1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לאנשים שבאמת חוו אסיד.

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Justaman12, ‏17/3/19.

1. Justaman12

Justaman12 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, שלחתי הודעה פרטית לשולגין לפני מס ימים והוא לא עונה, עד שיענה, אשמח לשמוע חוות דעת גם מאנשים אחרים מנוסים שפה.

אז ככה. אני בן 22, סטודנט לתואר ראשון בהנדסת תוכנה.
    מעשן קנאביס 7 שנים לערך
    התחלתי להתעסק בסמים פסיכדליים/פסיכואקטיביים לפני בערך שנה. התנסיתי בmd, 2cb, קטמין (מינונים נמוכים)
    השאלה שלי כזאת, אני מאוד רוצה לנסות אסיד. יש לי כמה חברה שהיו מתנסים באסיד עוד מתקופת הלימודים. ידעתי שבאותה תקופת זמן זה לא היה נחוץ לי . לפני שנה שתיים מהחברה שאני מכיר (כבר לא בקשר איתם) ע"פ מה שהחסרים מספרים "התפלפו", אז החלטתי לבדוק בעצמי. ושתיהם מדברים על אותו הדבר כמעט. על האור שמעל המוח. על "הארות" שחוו. על כך שהיקום אינסופי וכולנו אחד ורק אושר ואהבה ומה זה אלוהים, וחייזרים קיימים וכו וכו'
    כששאלתי את החברה שאני עדיין בקשר איתם (אלה שלא התפלפו) הם אומרים שאי אפשר לתקשר עם הבן אדם, אתה מדבר א' הוא עונה ג', עכשיו הם תמיד היו סצנה של חברה קבועים, לא משהו שונה. היו אוכלים טיפות ביחד וכל החוויות ביחד. שאלתי אותם אולי הוא חווה מוות אגו? אז ענה לי חבר טוב שאמר שגם הוא חווה לא פעם ולא פעמיים מוות אגו, ועדיין זה לא הביא אותו למצבים האלה.

השאלה שלי היא כזאת: אני באמת רוצה לעשות אסיד. אני בן אדם שמודע לעצמו מאוד, עברתי דברים בחיים, יודע להפריד בין דמיון למציאות, יודע לחזור לקרקע גם אחרי שראיתי דברים הזויים, (כמובן שכל מה שאני אומר לא מעיד על כלום. כי עוד לא התנסיתי) אפשר להגיד שקראתי את כל האשכולות פה בפורום מ 2016, מאמרים על אסיד, חוויות, טריפים, איך אנשים נפלו, איך אנשים הצליחו.
    אני באמת במחשבה שלי שאסיד יעשה לי טוב, שאסיד יכוון אותי נכון, כמובן שאני יודע את הדרך הנכונה. אני מרגיש שזה עוד כלי להתקדמות מחשבתית ותודעתית כמו md כמו 2cb, שגרמו לי להבין דבר או שתיים, או לפתוח לי כמה דלתות חשיבה במקום אחת.

יש למישהו תשובה הגיונית לאיך אנשים מגיעים למצב הזה?? אשמח לתשובות פלוס חוויות שחוויתם. הדמיון המפותח שלי גורם לי להרגיש תחת טריפ באמת

2. banana101

banana101 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מנסה להבין מה אתה באמת רוצה לדעת או מה באמת מציק לך או עוצר אותך.
    השאלה האמיתית שלך היא איך אנשים "מתפלפים"?

3. Justaman12

Justaman12 חבר חדש

לייקים:
    0
    גם, לא נתפס לי איך מגיעים למצבים כאלה, מאנשים שאני מכיר שראיתי.

4. bongo9000

bongo9000 חבר חדש

לייקים:
    0

סרטון מסביר הכל
    לקחתי 250 מיקרו במסבית טבע מישו "ריק ומורטי"
    שינוי בחיים כל מה שהיה בראש בתת מודה תקוםה הכל רץ מול הפנים ואתה פוטר את זה חחחח

200 mics- This is where things can get powerful. Your mind is racing. Beautiful colors are everywhere. Closed eye visuals are very apparent at this point. Life changing, spiritual experiences or realization can happen at this dose. If you are a noob to lsd this dose is simply too high for you. Many people can handle it quite well but some may freak out.

5. Justaman12

Justaman12 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה אסיד? אתה בטוח?

6. bongo9000

bongo9000 חבר חדש

לייקים:
    0
    הסרטון לא אסיד אבל דרך אסיד מישו עשה אותו
    קשה בתת מודה רגיל להבין מה קורה פו
    תמבין חח ראיתי תסרטון יום לפני עף לי צאקרה עם 250 מיקרו

7. Justaman12

Justaman12 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה
    אשמח לעוד חוות דעת

8. dstark

dstark חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה בחור חכם, אמליץ לך לקרוא את הספר How to Change Your Mind by Michael Pollan
    כשתסיים אותו (ואפילו בחצי שלו) אתה תדעה בדיוק מה אתה רוצה...

המחבר שיש לו רבי מכר תמיד נכנס לפרטים של הנושא שהוא כותב עליו, וכך באיזור שנות ה-60 לחייו החליט לכתוב על הפסיכידליה.
    בספר תמצא סקירה היסטורית על הגילוי של אסיד ופטריות (גילוין של המערביים, הרי הן בשימוש כבר אלפי שנים), התפתחות הסצנה/תרבות הפסיכידלית והמפלה וכן סקירה של המחקר סביב הנושא בעיקר בשנות ה 50-60 (למשל הידעתם שבקנדה היה אגף שלם של טיפול באלכוהוליזם על ידי LSD?!) בנוסף המחבר מתנסה בעצמו, ומתאר ממש יפה את חוויותיו. ממליץ בחום, הספר באנגלית (ייתכן שבהתחלה הסקירה ההסטורית או בהמשך החלק המדעי קצת ישעמם אז אתה מוזמן גם לדלג פה ושם, לא יוריד מהחוויה של הספר).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!