1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם הכל כשיר איתי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י jizzpants, ‏11/3/14.

1. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    עישנתי ירוק לפני כמה זמן אין לי מושג איזה זן איזה מי איזה מה.
    לקחתי כמה שאחטות בודדות ותשמעו הייייתייי מסטוללללללללל!!! כשהסטלה עלתה לי הרגשתי שהלסת שלי קופצת כמו משוגעת לאיזה דקה. זה לא הפריע לי ועבר בלי ל
    אחרי כמה דקות הרגשתי את הדופק שלי טס, טיפה נלחצתי מזה אבל אחרי דקה זה עבר לי הצלחתי להפסיק לחשוב על זה ולהירגע והגעתי למצב שאני לא מצליח להפסיק לצחוק אפילו מהמחשבות שלי שלא נדבר על דברים שקרו באותה הישיבה. הייתי ככה איזה שעה הייתי באמת מסטול לא זכור לי שהייתי כזה מסטול אי פעם.. מה שכן זה שלא יכלתי לשבת. הרגשתי שאני חייב לזוז הייתי מלא אנרגיות קפצתי מדבר לדבר ונהניתי מכל שנייה. מישהו יכול להסביר את זה ? בניגוד אליי רוב האנשים פשוט נרדמו ונמעכו בתוך הכיסאות שלהם ורק אני דילגתי כמו קנגורו וכשישבתי לא נהניתי...

2. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    אם יש לך אפשרות לקנות או להשיג עוד מאותו החומר תבדוק אותו לבד בסביבה שקטה שאתה אוהב. תמיד מכניס לפרופורציות חומרים שעושים אותך חשדניסט

3. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    אני רגיל להתכפכף בתחילת הסטלה בכל מיני תופעות מוזרות שעוברות לי ישר אבל באמת שלא הצלחתי להפסיק לזוז למרות שלא סבלתי זה מוזר כי כולם עישנו מאותו החומר :d

4. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    סתם התרגשת

5. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    לי בדרך כלל ישר מופיעה זיקפה בעשר דקות הראשונות ואז זה עובר...

חחחחחח סתם אחי תרגע הכל בסדר :) יכול להיות שפעם ראשונה ניסית משהו חזק והגוף שלך ככה הגיב , קח את זה בקלות ותעשן במינון יותר נמוך להבא שתדע איך להגיע לרמת סוטול רצויה =]

6. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    חחחח אני הייתי בסוטול הכי טוב שהיה לי אי פעם פשוט לא יכלתי לשבת הייתי חייב לזוז כל שניהה :rolleyes:

7. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב חאלאס סיקרנת אותי זרוק איזה סאמפל

8. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תאמין לי שגם אני רוצה סאמפל מהתענוג ההוא...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!