1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טעות..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Elilo234, ‏26/11/18.

1. Elilo234

Elilo234 חבר חדש

לייקים:
    0
    בעברי הייתי מעשן גראס עד שהתחילו להתפתח אצלי חרדות. הייתי בתקופה של 4 חודשים של חרדות קשות, ניתוק, וכל מה שרק אפשר לדמיין. התחלתי להשתמש בציפרלקס שמה אני אגיד לכם? כדור קסם איזן אותי ממש, החזיר אותי לחיים, והוציא אותי לגמרי מהחרדות.
    אתמול אמרתי אני אנסה לעשן עוד פעם מה כבר יכול להיות, לקחתי בדיוק 2 שאכטות ושוב פעם התקף חרדה מטורף, פחד, רעידות, מחשבות.
    זה הגיוני משתי שאכטות זה מה שיקרה? למה זה ככה? למה אני לא מסוגל כמו פעם לעשן ולהנות מזה כמו בן אדם נורמלי.
    הפחד הכי גדול שלי שהכל יחזור לקדמותו, כל התקופה השחורה, כל החרדות עוד שיצאתי מזה אני לא מתכוון לחזור לזה עוד פעם.

2. יורי פוטונוב

יורי פוטונוב חבר חדש

לייקים:
    4
    אתה חייב להבין שקנאביס לא מתאים לכול אחד, אם אתה מקבל ממנו חרדה כנראה שאתה לא מתאים או לא מוכן לעשן... אתה לא יכול לצפות אחרי שעברת חרדה מקנאביס ולפי איך שאתה רושם עדיין יש לך סוג של טראומה, וזיכרון רע... לצפות שתעשן והמוח פשוט ידחיק או ישכח את זה שקנאביס עושה את ההפך הגמור ומציף הכול.
    בכול מקרה עדיף לך להימנע, לא חסר הנאות אחרות...
    אגב לגבי הציפרלקס האם אתה עדיין נוטל או שאחרי שהתאזנת הפסקת לקחת?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!