1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לעזעזל אסיד...

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י lsdmd, ‏26/7/18.

1. lsdmd

lsdmd חבר חדש

לייקים:
    1
    שכל הזמן אומרים שמי שאוכל אסיד חוזר בתשובה. אז אצלי קרה שאכלתי מלא אסיד ורציתי לחזור לאקס.והבנתי שהוא האחד שלי.
    אז איזה דברים האסיד גרם לכם לעשות?

2. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    במקרה שלי אסיד גרם לי להבין מה הם החיים מהנקודת מבט שלי.
    בהתחלה זה קצת הלחיץ אותי שאני יודע יותר מידי ונכנסתי מזה ללחץ ולניתוקים פה ושם
    החלטתי לקחת פטריות לראות אולי הם באמת יותר מלמדות וזה נכון.
    יצאתי עם תובנות לחיים ואני מרגיש שזה קידם אותי 20 שנים קדימה.
    אני יכול להסביר יותר ולפרט יותר אבל כמו שהרבה אומרים לא יעזור כמה אני ינסה לתאר זה בחיים לא יהיה כמו לחוות את זה בעצמך

3. lsdmd

lsdmd חבר חדש

לייקים:
    1
    נזכרתי בו ובכל מה שחווינו ושאין סיכוי שאני מוותרת עליו.

4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    זה קלאסי. אבל לא קשור ל LSD

הכוונה שלי היא שזה תופעה נורמלית. הזכרונות תמיד נעימים בדיעבד, אבל צריך להמשיך הלאה בחיים

5. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    ואני יכול לספר לכם גם אם תאמינו וגם אם לא שדרך הקרנת הויזיה של ההזיה שיצאה מהחלק החיצוני לאישון המורחב שקלט תדרי ויזיה חזרה . כמו שיחת וידאו בין שני מקרנים של אורות שקופים החודרים ועוברים את מגבלות קירות החדר הקטן בו הייתי , שוכב על הגב על הספה ופני למעלה אל התקרת האבן הלבנה שלא עצרה את קרני הויזיה שנשלחו ממני אל אותו מקום רחוק מאוד מאיתנו ביקום והתקבל לי בחזרה דרך גודל האישונים המורחב ומהירות הצמצם של האישון שהשתנו .אל תפרסמו בבקשה את זה ברבים כי גם ככה מעטים יאמינו לכם וגם לי אבל ממש הצלחתי לתקשר ויזואלית עם מלאכים/חוצנים/בני אדם/ שנראו בדיוק כמונו לכל דבר .חוץ מכך שהם היו הרבה יותר מפותחים מאיתנו , למשל הם לימדו אותי איך להשתמש בויזיה שהיא האור של ההזיה כתקשורת שלפעמים נשלטה על ידי ולפעמים על ידם ...עשיתי הכרות עם עשרות מהם . כל הכרות היתה מלווה בניפנופי ידים לשלום , וביכולת ההזיה לכתוב אותיות לתוך ההזיה , וכתבתי להם בעברית והם הבינו את השפה , כתבתי להם שלום , כתבתי את שמי כתבתי את שם יהוה שאותו הם מיד כיבדו והשתחוו כשראו את שמו , ואז הבנתי שהם מלאכים או עוד נבראים שהוא ברא .

אחרי הכרות איתם ויזואלית , הם נראים כמו חילונים בחלקם ללא כיפה וללא בגדי דת כלשהם , אלא ממש בגדים פשוטים כמו גינסים , מכנסים קצרות , וגופיות , וטי שירטים , הם שלטו בתקשורת כי בסוף כל הכרות שעשינו (ללא סאונד ) אולי בגלל המרחק הגדול או בגלל שאני לא הייתי מספיק מפותח טלפטית , כי הם כן מלמלו בשפתים כאילו הם מדברים אלי ואני עם הידים מראה להם שאני לא שומע ....

