1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

צריך מכם עזרה מי שיודע שיענה

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י משה מחשש(שם בדוי), ‏7/11/18.

1. משה מחשש(שם בדוי)

לייקים:
    0
    אהלן קודם כל רציתי לבקש סליחה שפירסמתי במקום של יעוץ משפטי אבל זה היה נראלי הכי הגיוני כי לא מצאתי משהו דטועם תתחום שאני צריך עזרה אז אני צורך קנאביס כבר תקופה אבל מאמצע חודש יולי בערך זה נהיה כמעט על בסיס יום יומי לא בכמויות אבל אתם יודעים גוינט 2 כזה ביום בקיצור ישלי ניתוח בסוף דצמבר להסרת נקודת חן בגב בהרדמה כללית עכשיו כנראה יעשו לי בדיקות דם מה לעשות? להפסיק לעשן? כמה זמן ישלי עד שכדאי לי להפסיק עד לאחר הניתוח? חשוב לי שתענו (חשוב לציין אני בן 17)

2. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    אין לך מה לידאוג אני אישת נתתי למשהו 15 דקות ליפני צינתור לעשן רק תגיד לרופא
    התשובה שהוא קיבל מרופא מחלקה על זה שהוא אולך לעשן גויינט יותר טוב מסיגירה בית חולים זה לא משטרה יש חיסיון חולה רופא לא שמעת על זה

3. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    ואם אתה בן 17 עדיף לא לעשן באופן יומי בכלל ולא שבועי עדיף להימנע מזה

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בדיקות דם לאיתור סמים הינם בדיקות ספציפיות, ולא כאלו העולות מבדיקת דם ספציפית לצורך ניתוח מסוים וכו'.
    אתה יכול להיות רגוע.

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  5. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אז בעצם אתה ממליץ לקטין בן 17 לא להפסיק לעשן.ועוד לפני ניתוח. אני מניח שבין כל ה"מומחוייות" שלך אתה גם מומחה לתגובות של צמח הקנאביס עם חומרי הרדמה?! ובכלל עם הניתוח יסתבך (כי כל הרדמה יכולה להסתבך) ובסוף כן יעשו בדיקות אני מניח שאתה מתכוון לשאת באחריות של אי דיווח אמת לפני הניתוח?!

אתה בנאדם טיפש מאוד!

ואתה בחור בן 17 אל תעשן לפני ניתוח ואל תעשן בכלל עד שתגיע לבגרות פיזית ומנטלית!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!