1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מטופל מתחיל באידוי ובשמן קנאביס- כמה שאלות

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Bambaman, ‏7/2/19.

1. Bambaman

Bambaman חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, כמה שאלות בנושא אידוי, מודה מראש לעוזרים
    אז ככה התחלתי לעשן בגיל 19 כשחליתי בסרטן, לא הייתי מעשן לפני אז קניתי מכשיר אידוי ( atmos vicode) אבל לא התחברתי ומהר מאוד התחלתי לעשן... עישנתי שלוש שנים ועכשיו הסרטן חזר ואני רוצה להפסיק את העישון ולעבור לאידוי מסיבות בריאותיות ברורות חחח אבל אני ממש זוכר מהפעם הקודמת ( וגם מנסיון קטן עכשיו) שלא הרגשתי כמעט כלום מהאידוי , אז לשאלות -
    האם מכשיר אידוי שונה יכול לתת הרגשת סטלה יותר חזקה / כיפית?
    האם במקרה מישהו מכיר את הדגם שקניתי ( השם למעלה) ויודע להגיד מה הוא שווה ( האם יכול להיות שהמכשיר לא טוב כבר אחרי ששכב שלוש שניםבמגירה) ? והאם יש המלצה למכשיר אחר (הדרישות ממנו : איכות אידוי וסטלה, סוללה חזקה,שיהיהאפשרות לאדות שמנים ומיצוים בנוסף לפרחים , שיהיה נייד אבל לא חייב קומפקטי מאוד... לא אכפת לי להיסחב קצת, מחיר לא ממש בעיה אני מחפש להשקיע במשהו איכותי, דיסקרטיות של המכשיר לא קריטית #סטלןגאה )
    ושאלה אחרונה האם אידוי שמן/ מיצוי גורם להשפעהיותר חזקה מפרחים יבשים? והאם כל מכשיר שמצויו שמתאים לנוזל( שמן/ מיצוי)
    יתאים לכל סוג שמן ( פשוט קראתי פה בפורום איפשהו איזה דוגמא ששמן קנאביס על בסיס שמן זית לא יכול להישרף במעלות האלה או משהו כזה... אז שואל רק לוודא שאני לא אתקע שם משהו שיהרוס את המכשיר/ הראיות שלי)
    מתנצל על האורך תודה לעוזרים

2. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    לדעתי פשוט תשתמש בשמן rso באכילה (של חברת קנאבליס)
    זהו השמן עם הריכוז הגבוהה ביותר בארץ
    הרבה בריאות

3. Bambaman

Bambaman חבר חדש

לייקים:
    0
    משתמש בשמן rso דרך אכילה כבר חודשיים וחצי (אומנם לא של החברה שהזכרת, הייתי בטוח שאין חברה בארץ שיכולה לייצר את זה בצורה חוקית)... לא הרגשתי כמעט כלום חוץ מעייפות בחלק מהפעמים ולצערי אחרי ארבע שנים של עישון יום יומי ובמיוחד בתקופה הזאת של לחץ נפשי אני צריך גם את הרגשת הרוגע ו"הסטלה"

4. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    אחרי כמה ימים של שימוש בכמויות גדולות אתה תתרגל ותתפקד עם זה כרגיל
    תמנן את זה כמו שצריך או שלפחות תשתמש בזה בערב בכמות גדולה
    ובמהלך היום תעשן או שתקח שמן חלש יותר
    אבל לא הייתי מוותר על הrso בכמויות גדולות של לפחות 60 מל בחודש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!