1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להגיד שעישנתי חשיש בצו ראשון?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י brendi, ‏14/3/14.

1. brendi

brendi חבר חדש

לייקים:
    0
    קיבלתי לא מזמן צו ראשון ויש שם שאלות רפואי שאני צריך למלא, אני מכוון להגיע לתפקיד טוב בצבא ואני מפחד שאם אני יודה שהתנסתי בחשיש ישר לא יזמנו אותי לדברים טובים ולא יאפשרו לי להגיע לתפקידים בעלי סיווג ביטחוני וכל מיני דברים כאלה.. ברור שבראיון אישי בצו ראשון אני יגיד שרק התנסיתי וכל מיני שטויות כאלה שיוציאו אותי טוב
    יש פה מישהו שהודה שהוא עישן סמים ובכל זאת הגיע לתפקידים גבוהיים?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אני חושב שכשאתה עומד בפני משהו שחשוב לך בחיים כמו תפקיד בצבא או בחברה הכי טוב זה להיות ישר וכנה, ואם זה לא מתאים לאנשים האלה אז אתה כנראה טוב מידי בשבילהם.

3. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    שמע זה בעייתי, מצד אחד אם אתה כנה בנוגע לדבר כזה, כנראה אתה בחור ישר והגון
    מצד שני, הם יכולים לחשוש מ"מסוממים" בצבא ובתפקידים רגישים.
    נראלי הכל תלוי במי המאבחנת שלך

4. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    כן למה מי הם אין לך מה להסתיר את זה הם בכלל צריכים להגיד תודה על הטובה שאתה עושה להם

5. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    מה הבעיה להגיד שפשוט לא ניסית ?

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    איזה סיבה הגיונית יש לבן אדם לשקר ?

7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני תומך בהצהרה על שימוש אך מסייג שזה לא הזמן לשחק משחקים בלהיות "עמוס סילבר"[עם כל הכבוד שיש לי לבנאדם שמקדיש מהחיים שלו], יש לך מטרה ולפעמים צריך להוריד דברים ולפעמים צריך להעלות דברים. אני מנחש שאתה לא משתמש קבוע ולכן אל תיידע בצו הראשון על כך אלא בשלב יותר מאוחר, כשתקבל זימונים ליחידות ולמה שאתה רוצה. כי עכשיו יתייגו אותך בתור משתמש קבוע ואת זה אתה לא רוצה.

8. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    אני אפילו לא קורה לזה לשקר..
    כיום המדינה שלנו לא מעודדת שימוש בקנאביס או בכל סוג של סם אחר במיוחד לא הצבא שלנו..
    הילד פה רוצה להיות בצבא ולעשות תפקיד משמעותי, עכשיו בשביל ליישם את זה אסור שהצבא ידע שהוא עישן או משהו כזה.
    אני אישית גם רציתי להתגייס ולעשות תפקיד משמעותי אבל בגלל שאני אמרתי שעישנתי נתנו לי פטור במקום.
    לכן אני חושב שכדאי לך להגיד שלא עישנת ואתה אפילו לא יודע מה זה .
    כשצריך לשקר משקרים, אל תתיפיפו ותהיו צדיקים .

9. brendi

brendi חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל אחרי זה במידה שאני ירצה תפקיד עם סיווג ביטחוני ויעשו לי פוליגרף יגלו שלא הייתי אמין ויפסלו אותי כנראה

10. brendi

brendi חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מחפש פה מישהו שידבר מניסיון אישי, שהוא הודה שהוא עישן ובכל זאת עשה שירות בתפקידים שדורשים סיווג וכל מיני דברים כאלה

11. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אחי - תעשה מה שהלב שלך אומר

12. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    ובמידה שלא? במידה שבסוף לא קיבלת תפקיד שמצריך פוליגרף?
    אם תגיד שעישנת אז את התפקידים האחרים יפסלו לך.

13. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    אל תדבר על זה אם אתה שואף לתפקיד רציני ביותר (יחידות מיוחדות וכו').
    זה לא שהם לא יקחו אותך לקרבי, אבל תצפה לעבוד בדיקות פתע (בדיקת סמים) במשך השירות ובנוסף לכך ככול הנראה ישבצו אותך בחי"ר סטנדרטי.
    אם לא היו מגייסים מלשבים בגלל שעישנו בעבר אז אני מאמין שלישראל לא היה צבא.

14. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    רוצה את הכי כנה שלי עד היום?

"עישנת סמים? גראס? חשיש?":
    "לא תודה. אני לא בחור שאוהב לצאת משליטה, גם אלכוהול אני לא כל כך מחבב..
    יצא לי לראות במסיבות ובים אנשים מעשנים..התעופפו כמו משוגעים..אני מעשן סיגריות, באירועים מיוחדים - נרגילה עם החברים .."

אתה רוצה יחידה מובחרת?:
    לא עישנת. אין לך חברים מעשנים, רק ראית במקומות ציבוריים הגיוניים כמו שציינתי למעלה.
    גם אם תתן דעה רעה לגביי הנושא, לא יזיק. מה איכפת לך?
    אך אם רוצה להיות כנה, מבין אותך, אבל ממש לא מבטיח שתקבל יחידה מובחרת.
    עולם עקום, עצוב, קרא לזה איך שתרצה. שלל בנים טובים נפלו בגלל דברים קטנים כאלה, חבל שגם אתה.
    המערכת הצה"לית לא מבינה שאתה רוצה לתת את כל כולך למענה. זה שעישנת כמה ג'וינטים או אפילו אם תגיד שרק התנסת חד פעמי -
    יגדיל מאוד את הסיכויים שלך להיתפס בעיניהם כ"סטלן" או פשוט מאוד כבחור עם אופי שלא מתאים לשרת ביחידה מובחרת, וזוהי דעתם ואין לנו איך לשנות אותה .