אז כמו שאמרתי התקשורת היתה יותר בשליטתם כי פתאום כאילו מישהו מהם לחץ על איזה ערוץ ופתאום כמו שעוברים ערוץ בטלויזיה עברתי פתאום לחוץ לבית שלהם שהיה כולו ירוק ללא כבישים ללא מכוניות ללא מטוסים ללא רכבות ...שזה היה נראה לי בהתחלה כצורת חיים פרימיטיבית אך כשראיתי פתאום בערוץ שהתחלף לי פתאום . אדם עם זקן צעיר דומה לדתי אבל לא מהתקופה שלנו אלא מהתקופה שהטלית היתה כיסוי הראש ולא הכיפה של היום . וגם הבגדים שלו היו שרוול לבן כזה וחולצה לבנה . וראיתי אותו מכסה את העינים שלו בטלית שהיתה מעל ראשו וממלמל כמה מילים ראיתי אותו פתאום מתפוגג כמו ענן שמתפוגג ונעלם . ואז הוחלף ערוץ וראיתי מקום אחר שהענן שהתפוגג חזר להיות האדם הזה עם הטלית שעטף אותה סביב צווארו כמו צעיף ...

הטלית היתה לבנה לגמרי ....

אך בתקשורת הויזואלית שהיתה לי איתו הוא הראה לי את ארבעת הכנפות של הטלית .ושאלתי אותו שאלה האם אלו הכנפים שהמלאכים משתמשים כדי לעוף בשמים ממקום למקום ושאלתי בקול רם (כי גם הייתי לבד ולא היה סיכוי שמישהו יחשוב שהשלגעתי ) ולהפתעתי הוא שמע אותי והניד את ראשו לסימן כן . שאלו ארבע כנפים שמדובר עליהם ביחזקאל שלמלאכים היו "ארבע כנפים לאחד וידי אדם תחת כנפיהם" הבנתי שהם חיים בחופש מוחלט הוא שנראה כמו דתי חיצונית בשביל לבצע מה שנקרא בקבלה קפיצת הדרך . לבין המלאכים שנראו כחילונים בלבושם שגם יכלו תוך דקה לעטוף את עצמם בטלית ולקפוץ דרך ממקום למקום ....שאלתי את עצמי אם היה להם גוף בשר ודם כמו שלנו או גוף רוחני הדומה לשלנו . אבל אני חושב שהיה להם גוף בשר ודם . כי כשהועברתי לערוץ אחר ראיתי קבוצה של מלאכים זכרים ונקבות משחקים כדורסל בבגדים מינימאלים כמו שאנחנו משחקים .

רק שהיה ברור לי שישנו מלאך אחד מהם שלא ראיתי אותו שהוא זה שכנראה היה מכיר לי אותם ועושה לי איתם הכרות כשבכל פעם אני כותב שלום ואת שמי ואת שם יהוה שגורם להם או להשתחוות או לשחקני הכדור סל פתאום להתקטן ולהתמזער במהירות עד לגודל שהם הפכו את עצמם לעכבישים שחורים ונעו לכל עבר והתחפרו מתחת לאדמה ....

הועברתי ערוץ גם לאיזור מדברי שם ראיתי מלאכים שנראו לבושים כמו בדואים קצת מוזנחים מהמדבר . וכשהיתה לי שליטה על ההזיה התקרבתי לאחת מהמלאכיות הללו רק באמצעות כח הרצון להקרב להרחק ימינה ושמאלה ..התקרבתי ממש אליה היא היתה מאוד יפה ופתאום הפנים שלה והגוף שלה השלנה לפנים וגוף של גבר וצמח לה זקן ארוך ..ככה הבנתי שהם לא בני אדם והם מלאכים זכרים ונקבות כאחד ולא הופרדו כשם שהופרדו אדם וחוה שזה היה חידוש גדול בממלכת הבריאה להפריד בין הזכר לנקבה כי כל המלאכים אנדרוגינוסים ממש מחליפים צורה בין זכר לנקבה ....

ראיתי שהם מקיימים יחסי מין כשהועברתי לערוץ שפתאום ראה במיטה גבר ואשה ערומים באמצע משגל ומיד הגבר כאילו לחץ על כפתור והעביר אותי ערוץ . ככה שראיתי רק מספר שניות של יחסי מין ביניהם ....

בקיצור הם חיים שם ביחד בחופש ללא מלחמות ביניהם ..נראים מאושרים .ללא מכוניות רכבות מטוסים אוניות רכבות ושאר טכנולוגיה שיש לנו כאן ......

