1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נשלחה המלצה לקנאביס רפואי - ויש לי מספר שאלות ברשותכם :)

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י קורבין, ‏17/1/19.

1. קורבין

קורבין חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,

אני סובל מכאבים ניורופטים המקרינים מהצוואר ליד (בלט דיסק צווארי עם לחץ על החוט). כמו כן מ- CRPS ופוסט טראומה.
    מטופל כמה שנים במספר מרפאות כאב. לרוב במרפאות בבית החולים לא נותנים כלל תרופות (שלא לדבר על קנאביס) וממליצים רק על זריקות וטיפולים פולשנים.

אני לא מעשן (לא סיגריות ולא קנאביס) לכן קיבלתי ממרפאה קהלתית המלצה לשמן, על כאבים ניורופטים ממקור עצבי אורגני.

לאור זאת יש לי כמה שאלות:

1. אם יש חשיבות לשם, והמעמד של הרופא הממליץ (הרופא שהמליץ לי נמצא ברשמית 10 רופאי הכאב המומלצים בארץ)?
    2. אם קיבלתי המלצה דרך הקופה (ולא פרטי) אם ביק"ר רואים את זה כבקשה יותר ליגיטימית מרופא פרטי?
    3. אם שמן קנביס עוזר לכאבים שאני סובל מהם, לרבות שאר הדברים שאני סובל מהם (כתוב למעל)?
    3. איזה שמן כדאי לי לבקש (ואיזה חברה מומלצת)?
    4. אם יש פה עוד אנשים עם אבחנות כמו שלי שקיבלו אישור( אשמח לפרטים)?

תודה מראש,
    קורבין

2. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    1. האם יש חשיבות לשם הרופא? לא כל כך... כאילו יש רופאים שהיק"ר כבר יודע לא להתעסק אתם כמו ברקת שיף.
    אבל בגדול אין לזה משמעות.
    כדי שהבקשה שלך תאושר, אתה צריך ממצא רפואי, לפחות שנה במרפאת כאב, ולפחות שנה טיפול בתרופות חזקות וגם זריקות עוזר כי זה מחזק את בעובדה שאתה סובל.

2. תשובה 1 תופסת גם לפה.

3. בחירת שמן - תפתח על זה שאלה נפרדת ויענו לך.. תרשום שקיבלת רישיון ואתה מעוניין לדעת איזה חברה עדיף ואיזה שמן כדאי לבעיות שלך.

אני פשוט לא מטופל בשמן, אני בחברת IMC חקלאות ויש להם זנים חזקים מאוד לעישון

4. פריצות בצוואר וגב תחתון + 4 בלט דיסק..

ברוך הבא למועדון!

3. קורבין

קורבין חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי על התשובות.

קיבלתי זריקות קורטיזון שלא עזרו, אבל כרגע אני לא בעד טיפולים פולשנים נוספים. אני מטופל מספר שנים במספר תרופות נגד כאבים, הכוללים גם אופיואדים חזקים.

היק"ר אישרו לך את הבקשה במכה ראשונה?
    שלחת להם את כל החומר הרפואי - או רק את ההמלצה מהרופא המטפל (כאב)?

אם יש לך עוד טיפים - אשמח בפרטי, 3 חודשים זה הרבה זמן לסבול מכאבים :(

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!