1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה על ec

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Shaliko, ‏25/12/18.

1. Shaliko

Shaliko חבר חדש

לייקים:
    0
    אלהן חברים אז ככה עד עכשיו רק בודק את ph לפני השקיה, בקרוב נכנס לפריחה ואני רוצה להשתמש באטמי בלוםבאסטיק- מהשבוע הרביעי של הפריחה, ראיתי שצריך לבדוק מוליכות וקראתי פה ובעוד מקומות על מוליכות.

הייתי מועניין לקבל הסבר מפורט או לינק למשהו קיים.

2. זן נדיר

זן נדיר חבר חדש

לייקים:
    3
    גם אני מעוניין בהסבר

3. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    מוליכות זה קשור למלח שהשורשים ניזונים פשוט יש במים כלוריד שמזיק לפרח עם מוליכות חשמלית פשוט אתה יכול לשלוט על כמות המים של השקיה או דישון.שהצמח יקבל ופחות נתן וכלוריד שמזיקים לשורשים

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא קשור למים. המליחות בהן היא קבועה. קשור למלח שיש בדשנים. הדשן משאיר הצטברות של מלחים באדמה, שמונעים ספיחה של המים לשורשים ומונעים מהשורשים לקבל את התזונה מהדשן ולקבל חמצן. אדמה מלוחה מדי, הורגת את השורשים, כלומר את הצמח. אם יש יותר מדי מלח (מוליכות חשמלית מצביעה על אחוזי מלח גבוהים או נמוכים - יותר מלח, יותר מוליכות חשמלית, פחות מלח - פחות מוליכות חשמלית), הצמחים לא יגדלו וימותו.
    אם יש פחות מדי מלח, סימן שלא דישנתם מספיק. הגבולות הם ככה: 1.2 עד 1.8 כשפחות מ 1.2 אומר שצריך להוסיף דשן, וכש 1.8 אומר שצריך או להפחית דשן או להוסיף מים כדי לדלל את כמות הדשן שאתם רגילים לשים.
    האידאל הוא 1.6 מוליכות חשמלית.
    דשן לפריחה שמים מהתחלת הפריחה ועד שלושה שבועות אחרונים לקטיף, ואז שטיפות שבועיים, ושבוע אחרון בלי מים ובלי דשן.
    לא מתחילים דישון לפריחה חודש אחרי התחלת הפריחה. הפרחים לא יתנפחו בזמן עד לקטיף.
    מוליכות צריך לבדוק מהתחלת נתינת הדשן, כלומר כשבועייים אחרי הזרעה, ועד סוף הגידול.
    בהצלחה.

5. זן נדיר

זן נדיר חבר חדש

לייקים:
    3
    כלומר בזמן פריחה בנוסף לדשן הבסיס אני מוסיף תוספי פריחה ואמור להגיע בין 1200 1800 מיקרו סימנס??

6. Shaliko

Shaliko חבר חדש

לייקים:
    0
    1.6 זה האידיאל לאדמה או קוקוס? , לגבי התוסף של אטאמי רשום בטבלה בשבוע 4 לפריחה עד שבוע 8 , בלי קשר לדשן שאני נותן ghe.

שאלה נוספת - ראיתי שיש אנשים שבודקים ec בנגר, מה הערך התקין שאני צריך לקבל בנגר ?

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    א. כן, בנוסף לקוקו איי וקוקו בי, תוסף פריחה.
    ב. כן, במד ה ec מופיע 1. ולא באלפים, אז אידאלי 1.2 עד 1.6 כש 1.8 זה גבול עליון מסוכן ו 1.2 גבול תחתון ביותר. פחות מ 1 זה כבר רק מים בלי דשן.
    ג. לא יודע מי מגדל באדמה בגידול פנים כי לאדמה לא מוסיפים דשנים נוזליים למי ההשקייה אלא דשנים יבשים כמו 20/20/20 או זבל אורגני, שעם כל השקייה מתמוסס וחודר לאדמה.
    באדמה רגילה לא מעוקרת יש מספיק זיבול רק לחודש, חודש וחצי, וגידול פנים לא יכול להסתמך על זה לכל אורך הגידול.
    בגידולי פנים (מכונים הידרו אבל הם לא באמת הידרו - גידול על מים נטו) עדיף להשתמש במצעים נייטרליים אווריריים וסופגי לחות כמו קוקופרלייט, וורמיקולייט, תערובות טוף, וכו' ולכן בדיקת המליחות היא יותר בשבילם ולא בשביל אדמה.
    עזבו מה כתוב על האריזה מבחינת זמנים (לא מבחינת כמויות). תן בשבוע הרביעי ותנסה עציץ אחד מהשבוע הראשון.
    ההפרש שייצא לך הוא כעשרים אחוז יותר משקל ונפח מבחינת הייבול אם תתן מההתחלה. המלצות לחוד, נסיון לחוד.
    וכן. בנגר, בין 1.2 ל 1.6, זאת המדידה.

זן נדיר אוהב/ת את זה.
  8. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אין שום בעיה לגדל באדמה בגידול פנים. ודאי שנותנים דשנים נוזליים לאדמה, עדיף להשתמש באדמה שאינה מדושנת ולהוסיף דשן עם ההשקיה.

הפוך קצר אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!