1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פיברומיאלגיה וסטלות רעות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י didfcb, ‏20/3/19.

1. didfcb

didfcb חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    אני מאובחן כבר כמה שנים כחולה בפיברומיאלגיה, ולאחרונה החלטתי לנסות שימוש במיקרו-דוזינג, על מנת להקל על הכאבים הקשים.
    הבעיה היא שאני כל הזמן"חוטף" סטלות רעות.
    ההשפעות הגופניות הן מאד קשות כגון פעילות מעיים מוגברת ממש, לחצים מאד כבדים בראש,אי יכולת ללעוס, רעידות, נסיון להקיא ללא הצלחה ועוד...
    וגם התופעות הנפשיות לא בדיוק כפיות. חרדות,פרנויות, סטלות של 12 שעות גם(לקנא או לקנא, תחליטו בעצמכם :)) ומודעות עצמית וחושית מוגברת, מוגברת מדי.

הבעיה היא שזה באמת עוזר לי לכאבים ולתשישות כמו ששום דבר אחר לא מצליח לעזור , אבל כשכל התופעות האלה מופיעות, זה פשוט לא שווה לי את זה.

האם מישהו שסובל מזה גם ויכול לתת עצות? אני מעוניין להמשיך לטפל בעצמי בשיטה הזאת(באידויי ד"א, ולא בעישון) אבל לא יכול לדמיין עוד פעם התקפים כאלה.
    תודה רבה

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    שלום לך אני גם מאובחן בפיברומיאלגיה ומטופל בקנאביס . לי זה העביר את הלחצים והחרדות שהכאבים האלו עושים
    הימים עד שזה נגמר לי .הם היפים שבחודש. אם אפשר לקרוא להם ככה. מלפני כמה חודשים הופניתי על ידיי הלשכה לשיקום והייתי צריך לקום מוקדם בבוקר . כל התסמינים של פיברו באו עליי מדלקות מזויפות ועד כאב בכל מקום אפשרי מהראש עד לאצבעות הרגליים. החלטתי לא ללכת לשם והבאתי להם אישורי מחלה ולשמחתי הסתדר גם עם הביטוח .וגם התחלתי להרגיש יותר טוב באותו הזמן קיבלתי את הקנאביס .זה עוזר לכאבים ונותן חשק לעשות דברים שקודם לא האמנתי.התחלתי להתאמן ומרגיש טוב יותר. המסקנה אצלי הייתה לא לעשות משהו שאני לא רוצה כי זה גורם לי ללחץ שמשפיע אוטומטית על כל הגוף מנטאלית ופיזית . מי או מה שמלחיץ אותך תן לו בעיטה בתחת

3. didfcb

didfcb חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה. אבל האם גם אתה מקבל תופעות לוואי קשות לפעמים מהטיפול?

4. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    הפסיכוזה של הקנאביס לא כבדה עליי
    אני מכיר את הקנאביס
    וגם טופלתי בהרבה משככי כאב שתאכלס הרבה יותר חזקים .
    תבקש זנים עם מעט THC
    ותראה אולי זה יבוא לך יותר טוב .
    נראה לי שגם באופן כללי לכולם לפעמים הקנאביס יכול להיות כבד בראש שיש לבן אדם דברים גורליים על הכף והראש מוטרד הרגשות האלו יכולים להתעצם.
    תבקש סוגים עם יותר CBD מאשר THC
    ותעשן יותר לאט עד מיצוי מספק. בהצלחה חבר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!