1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תאורה חובב חדש

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Lio1234, ‏12/12/18.

1. Lio1234

Lio1234 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן הגעתי להחלטה שאני מעוניין להקים מערכת גידול בגודל של 120/120/200
    כרגע לא יודע אם אני אצליח למצוא אוהל יד 2 או שפשוט אכין בעצמי .
    כרגע מה שמטריד אותי זה עניין התאורה
    התלבטתי בין לד לנורת לחץ גבוהה
    ואני פשוט חושב שלא משתלם לקנות לד בארץ כי הו יקרות ואקח לי מלא זמן להכין/לבנות אחת בעצמי(אשמח שמישהו יגיד לי שאני טועה )

לשאלתי איך אני יודע איזו נורה 600w לחץ גבוהה לקנות הבנתי שהיא עונה על כל הדרישות גם לפריחה וגם לצמיחה אבל אני פשוט מבולבל אין לי מושג איזו חברה לקנות איזו ערכה אשמח להמלצות

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    לא כל נורה מתאימה גם לפריחה וגם לצמיחה, אתה צריך נורה Dual spectrum (או נורה אחרת לכל שלב). שים לב שאתה צריך גם משנק ורפלקטור.

3. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    עדיף לא לקנות dual spectrum, היא גורמת למתיחה לא רצויה והתועלת ממנה גם בצמיחה ובעיקר בפריחה היא מינימלית ביותר. עדיף לך או לד או נורה יעודית לפריחה+צמיחה. רק שתדע שיחסית לטכנולוגיות הקיימות, הנורות הרגילות הכי נחותות, מה גם שתיווצר לך בעיית חום רצינית אחרי החורף. מה התקציב שלך?

4. Lio1234

Lio1234 חבר חדש

לייקים:
    0
  5. Lio1234

Lio1234 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יכול להביא תתאורה הזו במסגרת התקציב שלי אשמח לשמוע כמה דעות עליה(אני יודע שכולם ממליצים על Cree וזו של סמסונג אם אני לא טועה)

6. cannabeast

cannabeast חבר חדש

לייקים:
    5
    המלצה מצויינת!
    אבל הייתי מזמין מ -https://www.ledgrowlightsdepot.com/collections/horticultural-lighting-group-led-grow-lights-for-sale/products/horticulture-lighting-group-hlg-550-led-grow-light
    פשוט כי זה יותר זול .
    בהצלחה.

7. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    זאת המילה האחרונה בנורות הגידול. בקשר למקום להזמין ממנו, לא הזמנתי, לא יודע. תלך על סמסונג ללא ספק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!