1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ציפרלקס

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י BleuNoir, ‏9/7/18.

1. BleuNoir

BleuNoir חבר חדש

לייקים:
    0
    היי מישהו יודע אולי איפה אני יכול לקנות ציפרלקס בלי מרשם מרופא
    אני בצבא אז קצת בעייתי לי לבקש את זה שם..

2. BleuNoir

BleuNoir חבר חדש

לייקים:
    0
    מישהו?

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אחי, לא רוצה להתערב בהחלטות שלך בחיים אבל ציפרלקס זה כדור פסיכוטי שנותנים באברבאנל למשוגעים כדי שירגעו, אתה יושב או שוכב כמו זומבי, לא מדבר ונוזל לך רוק מהפה בלי שליטה, עכשיו השתחררתי מבית סוהר וגם שם נותנים את להרגעת אסירים בעייתיים, בשביל מה לך אחי? לא כדור סטלה, כדור חרא, עשן גראס ותהיה גם מסטול וגם תחיה לנצח, בהצלחה.

UnkownPleaseDontFollow1, HelpPlease ו-בן יהודה אוהבים את זה.
  4. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    לך תדע למה לו, יכול להיות הבן אדם בפסיכוזה.
    מאיפה להשיג תחרא הזה לא יודע תשאל בטלגרם קבוצות של פסיכודליה בדוק מישהו מחזיק למקרי חירום.

5. RANCOHEN855

RANCOHEN855 חבר חדש

לייקים:
    5
    כדור מדהים נגד חרדות, מיליוני אנשים מטופלים בכדור הזה בעיקר נגד חרדות קלות ודיכאון קל

לא יודע אם יתנו לך בצבא , אבל באזרחות רופאת משפחה נותנת די בקלות

הפוך קצר אוהב/ת את זה.
  6. BleuNoir

BleuNoir חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע אם יש לי פסיכוזה, אבל כן יש לי מצבי רוח משתנים.. כאילו התקפי דיכאון שבאים בגלים.. אמרו לי לקחת ריטלין במקום ציפרלקס לא יודע מה עדיף כבר :/

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    חחח, מה עדיף? ארס של נחש או רעל של עקרב? שאלה קשה אחי, תחקור ממה עשויים ה "תרופות" האלה ותחליט.
    אני ממליץ על קנאביס במינונים נמוכים, אבל בצבא זאת עבירה פלילית.
    שתה תה עם מרווה, מרגיע וטעים.
    חוץ מזה אין ממה לפחד, יותר גרועה ממוות היא הציפייה למוות ואם תקבל את העובדה שכולנו ואלו שאחרינו נמות בסוף, אז אין ממה לפחד.
    העיקר שקמת בבוקר, כל השאר זה בונוס.
    תחיה כל יום כאילו אתה פרפר, היום נולדת והיום אתה עלול למות (חס ושלום), ואז תעריך את החיים יותר ולא תשים זין על הצרות הקטנות היום יומיות.
    תתעודד אחי, הפחד מהמוות גרוע מהמוות עצמו, אז אין פחד.

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני קיבלתי מרשם לציפרלקס שרק גרם לי לחוות דיכאון (לא היה לי לפני דיכאון)

9. דור פ

דור פ חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני בצבא והפסיכיאטר הביא לי ציפרלקס אבל שיהיה לך ברור שיורידו לך פרופיל ואפילו ירצו להביא לך פרופיל 21

10. Hilix

Hilix חבר חדש

לייקים:
    3
    שיהיה לכם ברור שנתנו לכם אמפיטמין(סם ממריץ קשה בחסות המדינה) ודבר שני זה נרשם בסיכום הרפואי שלכם...כשלא תקבלו את התפקיד בעתיד זה למה)

11. hyperbulloid

hyperbulloid חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקיי קצת סדר, ריטלין ואמפטמין אכן ממריצים והם יעלו את הדופאמין במוח (החומר שגורם לשמחה) אבל זה יכול להכניס לפסיכוזה (זה לא סתם מילה שאנשים זורקים, פסיכוזה זה תופעה ברמות שונות וזה ניתוק מהמציאות ותופעה שקוראת לאנשים עם סכיזופרניה או דו קוטביות), ציפרלקס הוא כדור מקבוצת ה SSRI (מעלה סרוטונין במוח) ולוקח לה בין שבועיים עד חודש להגיע להשפעה חזקה אז בתור פתרון מהיר אני לא ממליץ, לא נותנים את זה באברבנל כדי להוציא מהתקף שיגעון, כדור אנטי פסיכוטי שנותנים להתקפי פסיכוזה זה זיפרקסה ולפעמים מוסיפים בנזודיאזפינים (שהם לדוגמא קלונקס, לוריוון, XANAX וכל זה).. אני ממליץ ללכת לפסיכיאטר דרך הקופה בשביל טיפול לא אימפולסיבי של לקיחת כדור שאף פעם לא ניסית כי הוא עוזר לך, אני לא בטוח שזה מה שאתה צריך אבל לגבי הציפרלקס דבר איתי בפרטי, אולי באמת תבקש ריטלין או אטנט כי הוא מעלה דופמין ולפעמים נותנים אותו לטיפול בדיכאון, לי עושה פלאים, שני אלו משפיעים בסביבות 4 שעות והגרסאות של ה12 שעות של הכדורים הללו הם Concerta (Methylphenidate) וVyvanse (Lisdextroamphetamine) שלפי מה שאתה מתאר יכול לעזור. אולי תנסה קב"ן ותגיד לו שאתה עם דיכאון רציני (מה שנקרא בספרות Major depressive disorder) ואולי יתנו לך בצבא אחד מהכדורים האחרונים שהזכרתי, אבל בלי מרשם הדרך היחידה זה דרך קבוצות בטלגרם עם סוחרי סמים, אם אתה ביחידה בצבא שלא בלי מאמץ פיזי אתה יכול למכור כיליה כדי לממן את הכדורים אצל סוחרים, ציפרלקס/פריזמה/פלוטין/כל SSRI אחר זה נוגד דיכאון שלוקח לו כמה שבועות עד תחילת הרגשת שינוי, וגם אותם ניתן להשיג בלי מרשם אצל הסוחרים וזה לא אמור להיות יקר במיוחד, בכל אופן דבר איתי בפרטי ומקווה שתרגיש טוב!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!