1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור שימוש בקנאביס לצורך רפואי.

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י erani87, ‏25/11/18.

1. erani87

erani87 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים שבוע טוב,

אחרי שנים של שימוש באופיאטים לשיכוך כאבי גב ורגליים, אני עומד להתחיל טיפול במרפאת כאב ולאחר מספר חודשים יגישו (אני מקווה) עבורי בקשה לשימוש בקנאביס רפואי.

עכשיו השאלה היא כזו,
    אם אני הולך לרופא כאב(מהרשימה של ה-80 רופאים), שרשאי להמליץ ולרשום קנאביס והוא אכן רושם עבורי,האם ביק"ר יכולים לסרב להמלצתו? ואם כן,אז במה זה תלוי?

תודה רבה.

2. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    יש כמה חישוקים שאתה צריך לעבור קודם כמו שנה +- במרפאת כאב, שימוש במשככי כאבים קשים (כולל אישורי רכישה), תענה ששימוש במשככי כאבים גורמים לך לנזק (פשוט תעיין בדף שמגיע עם הכדורים) ועוד... אהה וסבלנות כי כרגע היק"ר לא מתפקד בדיוק.

3. Yaely0421

Yaely0421 חבר חדש

לייקים:
    0
    ואם אני כבר מעל שנה מטופלת מחוץ למרפאת כאב באופיוטים? האם עדין אצטרך לעבור את כל המסלול?

4. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    כנראה שכן, אם יש רקע של מחלה רפואית או נזק אורטופדי בלתי הפיך יש אולי אפשרות לקצר את התהליך אבל בגדול עד כמה שזכור לי טיפול במרפאת כאב הוא הכרחי.

asaf1 אוהב/ת את זה.
  5. erani87

erani87 חבר חדש

לייקים:
    0
    השאלה היא אחרת,
    אם כבר עברתי את המסלול הנ"ל ויש לי המלצה מידי רופא שזכאי להמליץ, האם היק"ר מחויבים לאשר?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!