1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבקשה

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י לירוי, ‏28/10/18.

1. לירוי

לירוי חבר חדש

לייקים:
    4
    אני צריך זן למשך היום שמוריד חרדות ומחשבות רעות כדי לתפקד נורמלי.. מישהו מנוסה יכול בבקשה להמליץ?

2. סטלן מתחיל 2

סטלן מתחיל 2 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם כמוך מחפש זן כזה
    שמעתי שסוואר דיזל מוריד לך חרדה וכו'
    ומעיף מחשבות רעות אבל אל תתפוס אותי במילה זה מה ששמעתי

3. Shoola2017

Shoola2017 חבר חדש

לייקים:
    4
    במקרה שלי זה חד חלק וממושך כ 10 חודשים. ממצב של מאיסה בחיים וקשיים בלתי נסבלים ביום יום למצב די יציב של הנאה יצירה עבודה קשרים זוגיים ושמחה (כמובן לא כל הזמן, אבל יציב מאד וממושך בשבילי). לצערי זה קרה באופן בלעדי עם זן שלא ניתן להשיג כעת - ערן אלמוג- הזן רומא גם מאפשר איזושהי רגיעה אך לא מתקרב להשפעה המקיפה שהיתה לערן אלמוג עלי. זה גם מאד אינדיבידואלי כי אותי הערן אלמוג ממש העיר לחיים ולא הרדים או עייף...
    רק מילת הבהרה: החיים נשארים מורכבים ולעתים קשים ומתסכלים, אבל יש פתאום מרחב להכיל את זה ולהינות מרגעים יפים וגם הקשה הופך כך לנסבל ומתקבל על הדעת :). ויש חיוך ושמחה וביטחון.

#3 Shoola2017, ‏4/6/19
    נערך לאחרונה ב: ‏4/6/19
  4. THCBD

THCBD חבר חדש

לייקים:
    2
    ההמלצה היחידה שיש לי לתת זה להתחיל לחשוב איך כל המטופלים יכולים להתאחד יחדיו ולדרוש ייבוא זנים מקליפורניה עם לפחות 30 אחוז THC
    בתמונה פרחי גירל סקאוט קוקיס מקליפורניה עם השפעה שבאמת עובדת לשעות וטעמים אלוהייים.
    זה מה שמגיע לנו המטופלים!! טיפה לא פחות!!!
    אם המדינה לא יכולה לספק לנו את האיכות הנדרשת והזנים הנדרשים אנו נדרוש ייבוא!!! רק צריך להעלות את כל זה למודעות הציבורית כמה שיותר

5. aliencookie

aliencookie חבר חדש

לייקים:
    7
    ממליץ להזמין רק מקליפורניה קוקיס . ממליץ cookie wreck. יש בו גם סיבידי. יקר אבל שווה. באמסטרדם וספרד הקוקי מזויף . Cookie wreck תזמין הכי חזק בעולם וגם golden goat

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!