1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מצב כללי

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י מנשה, ‏7/9/18.

1. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    נראה כמו שבוע 5, בהצלחה!

2. מנשה

מנשה חבר חדש

לייקים:
    1
    קודם כל אמיתוס התותח תודה רבה לך
    מתי קציר ??? (אני לא יודע איזה זן הראה כמו סואור דיזל)

קבצים מצורפים:

3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    צלם שוב בעוד שבוע.

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    שבת יהיה זמן טוב לקציר לדעתי..
    תעלה תמונות בכל זאת ..

5. מנשה

מנשה חבר חדש

לייקים:
    1
    חברים יקרים חתכתי באדס קטן של גרם הכנסתי לתנור שעה וחצי 50 מעלות שיהיה אינדקציה למה זה מסריח ריח של דשא אחרי קציר שונה לחלוטין מהצמח הקיים. האם זה טבעי ומשתנה לאחר ייבוש ויישון ואז נפתח הריח האמיתי?

6. מנשה

מנשה חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם, כמו שאתם רואים אני כבר בערך שבוע 7-8 לפריחה מה דעתכם עד מתי קציר. הפסקתי לדשן שישי שעבר כרגע מים נותן וחומר שטיפה. צירפתי תמונות חלקן פעמיים עם פלאש או בלי כדי לראות את ההבדל בברירות. גם תמונות מצורפות של מיקרוסקופ תמונה מהבאדס עצמו ותמונה מעלה הקרוב לתפרחת כדי שתוכלו להגיד לי מה מצבי איפה אני עומד.
    זה גידול 1 שלי, חתכתי באדס 2 גרם אינדיקציה טעימה שמתי בתנור 50 מעלות שעה וחצי בעצת אגרונום באיזה כתבה שראיתי, הוצאתי ניסיתי לעשן שעדיין טיפה רטוב זה לא היה נורא כמו הריח של הדשא שהרחתי מהפרח שהוא שונה שהוא מחובר לצמח והוא נותן ריח חריף, עכשיו שאלתי היא כזו האם זה טבעי שזה ככה ועובר אם כן איך משנים , האם הייבוש-יישון משפיע ועם הזמן מקבל את הריח והארומה שלו? ( כמה זמן תהליך ייבוש ואם אפשר בקצרה פירוט מה מו מי) תודה ח'ברה

קבצים מצורפים:

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    סופש הבא תקצור.

הטעמים והריחות מושפעים מתהליכי ייבוש ויישון. הריח שהרחת זה מה שאתה מקבל במתודה שפירטת. תייבש כמו שצריך ויהיה בסדר.

oferoh אוהב/ת את זה.
  8. מנשה

מנשה חבר חדש

לייקים:
    1

אמיתוש תודה רבה לך כל זה שאתה משתף אותנו עם המידע הרחב זה לא מובן מאליו תודה אחי עזרת לי הרבה מאוד

Amitos אוהב/ת את זה.
  9. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    הטעם ההבעייתי הוא כלורופיל שאינו השתחרר מהצמח ... בגלל זה הטעם של הדשא.. תהליך ייבוש ויישון ראויים יתנו לך את הטעמים שאתה מכיר.

HelpPlease אוהב/ת את זה.
  10. oferoh

oferoh חבר חדש

לייקים:
    0
    שבוע 6.jpg שלום לכולם הנסיכות שלי בפריחה פעם ראשונה שלי האמת פעלתי עד עכשיו לפי רגש אני רוצה לדעת אם כך צריך להראות כי אין לי מושג אם כן או לא כמו כן איזה זן זה אם מישהו מזהה
    תודה על התשובות

ואיך מעלים תמונות שאני מעלה ב99% הוא רושם העלאה נכשלה

#30 oferoh, ‏15/8/19
    נערך לאחרונה ב: ‏15/8/19

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!