1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עלים עייפים ושפופים

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י צירו, ‏18/11/18.

1. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מניח שזה עודפי דישון עשיתי שטיפה והבעיה עברה והפסיקה לפגוע בעלים.אני יתן עוד השקיה של מים ויתחיל לדשן שוב לאט...לגבי ההשקיות לא ברור לי כל כמה זמן להשקות חלק מהאנשים בפורום אומרים רק שהאדמה יבשה וחלק אומרים לך כל יומיים

2. INVINV

INVINV חבר חדש

לייקים:
    0
    תדירות ההשקיה מאוד מושפעת מאיכות המצע שאתה מגדל ומהיכולות איוורור קיבולת מים שלו. בגדול יש מצעים שיתייבשו מהר ויש כאלה לאט יותר,הרעיון הכללי הוא להשקות כשהאדמה יבשה היא כדי לשמור על אויר לשורשים שחשוב לא פחות מהמים עצמם . יש מצעים שתצטרך להשקות אותם 2 פעמים ביום ולא יפגע האיורור ויש כאלה כל יומיים ויותר...

3. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    הבנתי אותך המצע שלי הוא אדמת משתלה של מרום גולן לדעתי היא לא מספיק מאווררת בכדי להשקות כל יומיים..הייתי צריך להוסיף לה אבי טוף או פרלייט

4. INVINV

INVINV חבר חדש

לייקים:
    0
    קח בחשבון שככל שהיא מאווררת אתה משקה בתדירות יותר גבוה ז"א יותר אחריות ומשמעות להשקיה ...
    צריך למצוא את עמק השווה , ממליץ לך להיכנס למדריכים ביוטיוב וכאלה וללמוד את העניין ,מרתק וחשוב
    בהצלחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!