1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להתרחק מכיוונים נתניה כמו מאש - קנייה על אחריותכם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י jameshall, ‏5/11/18.

1. jameshall

jameshall חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב קודם כל נתחיל מזה שלא כל הכיוונים בנתניה מסריחים ויש דילרים מסודרים ומבוססים שימכרו לכם חומר איכותי במחיר נורמלי ולא ישחקו איתכם, קיימים בערך 6-10 כאלה בכל הטלגרם, לגבי כל השאר, הייתי ממליץ להתרחק כמה שאפשר מהם

דבר ראשון, רוב הדילרים בעיר נוכלים ולא רציניים, אם הדילר יחליט שאין לו כוח למכור כרגע למרות שהמודעה שלו נעה בערוץ 24-7 הוא פשוט ישחק לכם עם הזמן ולא יענה לכם, ואם כן אתם תבינו מהר מאוד שהזמן שלכם מתבזבז.
    בשבוע האחרון ניסיתי להתארגן בספונטני על גרם-שתיים במחיר מוזל כי אני קצר בכסף, הרוב פשוט החליטו להתעלם ממני או שהם נמצאים באיזי נחוי למרות שהם כתבו במילים בולטות שהאיסוף מהעיר, ניסיתי לפנות לפחות ל8 דילרים עד שאחד מהם סוף סוף ענה לי והתחלנו את כל תהליך האימות והוא שלח נקודת איסוף, אני נוסע לסוף העיר בשעת הלחץ של היום על אוטובוס מפוצץ, והליכה של 20 דקות מהתחנה שעצרתי בה, אני מגיע לנקודת האיסוף והוא פשוט נעלם, אני מחכה שעה, שולח לו הודעה כל 5 דקות לשאול איפה הוא והוא פשוט נעלם, הודעה אחרונה ששלחתי לו הוא ראה והתחבר אבל התנתק אחרי דקה ולא ענה מאז. הזמן שלי בוזבז, הכסף, וחזרתי בידיים ריקות הביתה בעצבים של הלייף.

דבר שני, 80% מהתמונות ממוחזרות או לקוחות מהגוגל, אפילו אם הדילר יבוא לקראתכם ותקבלו את החומר אתם תקבלו את הבררה של הבררה, חומר אשפה שנראה כאילו הוא קטף מאיזה חורשה או לקח חתיכת חסה וקרא לזה וויד, חומר מיובש, טונה ענפים, והעיקר הרוב כותבים שם "לפתוח במקום חובה", "לא אהבתם, לא שילמתם", אבל בפועל מגיע איזה ערסוואת דוחף לך את החומר לוקח את הכסף וישר דופק דוך על האופניים החשמליים שלו או פשוט הולך בלי שהספקת לראות או כלום, הם שמים אותך במצב מאוד לא נוח מבחינת האיסוף, בדרך כלל במקומות ציבוריים שאנשים עוברים ורואים את המתרחש.
    תזהרו שאתם קונים כמות אם אתם לא רוצים שהכסף שלכם יישרף סתם, עדיף להשקיע יותר ולהנות על משהו איכותי כי לא תמצאו אחת במחירים שהם מציעים, והם זולים, תזהרו מהפיתוי.

על בטחון אישי כבר דיברנו? ידוע שקניית קנאביס זה יכול להיות מסוכן לעיתים אבל לרוב הם דיסקרטים ואין בעיות שישדדו אותך או משהו. לא בנתניה. אם אי פעם אספתם מדורה או נורדאו אתם תדעו על מה אני מדבר. אפילו בלב העיר אתה לא 100% בטוח, אם אתם חושבים שאני מגזים, יש לי סיפור שאתם לא תאהבו כל כך לשמוע אבל אני מזהיר, כי חבל שתפגעו כשרק רציתם לקנות גרם בודד. חבר טוב שלי רצה להתארגן עם חברים שלו לסופש בספונטני, 3 גרם, מצא דילר בדורה במחיר זול יחסית וקיבל גם כמה תמונות של החומר עם כל השם של היוזר שלו על הדף, כל החבילה, נראה סבבה נכון? נסע לאסוף, קיבל את החומר, מפה לשם חברים של הדילר עשו לו כיפה אדומה ועצרו אותו באיזה רחוב בדורה כשהוא בא כבר לצאת משם, עצרו אותו לקחו לו את התיק, והוציאו משם את החומר, הטבק, הרב קו וב"מזל" אחד אמר לו להסתלק אחרי שלקחו כל מה שהם רצו מהתיק שלו, נהרס הערב, הוא לא הצליח להוכיח שמי ששדד אותו הם חברים של הדילר כי הוא לא היה נוכח במקום אבל מה שמצחיק שבאנו לחפש את אותם אנשים ראינו אותם ואת הדילר האגדי, לא התערבנו כי הם היו יותר והם באמת אנשים שלא רצינו להתעסק איתם בגלל 200 שקל שהלכו לפח.

תדעו מאיפה לקנות, תשאלו חברים, אל תכנסו לערוץ הזה בחיים.

2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אני ממליץ בכלל באופן כללי להתרחק מנתניה לא ברור למה המציאו את העיר הזאת. מרים פיירברג ראש העיר כבר 20 שנה פשוט בושה וחרפה. ארסים ומניאקים בכל מקום בעיר הזאת. אין מה לחפש שם בכלל

jameshall אוהב/ת את זה.
  3. jameshall

jameshall חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח אחשלי 18 שנה בעיר הזו ושום דבר לא השתנה, הכל שואו לתיירים בעיקר שבאים לחודשיים ודסבידאניה, עיר גטו לא מפותחת הייתה ונשארה

4. הרוסי הגאה

הרוסי הגאה חבר חדש

לייקים:
    4
    חברים אל תטעו זה לא קורה רק בנתניה..
    זו הבעיה גם של הטלגראס .. כל הסוחרים הטובים כבר עזבו בגלל שהמערכת נפרצה, ונשארו אולי כמה טובים קצת בסדר ורוב של ילדים קקה בני 16 ..

5. elesdi

elesdi חבר חדש

לייקים:
    2
    אז אתה אומר שהביקורות חרטא ?

6. jameshall

jameshall חבר חדש

לייקים:
    0
    אחולמיוקי
    לא להתקרב אם הסוחר עם פחות מ100 ביקורות, הרוב שם סתם מזיינים בשביל המוניטין של הסוחר

7. הרוסי הגאה

הרוסי הגאה חבר חדש

לייקים:
    4
    תאמין או לא, התארגנתי בכל חיי מהטלגראס רק פעם אחת. ומאז הפעם הזו אני לא מתקרב יותר.. ולבחור היו 60 ומשהו ביקורות אם אני לא טועה וקבלתי פשוט זוועת עולם.
    אז לשאלתך, כן אחי

8. aviel5990

aviel5990 חבר חדש

לייקים:
    1
    אם אתה רוצה אחי אני וכמה חברים נפלנו על בן אדם שמספק חומר מצוין וגם במחיר טוב אבל זה יכול להיות פשוט שבאותו הזמן יהיה לו חומר טוב .אם אתה רוצה אני אגיד לך אבל אחרי כמה כיויות מטאלגרס אני פחות מאמין לאנשים שם ופשוט מתפלל ליפול על חומר טוב שבנס זה קרה לי השבוע

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!