1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מרגיש שאני משתגע אחרי עישון גראס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י רוני89, ‏23/3/19.

1. רוני89

רוני89 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים אני מקווה שאני אקבל פה תקווה למשאני חווה ושאפשר לטפל בזה .
    לפני בערך שבוע ישבתי עם חברים ועישנתי פעם ראשונה לבד באופן רציני לא שכטה פה ושכטה שם .
    האווירה היתה טובה איך ההתחלתי להרגיש שזה מתחיל להשפיע התחילה להיות לי הרגשה מוזרה ומחשבות מוזרות,
    התחלתי להבהל ולהכנס לפניקה וחרדות לא מצאתי את עצמי תוך כדי התחושות והחוסר אונים חברים שלי מנסים להרגיע אותי שזה בסדר ושזה קורה ומה שנקרא אכלתי סטאלה לא טובה .
    לאט לאט הרגשתי שזה יורד ואני סוג של חוזר לעצמי , יום למחרת כשהתעוררתי הרגשתי שאני סוג של בסדר אבל מרגיש מין אאוט כזה אבל אמרתי בטח זה יעבור יום אחרי זה התחילו הבעיות בהתחלה מחשבות מוזרות על החיים למה זה ככה ולמה זה ככה התחלתי לנסות להסביר כל דבר לא יודע איך להסביר אבל במחשבה כל דבר שאנחנו עושים באופן יומי התחלתי לפרק לגורמים , זה הכניס אותי לסרטים והתחלתי להכנס ללחץ וחרדות פחדתי להיות לבד מהחרדות אבל הרגשתי גם שאף אחד לא יכול לעזור לי , הפסקתי לאכול וכל יום שעובר אכלתי יותר תסביכים על כל דבר איך ולמה הכל במחשבות כיאלו כמו מחשבות קופצות וכל מחשבה מפעילה לי חרדה כי אין לי מושג מה לעשות ומה קורה לי . השיא הגיע לאתמול בבוקר שפתאום התחלתי לחשוב באופן אובססיבי על התודעה מזה התודעה מי אני מה לנסות להבין איך אני חושב . ההרגשה היא של סף שגעון שזהו אף אחד לא יכול לעזור כי משנקרא אני מפחד מעצמי כי אני לא מצליח להבין מה אני איך אני ( פשוט לא מצליח להסביר את התחושה אבל ברגע שאני חושב על זה אני נכנס לחרדה) אני מרגיש שאני עומד להשתגע. ההרגשה היא גם אם אני מנסה לחשוב על משהו טוב אני לא יכול כי ישר קופצת לי המחשבה על עצמי מזה התודעה איך אני חושב , חברים אני לא יודע מה לעשות אני מתחרפן כל שנייה אני אוכל סרט מרגיש שאף אחד לא יכול לעזור לי כי אז אני נתקל באותה מחשבה מה מי חושב איך מסתכל על עצמי לא מבין לא יודע איך לנחם את עצמי .
    קבעתי תור לרופא כדי שיפנה אותי לפסיכיאטר בנתיים אני מחכה .
    הלוואי ויכולתי להחזיר תגלגל לאחור ולא לגעת בזה הלוואיי
    אני רוצה לציין גם שבערך לפני עשר שנים אובחנתי בOCD בעיקר מחשבות טורדניות שאם הזמן למדתי להתמודד וחייתי חיים שמחים ובריאים , אני מרגיש שהכל נהרס ואין לי תקנה לא יודע מה קורה לי . לא מצליח להסביר אפילו

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אח שלי אתה חייב להירגע ולהפסיק לחשוש .כל סטלה רעה וההשלכות שלה בסוף עובר כמה שתחפור בזה יהיה לך קשה יותר להשתחרר .כל פעם שהמחשבות עולות תתעסק במשהו שאתה אוהב שעושה לך טוב וזה יעבור בסוף. תלך לטיפול אם לא עובר שיתנו לך כלים להתמודד. אבל בכל מקרה אני מאמין שיעבור לך הפסיכו של הקנאביס
    מהר אם תבין שאתה צריך לשחרר את העכבות שגידלת מאותו העישון. תבין זה לא טריפ או פטרייה זה יעבור חביבי.לכל המעשנים הכי ידועים לפעמים העישון חיזק הרגשה חרא שהייתה להם באוותו היום. אצלך הבעיה היא שאתה חושב שקרה לך משהו בלתי הפיך. ותהיה בטוח שלא קרה והכל בסדר ככה תרגיש טוב מהר יותר.בהצלחה אח

רוני123 אוהב/ת את זה.
  3. האישה בסגול

האישה בסגול חבר חדש

לייקים:
    0
    בוקר טוב
    נראה לי שעישנת חומר חזק מדי למתחיל.
    תן לחומר להעלם בגוף שלך, לוקח כמה ימים. ואם אתה רוצה לנסות שוב אז לך על חומר יותר קליל.

