1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מכתב ליק"ר, ולשאיפה לחיים

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י אבו ג'וינט, ‏6/5/19.

1. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    vrevacha, Call.Habriut, cs

בשאיפה לחיים לא יודעים לגדל תפרחת של קנאביס רפואי ראויה. התפרחת שלהם נראית כמו אסופה של עלים רכים ללא תוכן וללא השפעה. תפקידה של הממשלה לראות שאכן החולים מקבלים תפרחת ראויה לעישון, עם האחוזים האמיתיים של החומרים הפעילים, לא כדי להיות מסטול אלא כדי שלגוף יכנס משהו ראוי. אגב: זו לא רק דעתי. אין, ולו מטופל אחד שחושב שהתפרחת של בול פארמה ראויה. איך נתתם להם רישיון? לא בדקתם? מה שמצחיק הוא שעל העטיפות של התפרחת של שאיפה כתוב קנאביס רפואי מובחר. שאלה: האם אתם יודעים שהתפרחת שלהם לא ראויה? אם כן, זה חמור מאוד. אם לא, זה גרוע יותר. אני מבקש מכם פתרון מהיר משום שאי אפשר לעשן את התפרחת של שאיפה לחיים. שלכם בכבוד

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    המכתב נשלח שוב הבוקר ליק"ר, לשאיפה לחיים, ולוועדת הבריאות והרווחה של הכנסת.

שלום רב. הנני מטופל בקנאביס רפואי מזה כמה שנים. בחודשים האחרונים לאחר שתיקון עולם הפסיקו ליצר תפרחת, הועברו מטופלים רבים לשאיפה לחיים. התפרחת של שאיפה לחיים לא ראויה לעישון. אני מציע לבדוק את אחוזי החומרים הפעילים ואני בטוח שהתפרחת שלהם לא עולה על הסקלה של קנאביס רפואי. לא טעם לא ריח לא השפעה מרגיעה לא צורה, כאילו שגידלו את הצמחים ליד מנורת שולחן. אתה פשוט מקבל שקית ובפנים יש משהו עלוב, בעצם אין כלום בתפרחת של שאיפה לחיים ואני לא מבין: יש להם אגרונומים\יות. יש להם עובדים שאמורים למדוד, לבדוק את המוצר. לטעום, איך הם מצליחים ליצר תפרחת כל כך עלובה ולא מועילה? אני מבקש מהנוגעים בנושא לבדוק את העניין הזה ולשמור על איכות חייהם של המטופלים בהקדם האפשרי. וזה אפשרי. תודה. שלכם בברכה

3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    תשובת היק"ר:

שלום רב,

אנו מאשרים את קבלת פנייתך במוקד ''קול הבריאות''.

על מנת לקבל שירות מנציג ייעודי בנושא קנאביס רפואי יש ליצור קשר בטלפון 08-6268000 ,

שעות המענה בימים א' עד ה' 08:00-16:00 ,

או למייל imca@moh.health.gov.il

אנו עומדים לשירותך בכל עת .

בברכה ,

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    הערה להנהלת בול פארמה: הכל מתחיל ונגמר בתפרחת משובחת,ראויה, טובה ומועילה. ועכשיו שאלה: נניח שחברה למוצרי חלב כותבת על מוצריה שיש בהם 5 אחוזים שומן, ומתברר שיש 20 אחוז? האם זו לא הטעייה? האם זה לא אותו הדבר בקשר לקנאביס הרפואי "המובחר" של שאיפה לחיים? (באחוזים הפוכים) אני מנסה להתבטא בעדינות, ובכל זאת, יש כאן כפפה על הריצפה, מישהו? מבקר המדינה? האגודה להגנת הצרכן? מישהו מישהי עם הבנה בחוק שיכולים לבדוק את העניין? איך מאשרים להם לשווק מוצר שלפי דעתי הוא פגום? סוף שבוע נעים לכולם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!