1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך מכינים שמן מהעלים

הנושא בפורום 'מיצויים: RSO, BHO וכו'' פורסם ע"י 6969Yair, ‏27/10/18.

1. 6969Yair

6969Yair חבר חדש

לייקים:
    0
    באמצעות אלכוהול
    למישהו יש מדריך ?

2. knowstuff

knowstuff חבר חדש

לייקים:
    1
  3. knowstuff

knowstuff חבר חדש

לייקים:
    1
    תוכל לקנות אלכוהול 96 אחוז מרוב החנויות שמוכרים אלכוהול אפשר להכין עם זה או עם אלכוהול 99 אחוז שאני יודע שיש לוופורייזה www.vaporiza.co.il
    זה לא אמור להיות קשה אבל אתה צריך להיות מוכן עם הכלים שצריך כמו מסננת קפה מנייר שאפשר לקנות בסופרים רק לוודא איפה יש שלא תתחיל להתרוצץ או להזמין מהאינטרנט כמו שאני עושה (עצלן שכמוני), הזמנתי מכאן https://www.coffeeman.co.il/items~111~0.htm. די קל, סתכל על הסרטון במדריך והצלחה רבה ובריאות.

4. רון בר נחום

רון בר נחום חבר חדש

לייקים:
    1
    רק הערה: אדים שלא כדאי לנשום, וחומר מאוד דליק ונפיץ.
    מאוד מומלץ לעבוד עם משאבת ואקום לאיסוף האתנול, וממש חובה לא לקנות סתם אלכוהול 96% אלא שיהיה אתנול לצורכי מאכל.
    הוא יקר, בין 150-200 ש"ח לבקבוק, אבל אני אגיד בצורה ישירה - כל אלכוהול אחר ירעיל אותך. זה לא צחוק. במיוחד אן זה לעישון או אידוי ולא לאכילה.
    בגלל שהאטנול יקר, וגם נפיץ, רצוי משאבת ואקום שלא תעלה הרבה יותר מהבקבוק, ותמחזר 90% לפחות מהבקבוק (חסכה את עצמה על הסיבוב הראשון), תוציא את האלכוהול בצורה יסודית מהמיצוי (יותר בריא) ותשמור על החלל נקי מאדי אלכוהול (נפיץ ביותר, אנשים התפוצצו, נכוו וגם מתו ככה).
    אם לא משאבת ואקום, אז להקפיד על האלכוהול שיהיה אטנול למאכל, ולעשות את זה במקום מאוורר: ליד חלון גדול, מתחת לקולט אדים..
    לא להדליק תוך כדי ג'וינט ליד!
    תחשבו שאתם בתחנת דלק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!