1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נרגילה

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י greenmind, ‏12/3/14.

1. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    איפה הטבק הכי טוב? באיזה גחלים אתם משתמשים? שילובים? שטויות בכד? חשיש בראש?

סתם בא לי לפתוח נושא פתאום :)

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אל תקנה טבק בפיצוציה, הכי עדיף ללכת ליפו ולקנות במשקל [למרות שאף פעם לא קניתי שם]. גחלים- אני השתמשתי בלימון שהם סבבה לא מלאים בחומרי בערה כמו הקלים להדלקה אבל גם לא צריך לשבת עם המצית יותר מדי על הגחל. אם כבר משקיעים אז תקנה טבק של אל-פחאר טבק אבטיח שווה מכל הזבל שיש בארץ.

3. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    טבק במשקל הכי טוב אצל ערבים בטירה
    וגללים סטנדרטיים בצבע זהב העטיפה

4. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    אני מבין שלא עינשת נרגילה בחמש שנים האחרונות.... הגחלי לימון לצערי עברו חלפו מן העולם! וביפו הכי מומלץ זה טובאקו שופ בשדרות ירושלים, קרוב לעלי קרוואן :) בטירה יש ליד הכיכר הגדולה חנות כזאת עם איזה חמש מדרגות בכניסה והכל שם מפוצץ מנגלים ונרגילות - טבק טוב. ובין הכי טובים שיצא לי לקנות במשקל זה אבו עלי בכניסה לאריאל. לטבק של כפר יאסיף יש טעם חזק מאוד, יש בנצרת גם חנות עם טבק איכותי, יש שם איזה מיליון אבל לזאת הטובה יש שלט צהוב ענק, תמיד עובר שם בנסיעות לצפון :) יש גם את אום כולתום ביפו ממש ליד אבולעפיה, מקום לשבת ולעשן והנרגילות סוכר, אבל משום מש בבית קשה לפתוח עם הטבק שלהם כמו שצריך :/

פתחתי את האשכול כדי לקשקש קצת על נרגילות חח לא כי אני חדש בתחום p:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!