עכשיו תחליט, אידיאולוגיה וכנות מול שקר קטנטן וטוב.

15. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    מישהו חכם פעם אמר - "אני אולי שותה (אלכוהול), אבל אני לא שיכור"
    ובקשר לנושא - אתה יכול לעשות כמה סמים שאתה רוצה בחיים, כל עוד אתה בן אדם שנשאר בשליטה זה מה שחשוב.
    יש אנשים שגם בחיים שלהם לא נגעו בסיגרייה ועדיין לא יקבלו אותם למקומות מסויימים בגלל סיבות אחרות, אתה צריך להיות זה שייתן להם כל מה שהם רוצים, אבל עדיין תישאר נאמן לעצמך ובשליטה מוחלטת על החיים שלך,
    אתה צריך להיות בתפיסה שלך בעצם סוג של קונטרול פריק, מלך, מישהו שרוצה משהו ומשיג את מה שהוא רוצה ולא מבזבז את הזמן שלו על דברים לא חשובים. כמובן שבחיים האישיים שלך אתה יכול להיות בן אדם אחר לגמרי.

16. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    אני התחלתי לעשן לפני הצו ראשון
    אבל משום מה זה אפילו לא עלה לי לראש להגיד להם את זה
    פשוט עברתי על הדף וסימנתי איקס על הכל (או לא זוכר אולי צריך לא לסמן, איפה שכתוב על הבעיות רפאויות וסמים והשטויות האלה)
    כשאתה מדבר עם הרופא זה אמור להיות משהו כזה:
    ניתוח שעשית? לא
    בעיה בברך? לא
    בעייה בזין (סתם ממציא)? לא
    סמים? לא

פשוט ככה אל תתייחס לזה יותר מידי.
    אחר כך במיונים אחרים (שנה אחרי זה בערך) אם ישאלו תגיד שכן כי הנתנים שלך כבר לא יוכלו להיפגע, (הבעיה העיקרית שזה יוכל להוריד לך נתונים, ואז לא תקבל זימונים. במיונים עצמם כבר פחות יש בעיה מבדיקה שלי).
    ובפוליגרף וכאלה לא יבדקו אם אמרת אמת כשאמרת שלא עשית סמים בצו ראשון, זה לא ישנה להם.

בהצלחה.

17. GanjaLegalizator

GanjaLegalizator חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע אני אגיד לך מניסיון .
    אני לא זוכר מה שואלים בצו ראשון (עשיתי לפני 3 שנים בערך) אבל אני התמיינתי לתפקיד רגיש שמצריך סיווג בטחוני גבוה. טסתי לפני הצבא לאמסטרדם אני אגיד לך מה הם מחפשים בתכלס :
    1. כנות כנות כנות דבר ראשון בלי חארטות למרות שאם תגיד שלא ניסיתי ולא עישנת רוב הסיכויים שהם בחיים לא ידעו וזה לא יזיק לך, אבל שמע לי אם תגיד שניסית הם יחפרו לך קצת בשכל מי מה כמה איפה וכל מיני אבל לא אכפת להם בשיט הם יודעים שכנראה חצי מבני הנוער ניסו משהו . תצטרך לחתום שאתה לא תשתמש יותר בזמן הצבא ועוד קצת חפירות.
    2. שאין לך בעיה להיות חשוף למידע רגיש וכל מה שמשתמע מכך - אין לך קשרים במדינות בעייתיות, אין לך עבר פלילי, וכל מה שאתה יכול לחשוב עליו שיהיה בעייתי.
    אז בקיצור לך עם הלב אחי כך או כך רוב הסיכויים שאם אתה בחור לעניין ויש בך מה שהם מחפשים ניסיון קטן עם גאנג'ה לא יפסול לך כלום ואם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות בהצלחה.

18. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אני הודתי שעישנתי בעבר על בסיס קבוע ולא הכחשתי שימוש היום (גם לא הודתי בכלום)
    קיבלתי זימון לשחקים וחבצלות(למי שמכיר)
    לא הלכתי כי הם רצו שאני יחתום קבע אבל זה סיפור אחר

19. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    שמע עדיין לא כל כך קראתי את כל התגובות האחרות אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך בוודאות: אל תגיד את זה, גם לא שואלים, ואם שואלים תגיד שלא! גם בבדיקת שתן לא בודקים את זה, מניסיון של ידידה.

לא יעשו לך שום פוליגרפים ושום שום דבר כדי לגלות אם שיקרת או לא.

אבל בצו ראשון לא שואלים אחי... אם כבר אז בסיווג בטחוני, וגם שם צריך לשקר כי הם פשוט לא בודקים ואין להם גם דרך לבדוק חוץ מפוליגרף - דבר שלא באמת יעשו לך בחיים.

אני מכיר כמה וכמה סטלנים שמשרתים באחלה תפקידים במודיעין כי הם סתמו תפה. צה"ל זה גוף מפגר לגמרי ועדיף שזה לא ירשם להם במחשבים.

20. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    אח שלי, כנות וצה''ל לא הולכים ביחד.. אין להם שום דרך לגלות את זה, אף אחד לא יבזבז עליך פוליגרף וגם אם כן כל עוד אתה לא מעשן בזמן השירות זה לא ממש מעניין אותם..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!