1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אשמח לעזרה לגלות איזה סם הזיות לקחתי

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י the octupus, ‏20/1/19.

1. the octupus

the octupus חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    קודם כל אשמח שלא תשפטו, אני יודע שטעיתי בשיכול הדעת.
    לפני מספר שבועות הייתי במסיבה עם חברים ועשינו MD, בשלב מסוים ניגשתי לבר לקנות בירה ובחור שהיה לידי בבר הציע לעשן מופורייזר. אני כולי מאושר ואוהב אדם לא סירבתי ולקחתי שכטה מהנחה שזה ירוק.
    לאחר זמן קצר התחילו לי הזיות משוגעות שנמשכו מספר שעות. ראיתי דמויות מצוירות מסתובבות, אנשים שהיו חצי שקופים, מפלצות, קעקועים עם הפנים של אנשים שכל הזמן זזו, עוד זוגות של עיניים, קולות של אנשים מוכרים ועוד ועוד. והיו גם הזיות שנלקחו מסרטי אימה, פרצופים עם עיניים שחורות ופה שלא מפסיק לזוז שנראה שכולם מסתכלים עלייך.
    חשוב לציין שהייתי בהשפעה של MD אז כל החוויה הזאת הייתה מטורפת בעייני ולמזלי היא הייתה חוויה טובה סה"כ.
    אשמח אם תוכלו לתת לי כיוון לאיזה סם הזיות זה היה
    תודה!

2. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    תוכל לתת יותר פרטים "טכניים"? כלומר - כמה זמן נמשכה ההשפעה להערכתך, האם יכולת להמשיך לרקוד או שזה הפיל אותך פיזית והיית צריך לשבת או לנוח וכו'...

3. the octupus

the octupus חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה. לפי חברים שלי זה נמשך למספר שעות (הם ממש זוכרים אותי אומר להם שיש לי הזיות בשתי מקומות שונים במהלך הלילה)
    הייתי מודע להכל לחלוטין והייתי מאוד מאוד עירני אבל אני מייחס את זה לאמ די בעיקר.
    תודה!

4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    2 שאלות:
    1. אתה בטוח שמה שלקחת זה MD?
    2. אתה בטוח שההזיות הגיעו מהשכטה שלקחת ?

5. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בטוח ש-MDMA הוא לא לקח, להזיות יש אין סוף הסברים.

מומין טרול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!