וכשהם רוצים לקפוץ דרך למקום מסויים בכוכב שלהם או אולי לכוכב אחר הם שולחים הזיה לאותו מקום שבו הם רוצים לנחות ומתעטפים בטלית ומכסים אץ עיניהם וממלמלים מספר מילים שגורמים להם לתפוגג כמו ענן אדים שנעלם באויר וכנראה דרך ההזיה הם מגיעים ליעד שבו בזמן שהם נעלמים במקום המוצא הם מתגלים במקום היעד .....כל זה לוקח רגע אחד ......ושאלתי המון שאלות מהתורה והקבלה וקיבלתי תשובות של כן ולא בהינהון הראש לכן או נידנוד הראש לצדדיים לשלילה . או תשובה חלקית שבה הם היו מסובבים את ראשם במעגל שלא ממש הבנתי אם זה כן או או לא יודעים או לפעמים כן ולפעמים לא תלוי בסיטואציה במציאות .....
    פתאום באיזה ערוץ מצאתי את עצמי במדבר מול עדת מאמינים שהשתחוו אפיים ארצה עם כל הגוף ממש .לא כמו המוסלמים עם הבירכים מקופלות . והם היו נשים וגברים מעורבים שכן כבר אמרתי שהמין שלהם הוא גם זכר וגם נקבה ...
    שלחתי להם המון אותיות של יהוה אחד יהוה המלך והמלכה זכר ונקבה אחד ....
    הרגשתי שכאילו הם אמצו אותי ולימדו אותי המון ידע של תורה וקבלה בצורה מאוד פשוטה כששלחו לי אותיות (כמיד הבינו שהם מסוגלים לשמוע אותי ואני לא מסוגל לשמוע אותם ) כל התורה שלימדו אותי היתה כאילו הם מלמדים אותי עברית ואת האלף בית מההתחלה שזוהי חכמת הקבלה חכמת האותיות וצירופיהן למילים ולמשפטים המסוגלים לפעול פעולות במציאות בעולם הבריאה הזה שאני כמו גרגר אבק בגודלו ביחס לגודל היקום הזה וכן גם הידע שלנו ביחס לידע שעדין נסתר מאיתנו וההתפתחות האנושית שלנו שאין לנו להשוות אותה להתפתחות אחרת מאשר בעלי החיים על הכוכב שלנו שגם הם די מפותחים בכל מיני תחומים וחושים ביחס אלינו. וכך החל הלימוד שלימדו אותי כל מיני מלאכיות ומלאכים זכרים ונקבות כשהם מודעים כבר ביניהם מה כבר למדתי ומה עדין לא . והתחילה איתי דוקא מלאכית נקבה כשציירה ושלחה לי את האות י שהתקרבה אלי והפכה בראיה תלת מימדית שלה כמו כדור עגול ושחור והראו לי פתאום מציאות של רק הנקודה הזאת בראיה דו מימדית כשמסביבה צבע אור מיוחד במינו שנראה שהוא המרכיב של הצבעים של ההזיה ...והראו לי שהנקודה נמצאת בתוך מציאות אין סופית של האור הזה כי כאילו הסיעו אותי ממנה קדימה ואחורה ולצדדיים כולם ולא ראיתי שום דבר אחר מלבד האות י הזאת שהיתה כדור שחור .בגודל שהיה תלוי במרחק שהייתי ממנה .....אפילו הכניסו אותי לתוך האות י הכדורית ובתוכה היה קיים מרחב וחלל שחור וריק ועצום שהתרחב והתרחב ...זאת אומרת שהכדור התרחב והתרחב אבל יש לזה משמעות פנימית בתוך חלל הכדור אבל אין לכך משמעות במציאות האין סופית מחוץ לכדור . ובידע הקבלי שהיה לי ולמדתי פה ושם בכל מיני מקומות בצורות שחלקן נכונות וחלקן משובשות יחסית למידע שקיבלתי מהם . הובהר לי שזה היקום הראשון שנברא במציאות האין סוף ...שהיא יהוה בעצמה זכר ונקבה בעלת רצון עצום ורב לתת מעצמה ומאנרגית החיים שבה שבאור הזה שלה שהוא מקור כל האנגריות וכל הכוחות ,