4. Hilix

Hilix חבר חדש

לייקים:
    3
    אתם רופאים שאתם ממליצים לו להמשיך לעשן?? הבן אדם מאובחן ב או סי די בנוסף להתקף הפסיכוטי שהוא עבר.
    רוני יש אנשים שקנאביס לא עושה להם טוב ,טריגר.לא בא בטוב אז עדיף שלא ,אם לא עובר תוך שבוע היתי ממליץ לראות איש מקצוע

5. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78

איכן ראית שהמלצתי לו לעשן .תקרא טוב לפני שאתה מדבר

Hilix אוהב/ת את זה.
  6. Hilix

Hilix חבר חדש

לייקים:
    3
    צודק סתם הכללתי

7. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    הכל בסדר חבר
    וצודק לא כל אחד צריך לעשן
    עם זאת את הבחירה כל אחד עושה לעצמו

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני גם מאובחן באוסידי וכן לפעמים גם אני נכנס למחשבות עמוקות מידי וסרטים רציניים אם אני מעשן יותר מידי, לא ממליץ לך לעשות אם אתה לא שולט בזה ומבין שהכל בראש, יכול לקחת לך זמן עד שתבין את זה

9. רוני89

רוני89 חבר חדש

לייקים:
    0
    הבעיה שאני מרגיש כאילו שמרוב המחשבות ההזויות האלה אני על סף איבוד השפיות ושסוג המחשבות האלה רק אצלי .
    עבר כבר שבוע ועדיין אני בלופ של המחשבות.

10. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    גבר אם אתה מרגיש כל כך רע
    תבקש עזרה מקצועית
    זה לא בושה
    מאחל לך בריאות והצלחה

MrT אוהב/ת את זה.
  11. BlackGreyWhite

BlackGreyWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני שנה עברתי כמעט את כל מה שאתה עובר עכשיו..
    עברתי התקף פאניקה רציני והוא הותיר לי השלכות למשך הרבה מאוד זמן (מהבחינה הנפשית)

כל מה שיש לי להגיד לך, זה עובר .
    אני יודע שכרגע זה נראה כאילו השתגעת, אבל הכל בסדר.

אישית מה שעשיתי באותה התקופה, בגלל שלא יכולתי יותר עם החרדות והמחשבות וההרגשה המוזרה.. פניתי לפסיכיאטר במיון, הסברתי לה את כל המצב והיא הביאה לי תרופת הרגעה לטווח קצר (קלונקס)

זה בהחלט גרם לי להרגיש הרבה יותר רגוע ויותר בשליטה על המצב..
    וככה לאט לאט אחרי חודש חודשיים כבר חזרתי לעצמי .. לצערי הבנתי שאני לא מהאנשים שנהנים מקנאביס.. אבל לא נורא, יש גם הנאות אחרות בחיים.

בהצלחה חבר, תרגיש טוב.
    אם אתה מרגיש שקשה לך להתמודד, ממליץ לך לפנות לפסיכיאטר.
    ותזכור שזה בסך הכל תקופה וזה יעבור.

12. יורי פוטונוב

יורי פוטונוב חבר חדש

לייקים:
    4
    אח שלי היקר, תהיה רגוע... הכול בסדר גמור!!!!
    אני עברתי את מה שאתה חווה עכשיו, וזה עובר, אתה נלחץ כי אתה לא מכיר את התחושות וההרגשות שאתה חווה אבל זה בסדר גמור וזה אך ורק תוצאה של חרדה שחווית עקב העישון.
    לא קרה לך שום דבר בלתי הפיך, ואתה גם לא הולך להשתגע תאמין לי... גם אם תרצה אתה לא תשתגע כי אתה פשוט לא במצב הזה... זה סתם סרטים שהמוח מריץ לך!
    ברגע שתבין שזאת חרדה והיא תעבור ותזרום עם הסיפור במקום להילחם בזה ולבדוק כול שנייה מה המצב שלך, הכול יתחיל להתחבר... דבר איתי בפרטי אם אתה צריך משהו. תהיה רגוע בינתיים, ואל תמהר לפסיכיאטר אחי אתה לא צריך את זה

Beatles אוהב/ת את זה.
  13. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    קנאביס הוא צמח מופלא. במקרים מסוימים, כמובן שמבוסס במחקרים, קנאביס יכול לגרום לצרכנים מתחת לגיל 25 להתקף פסיכוטי, כזה שהיה רדום. תבקש זימון לפסיכיאטר ותקבל מענה הולם שיחזיר אותך לשגרה במהרה. בהצלחה!

