1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה לא הרגשתי כלום אחרי שעישנתי ? 18

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Indicet, ‏12/11/18.

1. Indicet

Indicet חבר חדש

לייקים:
    0
    אז היום בבוקר ניסיתי בפעם הראשונה לעשן ירוק. לילה לפני קניתי גרם אחד של Jim og(עלה לי 100),שמרתי את זה בחדר ככה שההורים שלי לא ימצאו וחיכיתי לבוקר.בחנתי אותו בזכוכית מגדלת והצמח אכן היה נראה איכותי.היו עליו טריכומות והוא היה בצבע הרצוי. קמתי,הלכתי לפיצוציה וקניתי קופסא של נייר גלגול בגודל מדיום של חברת OCB וחזרתי הביתה.
    בגלל שלא היה לי גריינדר, קיססתי את הפרח עם כף היד ויצא טוב דווקא. הוצאתי נייר גלגול ופעלתי לפי ההוראות בסרטון שראיתי. אומנם זה לא היה הג'וינט יפה אבל הוא הספיק. הכנתי אותו ואז הלכתי למרפסת לעשן וכשהדלקתי אותו ועישנתי, היה לזה טעם קצת שרוף והגרון שלי ישר התייבש. אחרי כמה זמן כבר התחלתי להשתעל אבל המשכתי. נשאר קצת מהג'וינט אבל לא רציתי אז זרקתי אותו. עוברת חצי שעה אני לא מרגיש בהיי אולי טיפה הראש שלי הרגיש לא בשורה אבל שום דבר מיוחד. עוברת שעה לא מרגיש כלום. עוברת לה עוד שעה ועדיין לא מרגיש כלום. עכשיו עברו כבר יותר מ4 שעות אבל אני לא מרגיש כלום. שום היי שום כלום. למה זה ככה ? עשיתי משהו לא נכון ?

2. Future

Future חבר חדש

לייקים:
    3
    או שלא שאפת מספיק לריאות או שנפלת על חשאב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!