lsdmd אוהב/ת את זה.
  6. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    אך לא היה קיים במציאות שלה שום רצון לקבל , משום שיהוה (שזה שם שהיא נתנה לעצמה אחר כך כי בינתיים רק האות י היתה קיימת לכן לא היה לה שם אפילו ) אבל היתה לה תודעה והיתה לה חוכמה ובינה ורגשות ויכולת ופוטנציאל אין סופי לגדול ולברוא ולגדול ולהטיב ולתת שזהו רצונה העיקרי שלמענו בראה את האות י ככדור ריק בעל רצון לקבל , כדי שהאור הנצחי הזה הנקרא יהוה( אחרי כן כשיצרה את שלושת האותיות הבאות אחרי י ) בחכמת הקבלה המושגים זכר ונקבה שונים ממה שאנחנו מתיחסים אליהם כי הקבלה לא מתיחסת לגוף של נברא כלשהו בעל אברי מין של זכר ונקבה .....
    אלא זכר בקבלה הוא מושג של רצון לתת מבפנים החוצה ומשפיע כח של נתינה או דחיה כמו במגנט ....
    ונקבה בקבלה משפיעה גם מבפנים החוצה אך במקום לדחות ולתת משפיע בכח משיכה וקבלה .
    כמו למשל בחוף הים לפני שמגיע גל גדול מהים שנשבר ליבשה שזהו הרצון לתת של מי הים קודם לו הרצון לקבל והמים נסחפים פנימה לתוך הים לפני הנתינה ......
    בחכמת הקבלה מבדילה בין הרצונות כך :
    רצון לקבל (גלוי או נסתר ) על מנת לתת (גלוי או נסתר) - (וזהו רצון טוב )
    רצון לתת (בגלוי או בנסתר ) וכמה שפחות רצון לקבל (בגלוי או בנסתר) (זה הכי טוב וזה הרצון האלהי שבשבילו נברא העולם בעל חסרון הרוצה לקבל מיהוה בלבד הרוצה לתת כמה שיותר חיות וקיום ולקבל כמה שפחות מהנבראים כי הוא/היא יהוה ממילא אינם זקוקים לקבל מאף אחד מהנבראים שבראו בהיותם הנצחים הראשונים שאף נברא לא קדם להם או הוליד אותם או ברא אותם והאנרגית החיים הנצחית שלהם היתה תמיד קיימת במציאות הזאת שהעבר והעתיד אחד הם , ורק ההוה הוא התודעה שלהם המסוגלת לנוע בזמנים לעבר ולעתיד במציאות הזאת . (אבל צריך להבין זאת לעומק כי שינוי קטן בהוה משנה גם את העתיד ) לכן אינם זקוקים לקבל אנרגיה או חיים או מזון או קיום במציאות מאף אחד כי אפס בלעדיהם אף אחד לא קדם להם .אלא למלא ולהגשים את הרצון לתת שיש באנרגית החיים הנצחית הזאת שממנה נברא היקום ריק וחסר (האות י ) ולאט לאט התמלא בכוכבים ושמשות בגדלים שונים מגודל של אטומים בודדים המרחפים בחלל היקום עד לגדלים שאין אנו מסוגלים לכתוב במספרים נורמאלים ללא חזקות על גבי חזקות ועוד רב הנסתר על הנודע ....צורכם המועט לקבל מתבטא אלא רק בהמלכתם למלך ומלכה שהם אחד כראוי כי הם מקור החיים של כולם . ורצונם בחברתם של המלאכים , "כי לא טוב היות האדם לבדו "
    להיות לבד ובודד במשך נצח נצחים של זמן בדידות זה סבל איום ונורא ורצון יהוה להרגיש שמחה אהבה אחוה חסד מתן צדקה לחסרים גילוי האמת והתפתחותה והגדלתה וחקירתה לעומקי עומקים עשית צדק בין הנבראים ולגרום לשיויון ביניהם . לשוחח עם עם המלאכים וללמוד איתם לצורך התפתחותם המשותפת , למשל היום יהוה כבר הרבה יותר מפותח/ת ממה שהיה/היתה יהוה בתחילה עוד כשיצרה את האות י בתחילה עוד לפני יצירת שמה יהוה)
    וכשאני מדבר על היווצרות האותיות על ידי יהוה ללא שם עדין אני מתכוון לאותיות הנכתבות בכתב יד במגילות שכותבים בהן את התורה ואפשר לראות את התורה באותיותיה (למרות מחלוקות והבדלים לפחות בין 5-6 צורות של כתבי יד הקיימים היום בכתיבת ספרי תורה .) אני ממליץ להכנס לגוגל ולכתוב
    "ספר תורה המקוון"
    ושם תקבלו מלאי של מגילות הכתובות בצורה הכי קרובה למקור האמיתי שיתגלה רק כשיגלה ארון הברית ועשרת הדברות הכתובות על לוחות אבנים וחרוטות מצד לצד הנותנות מימד תלת מימדי לאותיות שמהם מורכבות עשרת הדברות .
    והספר מגילה שכתב משה ארבע רבעים שקיבל אות באות בדו מימד . והספר החמידי הוא ספר הנבואה הראשון של משה ספר דברים והוא הפריד אותו מן הארבעה והוריד את ערכו וקרא לו משנה תורה .....
    שם הוא חוזר על העיקר שבעיקר ומנבא נבואות עד לגאולה שזהו זמן התגשמות התכנון המקורי של יהוה להגשים את המציאות הכי טובה שבה יהוה יוכל להטיב כל יום ויום יותר ויותר לנצח לנבראיו .
    אני לא יודע אם אני או אתם מסוגלים להבין את הטוב הזה עד הסוף ממש בהבנה במחשבה ...

