1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה. אה וחדש:0

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MeashenHasam, ‏26/9/18.

1. MeashenHasam

MeashenHasam חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן
    שמעו שנייה אם בכבוד שלכם שנייה להקשיב ולענות לי אני תמיד מקבל משפטים מהאנשים שלא מעשנים כמו
    "אם תעשן קנאביס בעוד כמה שנים זה לא ירגש אותך ותתחיל להיכנס לסמים כמו קוקאין והרואין ותהרוס תחיים שך" כמו זוהר ארגוב וכו טוענים שזוהר ארגוב לקח פה חשיש וגראס ואז היגיע להרואין
    עכשיו וואלה אני לא יודע מה יהיה בעוד איזה 10 שנים ומה אני יקח חס וחלילה אז אני תוהה אם זה נכון או לא כי וואלה אין לי ניסיון של זה של מישהו שמעשן את זה 10 שנים כי התחלתי עם זה רק לפני חצי שנה וגם לא באופן כמובן פה ושם נהנה עם חברים ופה ושם נהנה עם עצמי עם הסטלה הזאתי ואין לי אפילו קרובים שאני מכיר שעישנו אפילו קרוב ל10 שנים הגג זה 6 שנים

עכשיו זה נכון? כי וואלה אם כן אני לא רוצה להיות נרקומן ברמה כזאתי
    אני מנסה להסביר להם שעישון מריחואנה יותר טוב משתייה למרות שהם לא מאמינים לי רק בגלל המילה "סם" עכשיו וואלה בחיים לא היה לי מקרה שחטפתי שחורה מעישון גראס לא משנה כמה עישנתי ושתייה כבר פעמיים חטפתי מזה שחורה והקאתי תנשמה שלי

2. MeashenHasam

MeashenHasam חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אני מדבר לעצמי

3. aman

aman חבר חדש

לייקים:
    0
    הטיעון של הסם מעבר מעולם לא היה מבוסס על שום דבר
    לי אין ניסיון אבל אבל הטיעון הזה לא נכון לוגית ואני אסביר:

נניח יש נתון כזה (מומצא) - 70% מצרכני הסמים הקשים התחילו מסמים קלים וביניהם גראס

אפשר להניח שזה גרם לזה נכון?

לא נכון! כי לא נימצא קשר סיבתי (ומעולם שום מחקר לא מצא קשר בין שימוש בגראס להידרדרות למזרק)

עוד דוגמא: 90% ממי שצרכני הסמים הקשים מצחצחים שיניים בבוקר ובערב

אין שום קשר סיבתי ולכן הנתון הזה לא מבאיר כלום

מקווה שעזרתי :D

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!