1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לאחר שנים של ייאוש

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י אורי.מ, ‏7/4/19.

1. אורי.מ

אורי.מ חבר חדש

לייקים:
    0
    תראו בגדול לא אמנה ואשתף כאן את כל אודותיי. כן חשוב לי לשתף כמה דברים.
    ראשית שמי אורי. נכה צהלptsd מצורף לזה התקף פסיכוטי 1. עם ניסיון אובדני ואישפוז אחד. מדובר על מקרה שקרה ב2006.
    למען שמם הטוב של משרד הביטחון. כן אציין שההליך מולי היה פשוט- ללא הגעה לבתי משפט או ביזוי שאותו לצערי כן חווים נכי צהל. או כאלו שהמדינה מחליטה לא לקחת אחריות ולצערי נדחים ממעמד האפשרות לקבלת נכות. לצורך העניין אחרי שגילתי את צמח הקנאביס(עשנתי לפני בשירות- חשיש מהול באדולן) הבנתי כמה דברים לגבי עצמי- זנים מסויימים עושים לי ממש לא טוב. לא לחיי היומיום ולא לשינה.(לישון בלי אנביס=לחלום=עבורי סיוט)
    וביחד עם זה גליתי את איכות הזנים שכן עושים לי טוב. נניח כמו pk של בטר ערן אלמוג. של תיקון. גם הארז הירה שלהם טובים עבורי.. גילתי גם מגדלים פרטיים. מומחים שמוכרים את הזנים שלהם ביוקר(בין נכי צהל קיימת אחווה מסויימת של נתינה כך שטעמתי לא מעט זנים מחברות שונות) דרך אותם מגדלים.. גילתי את זני הקוש. שפשוט התחברו לי נהדר(ביחד עם הוצאה כספית כבדה) גילתי את הcbd זה פשוט לא ניתן להסבר.. גם כשאין סוטול. אין כאב בראש.. ההפרדה הזאת cbdלבין הthc גרמה בעצם לכל סגולותיו של הצמח להשפיע וללא שום השפעה פסיכואקטבית שהיא- להפך. אין הרבה מילים להמחשה. זה פשוט גורם(לי לפחות מאין הרפיה ולמיינד להיות בכאן ועכשיו- רחוק לרחף למחשבות לא רצויות) החלטתי לגדל לאור ההשקעה הכספית העצומה בקניייה. התייאשתי מלהלחם במערכת אטומה בה אתה מסביר "כן חברים לפני 15 שנים רציתי למות היום יש צמח שגורם לי לקום בבוקר בחשק מהמיטה להתחיל את היום וללכת בנועם לעבודה" משרד הבריאות זה משרד בירוקרטי אישפוז 1 נסיון אובדני 1= טיפול בקלונקס. אני לא רוצה להמחיש או לתאר מה זה עבורי היה לרדת מאותו כדור שציינתי- לא היה לי משוג מה אני נוטל.תמים וטיפש הלכתי אחרי המערכת. והרגשתי טוב שאני נוטל את התרופה הנכונה. נעים ךי ומצאתי פתרון. מחצי מלגר ביום הגעתי מהר מאוד ל6 מלג ביום. רק מיום 1 באיחור התרופות מחברת טלאפארמה הרגשתי שאני מתחרפן מאבד את עצמי- קראתי חקרתי על כדור שניתן לנרקומנים כתחלחף להרואין. על גמילה פיזית נפשית קשה. רעדתי כולי... אבל היה לי עוד שכל(הקלונקס אשכרה מנוון כל תא בשכל) להעיז לעצור. בלי השגחתם של רופאים שבחרו לתת לי אותו. בטח שללא כדורי פלא למינהן 'לעזרת התהליך'. חצי מלגרם בשבוע לאט ובטוח ו.... שלא תדעו על גופכם והמיינד בתקופת ההפחתה. הראש מצלצל עם מנדולינה שלא מפסיקה להתנגן בתוך השכל שהתערער. בעזרת cbd לא מומלץ לשלב קנאביס בתחילת ההפסקה וגם לא חצי שנה אחריה. לא עםthc הצלחתי לרדת מהכדור שנה וחצי לחזור לעצמי להעיז לעשן שוב- קראתי כאן בפורום. על זנים למינהם וגם הרגשתי יש זנים שעושים לי מה שמתארים "סטלה רעה" יש זנים שאני פשוט נושם לרווחה איתם. אני חיי איתם.
    וכסף להוציא עליהם אין לי אזל לי הגעתי למיוסים- את כל המשכורת+ מענק ממשרד הביטחון. זה כן ניתח לי לצמיתות נהכות אך תגמולי הוא מנמלי. "נכה משוקם" יש לי מקצוע אני עורך וידאו.. מבחינתם הפנייה נתנו- שלילה בפרצחף קבלתי? קלונקס ניתן חופשי כל עוד רק אבקש.. 'ימנע לך על התקף חרדה עם יצוץ' קשה להבין כשאני מעשן... אין דבר כזה התקף חרדה.. יש אולי פלסטר או תא בראש שנמחק מההשפעה- מעולה שימחק.

אני מעוניין לגדל אין לי כסף לקניות של הפרח. 1 כמוני מסוגלים להגביל גם במקרה של לגיליזציה. לשלם 3500 4000 שקלים לאורך כל החיים זה לא ריאלי.. במדינה הזאת עבורי זה אבסורד.
    אין לי כל מושג בגידול מעבר למדריכים באתר. אני פשוט לא יודע איפה קונים מה ואיך לכוון מנורות נכון. הדבר האחרון שאני רוצה.... זה גידול לא נכון ולא טוב. ברור לי ששף אני לא ואני אשמח לכל עזרה בנושא מכל מי שיראה לנכון
    אורי מרוז
    Urimaroz@gmail.com

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    קודם כל רפואה שלמה.
    הכי קל בעולם לכל מגדל מתחיל להיכנס לחנות הידרו, של כל חברה, ולקנות אוהל גידול מוכן עם כל האביזרים.
    השקייה ודשנים מסבירים די טוב בחנות, ואת כל שלבי הגידול תוכל ללמוד כאן ב"מגזין", באינספור כתבות ופורומים על כל נושא ונושא.
    כמו כן אנחנו, קהילת המגדלים, מקצוענים וחובבים, עוזרים בכל יום לעשרות מגדלים מתחילים, עם כמעט כל שאלה שיש להם ולהן, בכל שלבי הגידול, מזרע לקטיף והשלבים שאחרי הקטיף וגם פתרון בעיות בזמן אמת, אז תרגיש חופשי וברוך הבא, לשאול כאן באתר הכל.
    נסביר בסבלנות, עד שיצליח לך.
    בהצלחה, ושוב, רפואה שלמה
    Hidromaster ויותר מ 10 אלף משתמשים רשומים.

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    לפני שאתה רץ לקנות ציוד, ממליץ לך לחשוב קצת עם עצמך מה בדיוק הצרכים שלך ומה התקציב שאתה יכול להשקיע.
    אם אתה צריך 100 גרם בחודש אז כמובן שתצטרך סט-אפ יותר רציני ויקר מאשר אם מספיק לך 30 גרם.
    את הכל ניתן לרכוש בחנויות הידרו, מלבד הזרעים שאותם תצטרך להשיג בדרך אחרת (ובלתי חוקית לצערנו).
    אל תחשוש מגידול לא נכון, כולנו עושים טעויות ומשתפרים ממחזור למחזור.

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    רק תקים הכל. גם זרעים תקבל. חינם.

gray>beard, Shay79 ו-yoniponi אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!