1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

CBD שמן

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י NURA, ‏4/10/18.

1. NURA

NURA חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב, קיבלתי אישור לקנביס רפואי מפסיכיאטרית בעקבות PTSD יחד עם זאת יש לי גם פיברומיאלגיה. בינתיים האישור ממשרד הבריאות מתעקב בטענה שלוקח 90 יום אם אינני טועה.
    קיבלתי שמן CBD מארה"ב בתחילה לקחת י15 טיפות *2 כפי שמצוין על הבקבוק ביום (שם כתוב 2-4 פעמים ביום) חוויתי כאבי טופת ועייפות גדולה.
    אבל אז נזכרתי שאני לוקחת סימבלטה ויומיים לקחתי מינון מופחת במקום 90 מ"ג 60 מ"ג כי היה חסר לי.
    בשלושה ימים האחרונים אני לוקחת מינון מלא של הסיבלטה . חזרתי לקחת גם את השמן CBD במינון של 5 טיפות . עדיין הגוף מגיב קשה שורף פשוט הזרועות הגב והרגליים כולל מפרקים מסוימים מרגישה כאבים עצביים, עייפות וירידה חזקה של מצב הרוח.
    האם יש למישהו נסיון מה עלי לעשות. אני קמה בבוקר עם כאבים ולכן לקחתי בבוקר מיד אחרי הכדורים נשמע שזה לא טוב .
    אודה לכם להצעה
    תודה,
    נורית

2. סובל מחרדות

סובל מחרדות חבר חדש

לייקים:
    0
    אשמח לשמוע מאיזה פסיכיאטרית ניתן לקבל קנאביס רפואי? יש לי גם אבחנה של פיברומיאלגיה.
    מי נתן את ההמלצה לקנאביס ראומטולוג או פסיכיאטר? איך מגישים בקשה למשרד הבריאות?
    איזה שמן את צורכת? כמה מג cbd בכל טיפה? האם זה מסוג full spectrum או isolate?

3. לירוי

לירוי חבר חדש

לייקים:
    4
    מאחל לך להרגיש טוב.. תוכלי לומר איזה אישור קיבלת?

4. NURA

NURA חבר חדש

לייקים:
    0
    לא מבינה את השאלה

5. לירוי

לירוי חבר חדש

לייקים:
    4
    קיבלת אישור מהיחידה לקנאביס רפואי? בקשה רגילה והכל?

6. NURA

NURA חבר חדש

לייקים:
    0
    ציטוט: "אשמח לשמוע מאיזה פסיכיאטרית ניתן לקבל קנאביס רפואי? יש לי גם אבחנה של פיברומיאלגיה.
    מי נתן את ההמלצה לקנאביס ראומטולוג או פסיכיאטר? איך מגישים בקשה למשרד הבריאות?
    איזה שמן את צורכת? כמה מג cbd בכל טיפה? האם זה מסוג full spectrum או isolate?"
    יש לי גם פיברומיאלגיה וגם מאובחנת PTSD פוסט טראומה סטרס דיסאורדר.
    מכיון שלא ניתן לקבל קאנביס לפיברומיאלגיה. לפחות שאני ניסיתי חיכיתי 7 חודשים להגיע למרפאת כאב כך נאמר לי לעשות... שם הרופא התייחס אלי נורא..... לפיכך קיבלתי מהפסיכיאטרית הפרטית על PTSD. פסיכיאטרים יכולים לאשר על PTSD לא על פיברומיאלגיה. יש אומרים שאולי הפיברו. כן ניכנס לסל של קאנביס לא ברור יש לשאול ממוחים אולי כאן באתר.
    בינתיים משרד הבריאות עוד לא אישר לי חברים הביאו לי מאר"הב CBD. אני עדיין בתהיה ונסיון כמה לקחת מהבקבוק הזה . לחרדה ודיכאון אני מטופלת בסימבלטה ולכאבים ובעיות עייפות מנסה ללמוד ממה שקיבלתי בשבוע שעבר מה ואם עובד.
    אבקש ואודה לך אם תסביר.י לי מה זה סוג full spectrum או isolate
    תודה

7. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    לפי מה שאני יודע cbd לא עובד לבדו על הכאב והוא צריך thc כדי להקל על הכאב

8. NURA

NURA חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,
    אשמח לדעת אם ידוע לעוד א.נשים. יש לי כאבים מפיברומיאלגיה, שרירים, מפרקים לעיתים בעיות עיכול, עיניים רגישות, שורפות' רגישות לאור, נוכחות ברעש קשה לי ועוד.
    עדיין לא קבלתי את הרישיון ממשרד הבריאות כרגע אני מחכה לתגובה מיק"ר בטלפון 28 דקות...
    1. אני משתמשת לאחרונה בשמן-CBD שהביאו לי ממשרד הבריאות לעיתים זה מקל מעט ולעיתים מאומה. האם עוד א.נשים יודעים שבשביל כאבים חשוב שיהיה גם THC או זה גם תלוי בכמות ה-CBD שלוקחים?.
    2. אני ביקשתי לקבל מתיקון עולם בשמן משום שהפסקתי לעשן סוף סוף ולא רוצה בשום צורה שיגיע אלי לריאות.
    3. על פי מה שקראתי כל השילובים שיש לתיקון עולם של CBD עם THC גורם לעליית תיאבון . המצב אצלי שאני חייבת להוריד במשקל האם ידוע על כך שיש אפשרות ללא עליית משקל.
    נראה לי שכרגע עם ה-CBD בלבד אין רצון לעליית תיאבון.
    תודה

9. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    @זה גם תלוי בכמות ה-CBD שלוקחים?.
    כמובן, כמויות קטנות בד״כ לא יתנו לך את האפקט שאת רוצה.
    ממליץ לך לבקש שמן אבידקל 1:20 30%
    כי לפי מה שראיתי באינטרנט זה הריכוז הכי גבוה של cbd שקיים
    יש אינדיקה והייבריד, תקחי את שניהם ותראי מה נוגע לך יותר טוב בנקודות הכואבות.
    בכללי שתדעי שריכוז של 30% לדעתי הוא לא באמת כזה רציני.. אולי לאור העובדה שאני משתמש במוצרים של 90%-99% .. ואני לא סובל מכאבים כמו שאת מתארת, אני באופן אישי משתמש בזה להיות חד ערני אפקטיבי. ופחות לשינה למשל כמו שהרבה אחרים מייעדים את הcbd
    תקחי כמויות גדולות אל תפחדי
    היופי בזה שלכל אחד זה עושה משהו אחר בגוף אז ההמלצה שלי אלייך היא פשוט לנסות
    תטוסי לברצלונה תייעדי את עצמך לקלאב טוב שיש בו הכל, ופשוט תראי מה עובד הכי טוב על הגוף שלך

3. על פי מה שקראתי כל השילובים שיש לתיקון עולם של CBD עם THC גורם לעליית תיאבון . המצב אצלי שאני חייבת להוריד במשקל האם ידוע על כך שיש אפשרות ללא עליית משקל.

לגבי זה, קנאביס אומנם מעורר תאבון וגורם למאנצ
    אבל בו זמנית הוא גם מעודד חילוף חומרים ומעודד הרזיה
    ככה שבנושא הזה את יכולה להיות רגועה. וכמובן שתצטרכי thc בשביל זה.
    עדיין תשמרי על דיאטה ותנצלי את המאנצים האלה לאכול דברים בריאים ולא סוכריים :D

10. NURA

NURA חבר חדש

לייקים:
    0
    מה עושה את המאנצ'יס ומה גורם לחילוף חומרים גבוה ? שניהם ה-THC ?
    מה הכוונה לריכוז 30% או 99%... של מה בשמן/פרח במיצוי.... ?
    מה שידוע זה שה-THC ממסטל וה- CBD לא.
    אני זקוקה להגברת האנרגיה, היצירתיות והפגת העייפות שהיא סממן קשה בפיברומיאלגיה
    שמביא אצלי גם לאי שקט וגם ...
    תודה

11. NURA

NURA חבר חדש

לייקים:
    0

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!