לאחר שיצר/ה יהוה ללא שם עדין את האות י יצרה בתוך הכדור הריק היקום הזה המתרחב לנצח עוד שתי אותיות י וקו ביניהם שיצר את האות ו , ידוע לכל שכל קו מורכב משתי נקודות וקו המחבר ביניהם ...
    והאות ו הפכה לסמל הזכר כשהאות י לסמל הנקבה . ואפשר לראות זאת בשפה העברית במילים היא הוא ....שההבדל היחידי ביניהם הוא האותיות י ו ..עכשיו קצת אקצר ואאריך למי שיפנה אלי בפרטי וירצה ללמוד באמת את התחלת יצירת האותיות של העברית היא לשון הקודש הראשונה שנוצרה .....
    משתי אותיות ו אחת כמזוזה בצד ימין ואחת כמשקוף למעלה וכך נוצרה האות ד
    וכך ניתן לכתוב י יוד
    אחרי כן יהוה לקח/ה את האות י והכניסה אותה בתוך הדלת כידית ד י וקיבלה את האות ה . בכתב דפוס האות ה חסרה חלקיק קטן מצד ימין למעלה כי ה היא דלת ויוד בתוכה .....
    נחזור בקצרה זה מאוד פשוט
    י ראשונה נקבה רצון לקבל
    ו שניה זכר רצון לתת נוצר בתוך היוד שהיא כדור ? ואות ואו בתלת מימד הוא מטה
    ד משתי אותיות ואו
    ה מאות דלת ויוד בתוכה
    והנה השם הראשון שנתנה לעצמה האנרגיה הזאת הנצחית החכמה המתפתחת בהדרגה . ובתחילתה היתה כמו תינוק שדבר ראשון נותנים לו שם ...
    אז כך היא האנרגיה הנצחית יצרה אות יוד שהיא כדור חלול ריק במציאות אין סופית מחוצה לה ובתוך הכדור האות יוד יצרה את האות ואו משני יקומים שתי נקודות וקו ביניהם ....יקום אחד הוא עדן ..והוא יקום שיהוה שומרים עליו מכל משמר כנקי ותקין מפגמים וקילקולים ושקרים וחטאים ונזקים והכל שם מושלם ב 99.999 אחוז
    ועוד יקום שהוא העולם הזה בו אנו נמצאים עם כל הכוכבים שמראים לנו האסטרונומים
    ומערכת השיש שלנו וכדור הארץ שלנו . שעדין קיימים בו קילקולים רעידות אדמה סערות קשות צונאמים שינוי אקלים התחממות גלובאלית וכמובן פגמים בנפשנו שלנו של בני האדם בנפש הפרימיטיבית ששולטת בכפיה ובכח עלינו כמו המפש הפרימיטיבית הכפיתית של בעלי החיים החחיים לפי חוקי הגונגל המקולקלים והפגומים ללא צדק אמיתי וערכי אמת וחסד אהבה וצדקה ואחוה וחופש אמיתים ....
    יהוה שברא מלאכים רבים מספור לפנינו בני האדם ולפני בעלי החיים כל הזמן עסוקים בתיקונים אחרינו כאילו שאנחנו ילדים קטנים ולא מפותחים שמקלקלים ומלכלכים ויהוה בעצמו אלהים ומלאכיו מנקים ומתקנים ומנסים להדביק את הפער בין הפגמים שאנו פוגמים לבין המהירות שהם מתקנים ....אבל נרמר בנביא שיהוה הגיע לדאגת התפתחות שיכול כבר ביום אחד שלנו בכדור הארץ לסיים את כל מעשה בראשית ולהביא ולהגשים את כל התיקונים לכל הפגמים גם בנו גם בטבע וגם בבעלי החיים ובחלל ביום אחד .......
    אבל התנה זאת בהתניה משום מה
    היום אם בקולו תשמעו ....
    תזכרו תשמעו ולא תעשו
    כמו שטעו ישראל במדבר ואמרו נעשה ונשמע כמו מאמינים עוורים שיעשו הכל לפי הפשט שהם מבינים ותכף ומיד בלי לחשוב ואחר כך לשמוע דהיינו אחר כך להבין .