14. יורי פוטונוב

יורי פוטונוב חבר חדש

לייקים:
    4
    אחי מה שהוא הציג פה נראה לך כמו התקף פסיכוטי??
    זה כולה התקף חרדה שהוא חווה שהלך והפך להפרעת חרדה מתפתחת, הוא יהיה בסדר

15. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    גם לי זה נראה ככה כמו שאתה אומר
    אבל בכל זאת הוא צריך עזרה אם זה לא עובר
    מה שכן אם הוא מעוניין בקנאביס הוא שורף את עצמו מבחינת ההתיחסות של הרשויות לנושא הזה
    ולא יהיה לו כמעט שום סיכוי לקנאביס רפואי בעתיד
    אם הוא יכול לארגן טיפול שהוא לא רשמי ולא נכנס לתיק רפואי.והוא בכל זאת מקצועי זה רק יכול לעזור

16. Aspijo

Aspijo חבר חדש

לייקים:
    0
    אל תעשן יותר.זה אפקט לוואי ידוע שגם אני כרגע שרוי בו ועוד המון.
    לא יודעים מספיק אודות האופי הפסיכואקטיבי של הקנאביס.הוא משפיע על כל אחד מאיתנו בצורה אחרת בהתאם להמון פרמטרים כמו אמצעי העישון/איוד,אווירה כללית,תדירות,סוג הזן,ועוד ועוד.
    נראה שאתה נקלעת למצב ידוע,לחבר שלי בזמנו שהיינו בצבא גם היה חרדות כל הזמן ולא הבנתי בכלל מזה ורק בהתנסויות שלי בשנה האחרונה הבנתי למה התכוון המשורר.
    בסופו של דבר זה יעבור לך,אל תדאג יותר מידי.תתעסק בדברים שעושים לך טוב ויעזרו לך להסיח את דעתך.אני תיכננתי לכתוב פה אשכול דומה אבל אתה השגת אותי,לכן אני פשוט כותב לך מה שאני מאחל לעצמי.תתמקד באיפה שאתה נמצא תמשיך באותה אתה דרך,תחכה כמה שהזמן יצטרך וזה יחלוף כמו כל תקופה שונה בחיים שלנו.הכי חשוב שלא תחזור למעגל המעשנים הזה ותדע לעמוד על שלך ולהבא אם יציעו לך אמור לא תודה בנימוס.כמו שנכתב פה לאחד זה תרופה לשני זה טריגר למחלות נפש כבויות.אתה צריך להקשיב לגוף שלך ולהפנים שכנראה משהו בך לא מתאים לסמים פסיכודאלים.זה סם מבחינתי וזה סם פסיכודאלי,כמו שאלכוהול או סם וקפה זה סם מעורר.ביום כזה שאנחנו מאוד קרובים ללגילזציה צריך גם הבהרה שלא מדובר בתרופת פלא,אלא בחומר שיכול להיות טוב ולא טוב כמו כל דבר אחר.

17. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אתם מדברים כאילו קנאביס גורם לדיכאונות, ואני מעשן מגיל 16, 26 שנה ובלי התקפים ובלי דיכאונות.
    רק החודש עישנתי יותר מ 100 גרם, שלושה זנים שונים, וחוץ מסאטלה ורוגע ושימחת חיים, לא קרה כלום.
    למה למי שבחרדות לעשן קנאביס או להשתמש בכל סם או תרופה שמעצימים את התחושות?
    מי שבחרדות, היו לו ויהיו לו חרדות לפני ואחרי הקנאביס.
    חוץ מלעשן חומר לא איכותי או מרוסס שגורם לסחרחורת ולפעמים להקיא, אף פעם לא קיבלתי חרדה מקנאביס, בטח לא כמה ימים אחרי עישון.
    לסטלן, הפיתרון לכל הרגשה לא נעימה, כולל דיכאון אחרי עישון, הוא לעשן עוד.
    למי שלא מתאים, שלא יגע.
    למי שצריך טיפול פסיכיאטרי, שלא יגע.
    למה אתם נוגעים, ואז מתלוננים ועושים שם רע לקנאביס?
    5000 שנה או יותר משתמשים בקנאביס, ואף אחד לא מת, אבל מי שנפגע לפני העישון, ברור שהעישון יעצים את ההרגשה של הפגיעה, ולא צריך שבועיים אחרי ג'ויינט, לחשוב שאתה נפגעת מהג'ויינט.
    אף ג'ויינט לא משפיע שבועיים, סתם סרטים שאתה מכניס לעצמך.
    לא טוב? לא מתאים לך? אל תעשן.
    לא מתאים לכל אחד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!