1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התיעצות לגבי שימוש נכון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י צור יערב, ‏25/3/19.

1. צור יערב

צור יערב חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני צור, בן 24.
    אני משתמש בקנאביס כל יום, בדגש על כל יום, מגיל 17 - כבר 7 שנים רצופות.
    מעשן עם ההורים, עם חברים. מעשן מכלי עישון באנגים / פייפים ופייסלים.
    לפני חודש בערך קמתי בבוקר בלי לשתות ולאכול לפני ועשיתי ראש. איבדתי את ההכרה, הרגשתי זרמים בכל הגוף, נהייתי לבן כמו סיד והתעלפתי. לאחר מכן חזרה לי ההכרה, דפיקות הלב שלי היו כאילו רצתי ריצת 2000 בלי לשתות. מאז, ניסיתי לעשן כמה פעמים מחומר אחר מאוד איכותי לרוב אני מעשן אפילו רפואי. כל פעם שאני מנסה לעשן אני מרגיש את קצת הלב שלי עולה ברמה דרסטית ואני מתחיל להרגיש לא טוב ואפילו קצת בחילה. ניסיתי להוריד במינון אבל לדעתי זה משהו דיי פסיכולוגי. לא הגיוני שאני מעשן 7 שנים ופתאום בבום אני לא מצליח לעשן יותר. אני ממש מתגעגע לקנאביס ורוצה לחזור לעשן. מישהו יכול לעזור לי ולגיד לי מה הפתרון?

2. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    אלכוהול

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    יש מצב שקיבלת חרדה בפעם הזאת והיא נשארה

4. צור יערב

צור יערב חבר חדש

לייקים:
    0
    איך מטפלים?

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אולי להיחשף לעשן בכמות קטנה כל פעם או לקחת ממש שאכטה קטנה ולראות מה קורה איתך,
    תחשוב שזה בדיוק כמו לאכול משהו מקולקל שיגרום לך להקאה, פעם הבאה שתאכל אותו יהיה לך בחילה למרות שהוא לא מקולקל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!