1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת אישור

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י petel, ‏31/10/18.

1. petel

petel חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,
    סבתא שלי המהממת בת 90, סובלת כבר הרבה שנים ממחלת הפאג'ט. המחלה גורמת לשינויים בעצמות ועקב כך לכאבים מטורפים. היא מקבלת המון סוגים של תרופות נגד הכאבים, וכמובן עוד שלל תרופות נגד תופעות הלוואי של הכדורים נוגדי הכאב. בשלוש השנים האחרונות הלכתי איתה לכמה "רופאי כאב" שכל מה שעשו היה לרשום עוד תרופות ועוד תרופות ועוד ועוד...
    כשהתעניינו אצלם לגני קנביס כולם שללו על הסף. רופא אחד אפילו סיפר לנו שכשהיה בצבא, שירת בסיני ועישן ג'וינט שעשה לו פראנויות ולכן הוא לא מוכן בשום אופן להמליץ על זה. נשבעת שזה סיפור אמיתי!
    בשבועות האחרונים סבתא שלי כל כך סובלת מהכאבים שהיא לא מצליחה לישון בלילה, מתעוררת כל שעה מהכאבים, ואפילו מתחילה להגיד שהחיים כבר קשים לה והיא לא מצליחה לסבול יותר.
    אני לא יודעת מה לעשות. שמעתי על רופא במודיעין שאולי יכול לעזור. היא גרה בדרום וכל נסיעה ארוכה כזאת היא לא פשוטה לה. האם מישהו יכול לעזור במידע על רופאי כאב אמיתיים, כאלו שיעזרו לה לבדוק אם הקנביס יכול לשפר לה את איכות החיים? אני בטוחה שגם אם לא יעזור לכאב, אם היא רק תישן בלילה כמו בת אדם כל היום שלה יראה יותר טוב.
    HELP PLEASE

2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    היי

יש בחור בשם אילן גיל הוא פעיל קנאביס ידוע ורב וותק ויש לו עמותה שיכולה לסייע לכם בנושא

אני לא יודע את הפרטים המדויקים שלו אבל זה הפייסבוק שלו https://m.facebook.com/ilangil1960

הוא די מפורסם אני בטוח שאם תפרסמי שאלה בפורום מישהו יתן לך את המספר שלו

בהצלחה ורפואה שלמה

3. petel

petel חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה! אצור איתו קשר בהקדם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!