1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היי:) אשמח לעזרה

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י נטע כהן, ‏29/5/19.

1. נטע כהן

נטע כהן חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם...האמת שאני חדשה פה.. רציתי לשאול. בעבר היה לי מרשם לריטלין מאובחנת מגיל 14 בערך בהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות .. ההורים היו נגד שאקח את הכדורים אבל זה היה התנאי שלי כדי ש" לא יעיפו אותי מהביצפר" . לפני כמה שנים הרגשתי בעבודה (לאחר שהתקדמתי לתפקיד ניהולי) שאני חייבת במצבים מסוימים את הכדור . כדי להתפקס. "לשבת על התחת" וכו'.. עושים לי אתהמוות . שוב אבחון שוב נורויולוגים ועוד ועוד נפגשתי עם פסיכיאטר שטיפל בי בעבר והוא נתן לי מרשם לקונצרטה 36 אח''כ העלה לי ל54 . לאחר מכן פשוט הייתי מוציאה את המרשם מהרופא משפחה שלי. הרופא שלי כבר לא עובד במכבי ולי אין כח לכל הכאב ראש הזה .רוצים שוב שאעשה אבחון וארבע לנורויולוגים.. התורים שיש הזויים!!! לעוד חודשיים וחצי הכי קרוב ...ולמה אני צריכה כל שנה לעשות אבחון?? מה נסגר??? הכל כתוב בתיק הרפואי. יש מישהו שיוכל אולי לעזור לי ? כמובן שבתשלום. במקום להיות בעבודה 8 שעות ביום אני מוצאת את עצמי כל יום 12 שעות אם לא יותר . זה מתסכל!!!

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אני לא בדיוק יודע מה זה אומר האבחון הזה שלך
    ואיזה עזרה את צריכה . אבל אם הבעיה זה תורים לרופאים . רק מומחה פותר את בעיית ההמתנה
    גם בכללית זה ככה בזמנו חיכיתי לראומטולוגיה חצי שנה. תור למומחה עולה עם ההשתתפות 150 אבל חוסך המון זמן .ויש לך זכות ל3 כאלו בשנה
    אני מאמין שיש את זה בכל קופת חולים

3. hyperbulloid

hyperbulloid חבר חדש

לייקים:
    1
    בשוק השחור כל הכדורים האלו יקרים ממש, אז כדאי לטפל בעניין דרך הקופה כי עם מרשם יחסית למה שסוחרים רוצים זה זול פי 6 לפחות.. אני על קונצרטה 54 ואני טוחן את הכדורים לפני סוף החודש ונאלץ לחפש בטלגרם כדורים כי אני לא יכול בלי זה, לבקש ממך אבחון נוסף זה מטומטם מאוד ולדעתי תעמדי על שלח ותגידי להם שאת צריכה מרשם כי מגיל 14 האבחנה הזאת קיימת, כשיש אבחנה צריך לתת תרפה לטיפול בה אז שיפעילו קצת את השכל ויתנו לך את התרופות שמגיעות לך. לגבי קשב וריכוז, ממה שהבנתי השתמש בחומרים מהסוג Methylphenidate אבל יש תרופות אחרות שאולי אפילו יעזרו לך יותר טוב, כמו ויואנס/אטנט/פוקאלין, אני בכללית ומשיג מהרופאת משפחה מרשמים כל פעם עם סיפור אחר שאני ממציא, החודש בכלל קיבלתי מהקופה קונצרטה 54 ו2 חבילות של ריטלין 10, אז שיפסיקו לזבל לך את השכל במכבי (לשלם הון בשביל לעשות פרסומות מטומטמות עם אדיר מילר יש להם תקציב אבל לרופאים נורמליים אין להם תקציב אה?) ושיתנו לך את התרופה שאת זכאית לקבל. אם בא לך עוד מידע אז שלחי לי בפרטי :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!