#6 בן יהודה, ‏15/8/18
    נערך לאחרונה ב: ‏15/8/18
    lsdmd אוהב/ת את זה.
  7. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    תכתבו תגובה בבקשה ....
    מה דעתכם ?
    אני יודע להבדיל בין איכות הדמיון שלי וההזיה שלי לבין האיכות הפנטסטית שלא ראיתי אפילו בסרטי הקולנוע הכי מוצלחים שהיו אי פעם מלאים באפקטים שמתקרבים לאיכות של ההזיה שקיבלתי מהם ...ואת ההזיה שלי הבחנתי בבירור כמו ציור של ילד קטן לעומת ציור של אומן .כך שבטוח ההזיה האיכותית לא באה מהדימיון שלי בטוח במאה אחוז

lsdmd אוהב/ת את זה.
  8. lsdmd

lsdmd חבר חדש

לייקים:
    1
    מדהים . תודה רבה מאוד מעניין ומרגש.

9. lsdmd

lsdmd חבר חדש

לייקים:
    1
    מדהים . תודה רבה מאוד מעניין ומרגש.

10. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כי מה שמסתובב היום זה לא LSD לכן גם לא תראה חוזרים בתשובה.

11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    למה הכוונה בלחזור בתשובה?

12. lsdmd

lsdmd חבר חדש

לייקים:
    1
    kingstar היקר מבחינתי אני עשיתי lsd אמיתי

MrT התכוונתי בלחזור בתשובה זה להתחבר לדת.

MrT אוהב/ת את זה.
  13. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    אתה מדבר שטויות ניסיתי את האסיד האמיתי ואם אתה לא מאמין לי שלח אפילו הודעה בפרטי.
    אין קשר בין אסיד לחזרה בתשובה.
    כל אחד ומה שהוא רואה לנכון לחשוב. מי שרוצה שיאמין מי שלא לא. גם אסיד לא ישכנע אותי להאמין באל

SWAGA אוהב/ת את זה.
  14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קיים קשר הדוק בין LSD לבין חזרה בתשובה. ואומר את זה אתאיסט שראה את "אלוהים" באחד הטריפים שלו והבין למה אנשים חוזרים בתשובה בעקבות טריפ אינטנסיבי. מה גם ששלושה חברים טובים חזרו בתשובה בשנות התשעים. נחש מה, נכון, כולם קיבלו את ההחלטה אחרי טריפ. לפעמים הטריפ מגיע למקומות שהדרך היחידה להישאר שפוי היא להאחז במשהו. במקרה הזה הדת.

בכל אופן, אם צרכת LSD אחרי שנת 2000, זה לא LSD.

15. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אם LSD מחזיר בתשובה, אני שמח שלא יצא לי לנסות LSD

16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    LSD לא מחזיר בתשובה. הוא מעצים את מי שהיית לפני שצרכת אותו. אז אם הייתה בך אמונה או גדלת בבית מסורתי, יש סיכוי שתחזור בתשובה, אם תעבור טריפ שיזעזע את עולמך.

17. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    צרכתי את האולימפוס,אינדיגו,אינפינטי.
    אני יודע שזה רק המולקולה האמיתית אבל עדיין רחוק מאוד מהופמן.
    בכל מקרה אולי לא חוויתי טריפים אינטנסיביים כמוך (הגובלינים שרצו להרוג אותך שהייתה במקלחת...)
    אבל עברתי כמה טריפים קשים שהייתי בטוח שאני מת ויצאתי מהם קצת לא שפוי והדבר היחיד שהחזיר אותי לשפיות זה לדעת שאני תמיד כאן בשביל עצמי ושאני יכול לנצח ולעבור בשלום כל מה שיבוא.
    ואת האמת החשיבה הזאת שינתה לי את החיים בקטע שמליהיות עצלן שמעשן וויד כל יום בשביל הכיף כי אין לי משהוא אחר כיפי לעשות ניהיתי בן אדם שעושה. באלי משהוא? אני לא יגיד וואי כמה באלי אני יקום ויעשה לעומת פעם שהייתי מתעצל ומעדיף להישאר במקום הנוח של לא לעשות כלום.
    אני לא אשקר בחודשיים הראשונים אחרי הטריפ הזה הייתי מאוד מבולבל ולא הבנתי כל כך מה הולך איתי עד שהתחלתי לעשות מדיטציות באופן קבוע וזה החזיר אותי לשפיות.
    כרגע לא נגעתי בפסיכדליים כבר 3 חודשים ואני מתכנן להמשיך להפסיק עם זה עד שאני ירגיש שאני צריך את זה.
    עם וויד אני כרגע בהפסקה למה זה בול ההפך ממה שאני מחפש עכשיו. אני מחפש כרגע לפעול להיות פעיל. וויד מוריד אותי מזה.
    סטיתי קצת מהנושא אבל מה שבאתי להגיד כאן זה שבשבילך ובשביל המון אנשים אולי טריפ אינטנסיבי גורם לאנשים להישען עד הדת. אני נשען על עצמי ויודע שאני תמיד יוכל להסתדר בכוחות עצמי וגם אם לא אני תמיד יכול לבקש עזרה ותמיד יש לאן לפנות. רק מה שצריך זה כוח רצון. משפט לחיים... בתור אחד שהיה תקופה מאוד ארוכה בלי כוח רצון מה שגרם לדיכאון ומחשבות אובדניות.
    אין כמו לקום מוקדם בבוקר(5:30-6:00) אחרי שינה טובה בלילה של 7-8 שעות ולא ב 3 4 בבוקר. זה מעלה מוטיבציה ומשפר יכולות קוגנטיביות

שולגין אוהב/ת את זה.
  18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תענוג לקרוא את זה! :)

מעניין אותי, היה לך נסיון לפני הבאצ'ים של המשפחה עם חומרים מזוייפים או שישר התחלת את דרכך עם LSD אמיתי?

19. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    פעם ראשונה שלי הייתה אנלוג. לא ניראלי שזה משנה באמת אבל זה היה 180 מיקרו.
    התנשמתי כאילו רצתי מרתון כל הטריפ והיו הזיות נורא מעפנות כאלה בלי משמעות המחשבות לא בדיוק רצו אבל היה שינוי באיך שהרגשתי. הרגשתי ממש כמו ילד בן 5 שמסתובב בפארק שעשועים זה היה כיף אני לא יגיד שלא אבל זה לא מבגר ומלמד כמו האינדיגו.
    במבט לאחור מרגיש מאוד recreational לעומת האינדיגו וכל השאר.

20. SonOfKing

SonOfKing חבר חדש

לייקים:
    1
    לע"ד הפסיכדלים בתור מעצימים ונותנים פרספקטיבות יותר רחבות שיש בתודעה, הם גם נותנות פרספקטיבה כזאת בפאן הרוחני, ואין בזה שום פסול. בסופו של דבר זה האדם עצמו עם מחשבותיו, לאחד סיפור חיים אישי גרם לו "לחזור בתשובה" ולשני אסיד גרם לשינוי כזה או אחר , ואני לא רואה הבדל גדול בניהם. זה שאדם משנה/מתקן/משפר משהו באורחות חייו זה לא אומר שהוא פחות נבון גם אם זה בפאן הרוחני/הוויתי, אלא הוא במודעות לעצמו -ואדרבה הוא מוריד דברים לקרקע ולמעשים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!