1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה באמסטרדם

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י אנונימימימי, ‏23/12/18.

1. אנונימימימי

אנונימימימי חבר חדש

לייקים:
    0
    עוד חודשיים אני טס להולנד
    אני רוצה לנסות עוגיות אבל איך זה עובד?
    לדוגמא עישנתי מנגו הייז
    יש עוגיות מנגו הייז?
    או עוגיות white Widow?
    ואיזה עוגיות אתם הכי ממליצים?

2. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    אין שם כל כך הרבה סוגי עוגיות (ודאי לא ממבחר של זנים וכו') - לפחות לא כאלו שאתה יודע להגיד בהכרח שיהיו סבבה. יש מעט מקומות שבדר"כ אנשים הולכים אליהם ומקבלים עוגיות טובות.

לרוב מקומות כאלו פשוט יציעו עוגייה אחת (אולי שתיים) ולכן מבחר הזנים לא כזה רלוונטי. זה בדר"כ יהיה "עוגיות סאטיבה" ולא בהכרח זן ספציפי, או "האש בראוני" (כלומר, עם חשיש). הזן גם פחות משנה, תכל'ס, כי היי של אכילים קצת שונה מהיי של עישון.

אני אישית ממליץ על ה-Abraxas שברחוב Jonge Roelensteeg. יש להם האש בראוניז טובים וטעימים עם בערך גרם חומר בכל בראוני. עולה 8 יורו, אם זכרוני אינו מטעני (ואם לא עלה מאז שנה שעברה).

3. אנונימימימי

אנונימימימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אמרת שיש שם גרם חשיש
    לאכול שליש עוגיה ולחכות שעה או לאכול את כל העוגיה?
    אף פעם לא ניסיתי חשיש רק קאנביס (אני יודע שזה נוצר מזה אבל עדיין)

4. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    האמת, העוגייה הראשונה (והשנייה...) שאכלתי בחיי היו העוגיות הספציפיות האלו (האש בראוניז ב-Abraxas באמסטרדם). בעוגייה הראשונה אכלתי חצי, חיכיתי שעה ולא הרגשתי כלום אז אכלתי את השאר. שעה *אחר כך* היה לי את ההיי המטורף ביותר בחיי. בעוגייה השנייה הרגשתי גבר-גבר ואכלתי אותה בבת-אחת - וזה התנקם בי אח"כ עם קצת פאניקה והייתי צריך לבלוע עוגת שוקולד כדי שזה יעבור. :)

אז כן - ממליץ לאכול קצת ולהשלים אח"כ כשמתחילים לראות לאן זה מתקדם.

בפעם השנייה באמדטרדם מצאתי עוגיות טבעוניות אז הן היו "רגילות" ולא האש. היה סבבה אבל אהבתי יותר את הבראוניז.

5. אנונימימימי

אנונימימימי חבר חדש

לייקים:
    0
    נראלי בפעם הראשונה שלי אחלק אותה ל4
    וכל שעה רבע עד שיספיק לי חחח

6. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    הגיוני לגמרי. ביום-יום כשאני לוקח לי איזו עוגייה בערב אני לפעמים לוקח רבע ואז עוד רבע. זה רגוע ונחמד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!