1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

5-HTP - האם מומלץ לקחת כיום אחרי השימוש?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Yong, ‏4/10/18.

?

האם לקחת 5HTP לאחר שימוש בMD

הסקר סגור ‏4/1/19.
  1. לא זה מסוכן ולא מאושר ע''י שום גוף רפואי ידוע בעל יכולת אבחון מתקדמת

0 דירוגים
    0.0%
  2. כן זה רצוי לפני הדלקה

0 דירוגים
    0.0%
  3. כן זה רצוי לאחר הדלקה

0 דירוגים
    0.0%
  4. הסברים נוספים מה לקחת איך ומתי

100.0%
  5. מה איכפת לי גם ככה לא איכפת לי מהגוף שלי או המוח ולכן אני עושה סמים כמו מפגר.

0 דירוגים
    0.0%
  6. כן לקחת בצורה מבוקרת 100מ''ל לפני השינה

0 דירוגים
    0.0%
  7. כן לקחת ויש עוד תוספים מומלצים אשר אני מוכן לפרט ולהסביר

0 דירוגים
    0.0%
  8. לא לקחת לפני או בזמן הדלקה מסוכן ביותר עקב יכולת התפתחות סרוטנין סינדרום וכמובן שאסביר....

0 דירוגים
    0.0%
ניתן להצביע ליותר מאפשרות אחת.
  1. Yong

Yong חבר חדש

לייקים:
    0
    ערב טוב,

לאחר תקופה של שימוש דיי אנטנסיבי בMD קראתי קצת על מה שקורה לגוף ולמוח בזמן השימוש ולאחר מכן.
    מקריאת הדברים שנמצאים ברשת הבנתי כי לאחר שימוש ביחוד על בסיס קבוע כדאי לקחת 5htp.לכן התחלתי לחקור תנושא ממה שהבנתי רוב מוחלט ממליץ על לקחת (אם כי כולם רק נסיינים ולא אין איזה מחקר קליני רפואי בעל שם עולמי שתומך בהמלצה לקחת 5HTP).
    ממה שהבנתי צריך לקחת את זה כיממה (24ש)לאחר השימוש בMD.ובכמות של 100מ''ג כל ערב לפני השינה ומומלץ לאחר האוכל כדי להמנע מכאבי בטן ולעכל את התוסף בקלות.
    מה שלא ברור לי האם 100מ''ג מספיק או יותר מדיי לאדם בעל נתונים רזים (182ס''מ וכ70ק''ג).
    בנוסף מה פרק הזמן שרצוי לקחת את התוסף לרוב הומלץ על כ 3 -5 ימים לצורך חזרה של המוח לשגרה מבחינת רמות הסרוטנין.
    מה גם שמזהירים לא לקחת לפני או בזמן הHIGH כי זה מסוכן ויכול לגרום ל סרוטנין סינדרום.
    לכן זה נשמע לי קצת מסוכן וריסקי
    אודה לאלו שבדקו התנסו ויכולים לתת את דעתם על דרך השימוש המומלצת מבחינתם ועוד מידע שימושי אשר יכול להעניק חוויה או המשך טיפול נכון בגוף לאחר השימוש ב MD
    *רק אציין כי מאז שאני לוקח MD לא נתקלתי בשום דאון של דיכאון או בעייה להרדם בימים שלאחר מכן.יש יום התאוששות בו אני לא עושה כלום חוץ מלנוח ולהיות בבית עם היקרים לי מכל.(לא עובד ולא מאמץ אץ הגוף פיזית)פשוט יום מנוחה ולאחר מכן הכל חוזר לשגרה.
    מה שכן אני התחלתי להרגיש לאחר שימוש כאב בחלק האחורי של הגולגולת בין החיבור באיזור האמצע כאב שנעלם גם אחרי 3 4 ימים אבל מדאיג אותי והוא מופיע אך ורק לאחר שימוש בMD.

אודה לתגובות עניניות בנושא,מאמין שייש עוד רבים כמוני שצריכים לדעת ולחנך את עצמו לקחת את הסמים שלנו באחריות.

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן,

לפני שאני נותן את דעתי, רוצה לספר לי באיזו תדירות אתה צורך MDMA ואיזה מינון בכל פעם?

Yong אוהב/ת את זה.
  3. SonOfKing

SonOfKing חבר חדש

לייקים:
    1
    רק למי שלא הבין במה מדובר: HTP -5 זו חומצת אמינו שהופכת בגוף להורמון סירוטונין.
    צריך להיזהר עם התוסף הנ"ל, שלא יהיה מצב מסוכן של עודף סירוטונין ("סרוטנין סינדרום") כך שלא צורכים אותו למשל לפני/עם MD (לפחות 12 שעות אחרי). או עם תרופות מעלות סירוטונין אחרות.
    הסיבה אולי כן לקחת אותו לדוגמה, היא יום אחרי שימוש בMD למניעת דאון.

#3 SonOfKing, ‏9/10/18
    נערך לאחרונה ב: ‏10/10/18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!