1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לחזור אחורה, לראות מה קרה שם

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י SatlanMat38, ‏17/1/19.

1. SatlanMat38

SatlanMat38 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, שמי דוד ומעולם לא השתמשתי בסמים!

אני לא יודע אם זה המקום לשאלה הזאת, אבל לאחרונה (כמה חודשים) התחלתי להתעמק ולבחון שוב ושוב באופן כפייתי ומתיש כמה מקרים בעייתים מהילדות שלי, הדבר הכי קשה בסיפור הזה הם תחושות האשם שלא נותנות לי מנוח לרגע, וכל פעם שאני משחזר את האירוע אני מרגיש שחסר לי חלק מהפאזל, ואז מתחיל "מרדף" שנמשך כל היום למציאת ה"חלק" הזה.

אני יודע שאני לא אשם, אבל זה לא עוזב אותי.

השאלה שלי האם שימוש בסמים פסיכדליים (או MDMA) יעזור לי להבין יותר את מה שקרה שם?

תודה לעונים!

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה צריך לקבל את מה שהיה פשוט ולא להמשיך בחיפוש, רק ככה יגיע השקט.

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    אולי כן ואולי לא, אבל אין MDMA אמיתי ולא כימקלים אחרים שהם אמיתיים בנושא, הייתי ממליץ לך לחפש פסיכולוג טוב, אולי פסיכיאטר, לא כזה שמחפש כסף כזה שהוא קצת מעבר, אם בכל זאת תמצא את עצמך הולך לכיוון הסמים אז איואסקה או פטריות יסייעו לך בוודאות הרבה יותר מפייק MDMA או כימיקל מזויף אחר.

4. ofef

ofef חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי דבר איתי. זה נקרא ptsd ויש כמה חומרים פסיכודלים (סמים אם תרצה ) שמיועדים לפתור את זה *רק אם אתה עושה אותם נכון*
    פה בישבילך

5. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    לשתף ידידי למצוא אוזן קשבת כדי לשפוך את הכל ברגע שנעשה את זה נחיל למצוא הרבה דברים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!