1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון בתא השירותים ברכבת.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Matanbung, ‏20/10/18.

1. Matanbung

Matanbung חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי מאוד ארוכה בהתחלה באוטובוס שעה וחצי ואז ברכבת 3 וחצי שעות. ובא לי לעשן בתא השירותים ברכבת שלא ישעמם.
    להעביר בבדיקה הביטחונית לא בעיה בשבילי. במידה ואני אוציא את כל העשן מהחלון ואף אחד לא יראה את העשן(אל תדאגו לא יראו אני טוב בזה).
    מה הסיכוי שיתפסו אותי?
    האם יש גלאי עשן רגישים בתא?
    מישהו אי פעם יצא לו לעשן בתא השירותים?

2. Future

Future חבר חדש

לייקים:
    3
    לא מומלץ קראתי כתבה שתפסו ככה מישהו

3. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    למה? פשוט למה?

תרד לרציף לך לפינת עישון, ותעשן

לא יעשו לך כלום.

אלא אם כן אתה ילד ונראה ילד, ואז גם לא יעשו כלום, אבל ישגעו לך תשכל

למאבטחים ברכבת לא באמת אכפת, הרבה פעמים עישנו איתי. הם רק רוצים לשמור עלינו. זה שאתה מעשן פייסל לא מסכן איש, לכן לא מעניין

4. jameshall

jameshall חבר חדש

לייקים:
    0
    תכלס, חחח למה להסתבך מה קשה להתאפק
    תחשוב על זה שהייתה לי טיסה של 20 שעות לקנדה ופחדתי ללכת לעשן סיגריה בשירותים של המטוס, אתה בישראל, רד תעשן מה הלחץ

5. הרוסי הגאה

הרוסי הגאה חבר חדש

לייקים:
    4
    אחי.. עשה לך כמה שאכטות טובות ברציף ונגמר הסיפור והלחץ..
    אתה סה"כ הרי רוצה לקבל ראש סבבה נכון? אז אין סיבה שתיתן לסיפור הזה יותר מדי צומת לב
    כי כמה כבר תהנה מהג'וינט שתעשה בתא שירותים מסריח ? ברציף ? כמו שאמרתי .. אני תמיד מדליק ברציף .. אתה יושב , נותן כמה סחיבות טובות ברוגע שלך ומכבה בשקט .. ואז מסטול בנסיעה מדבר עם אנשים או עם אוזניות בסבבטק .. :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!