1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם זה בריא לאדות צמחי מרפא?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רק להירגע מהחיים, ‏1/3/19.

1. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    האם מישהו ניסה לאדות חליטות וצמחי מרפא? לכאב, לרוגע? האם זה קיים בספרות המקצועית?

2. aviel5990

aviel5990 חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מאדה ירוק לא צמחים אחרים וזה עוזר לי אבל אצלי זה בעיה רפואית שאני האמת יותר מרגיש עזרה בקטע יותר פסיכולוגי מאשר כאב אבל אני לא מומחה אני רק משתמש אם זה ממש מעניין אותך אתה תמיד יכול לבדו יותר לעומק כי לא נראה שמפה תבוא הישועה

3. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    תודה על המשוב, אגב אתה מאדה לבעיה רפואית נטו או גם נפשית? איזה סוג של ירוק: הייבירד, סאטיבה או אינדקיה?

4. aviel5990

aviel5990 חבר חדש

לייקים:
    1
    אין לי רפואי אז אני לא באמת יודע מה הסוג כי מה שמוכרים בשוק זה לא באמת ידוע מה זה. בעיקרון עכשיו אני מאדה יותר למצב הנפשי כי אני רואה שיפור משמעותי בחלק הזה, בחלק של הבריאותי יש סיכוי שזה עוזר אבל אני דיי בטוח שזה יותר התרופות עושות את שלהן למרות שאני רואה גם שזה מאוד עוזר לי לבחילות ולכל מיני דברים שאני רואה שיפור משמעותי אבל אני לא באמת יכול להיות בטוח אם זה עוזר לי לקרוהן

5. רק להירגע מהחיים

לייקים:
    0
    אתה קונה זן שאין לך מושג מהו??

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!