1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מערכת אוטופוט..מישהו התנסה??

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י bobbon, ‏28/12/16.

1. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    ת
    תראה אני יכול לומר לך מניסיון שאני גידלתי במערכת הזו 2 מחזורים והם היו פצצה בלי שום בעיות הייתי מאזן פעם בשבוע לא פחות לא יותר. האמת אני לא יודע לומר לך אם התוצאה הסופית היתה מקסימלית אבל היא היתה טובה מאד 2 עציצים 280 ג שזה יפה אני חושב. עכשיו בקשר למים קרים אם אתה דואג שהטמפרטורה באיזור של המיכל מים שלך ובאיזור גידול על 24 או 25 מעלות אני לא רואה בעייה של קור לשורשים ולמים. גידלתי בחורף הטמפרטורה בחלל היתה 28 מעלות לא היה לי בעיות בכלל נקודה

Eff אוהב/ת את זה.
  2. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    אז אצלי המצב הוא קצת שונה..הטמפ ביום מגיעה ל20 21 מעלות ובלילה ל14 15
    עם איזה גודל של עציץ גידלת? איזה מנורה?
    באמת יבול מרשים
    ובקשר לחומציות אצלי כל יום החומציות עלתה ל6 וחצי בערך וכל יום הייתי צריך להוריד אותה..עד שהתייאשתי גם כי הצמח התחיל לנבול בגלל השקיית יתר וגם כי כשהייתי משקה ידנית הייתי מתעסק פחות מעכשיו..ניראלי שבקיץ זה באמת יהיה אידיאלי בישבילי שהטמפ תעלה
    תודה לך בכל מיקרה!

3. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    למה לא תתן שם מפזר חום עם שעון שבת דגיטלי כל חצי שעה 5 דקות ואתה שומר על טמפרטורה
    בקשר לעציץ זה היה 15 ליטר מנורה 400 HPS
    אני לא יודע למה החומציות משתנה אצלך כל יום מאד מוזר אבל עובדתי
    אני הייתי עובד עם אוסמוזה אולי בגלל זה אצלי זה היה שומר על איזון
    נקודה אחרונה אחי אין כמו השקייה קבועה ידנית הצמחים אוהבים את זה
    בהצלחה

bobbon אוהב/ת את זה.
  4. bobbon

bobbon קנאביסט

לייקים:
    34
    כן מי אוסמוזה זה מסביר המון..כרגע אגרתי קצת מי גשמים אז זה אחלה
    ניסיתי את עניין מפזר החום. הוא לוקח המון המון חשמל(2000 וואט) ומייבש את האווויר..אחכ הוא עבר מחוץ לסטאפ דבוק לונטה שמכניסה אוויר וזה עזר אולי באמת עם שעון של 5 דקות זה יעזור.יש כאלה?השעון שלי הוא כל רבע שעה

5. Yoel geva

Yoel geva חבר חדש

לייקים:
    0
    מה קורה חברים, אני בסוף הגדילה רוצה לעבור לפריחה. משקה בעזרת אוטופוט, לפני שבוע וחצי סערך התחילו נקודות חומות על העלים ובנוסף הם התחילו להצהיב, זה החמיר קצת והם הפכו לנקודות שחורות כאלה, בהתחלה חשבתי שזה חוסר בסידן, הוספתי להשקיה קלגם, אחרי שזה לא עבד חשדתי שזה נראה כמו מחסור באשלגן, הוספתי לתמיסה קצת בלוום בלסיטיק כדי לעלות את הk. בנוסף עשיץי גם שטיפה למצע. כל זה לא עזר, מה אפשר לעשות עוד? אני מתחיל לחשוד שאולי זה בגלל המערכץ השקייה? יכול להיות קשר?
    מגדל במצע אדמה.
    משתמש בדשנים של חברץ אטמי
    6 ליטר תמיסה 15 ליטר עציץ ,
    a+b 9 מל
    סויל בוסטר 6
    קאלמג 3

#25 Yoel geva, ‏3/6/19
    נערך לאחרונה ב: ‏3/6/19

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!