1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הורדת אחוזי לחות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Yoel geva, ‏14/6/19.

1. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    רואה? בדיון על בעיה ודרכים לפתור אותה, מצאנו את הבעיה, ויחד איתה את הפיתרון.
    עכשיו הכל יסתדר.
    הצמחים האלו מסוגלים להרבה כאפות מכל כיוון, ועדיין מחזיקים מעמד.
    טוב שאמרת בזמן. עכשיו, בלי קשר ללחות מוגזמת, אלא בקשר להשקייה מוגזמת, הצמח יתפתח פי כמה יותר מהר וטוב. כל ההתעכבות שלו נובעת מחנק של השורשים.

2. Yoel geva

Yoel geva חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקי הבנתי אותך אח אני אעשה את זה מההשקיה הבאה, פשוט קצת נשמע לי שליטר אחד השקייה זה ממש קצת לא? ואני לא אמור להשקות עד יציאה של 20 אחוז נגר בערך?
    בקשר לבדיקה של העציץ עם שיפוד ככה ההיתי בודק עד עכשיו. בכל מקרה אני הוריד את כמות הליטרים בהשקיעה הבאה ואעדכן. תודה רבה גיבור שבת שלום

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    זה נשמע, נכון.
    אבל הצמח לא מסוגל לשתות אפילו את הליטר הזה, והאדמה תיהיה לחה גם עוד שלושה ימים, ומספיק שהיא עשר אחוז רטובה, והשורשים יתאמצו להגיע לטיפות האחרונות ויגיעו רחוק לכל החלקים של העציץ, מהר יותר, טוב יותר, דרך אדמה חלולה ומלאה בחמצן, שהשורשים צריכים ביותר, ולא דרך אדמה בוצית ודחוסה כל הזמן.
    זאת השיטה: הצפה/יובש, והיא השיטת השקייה המושלמת לקנאביס.
    חוץ מזה, גם מליטר יצא 20 אחוז נגר.
    זה באחוזים, לא במיליליטרים.
    אז עשרים אחוז נגר מ 6 ליטר, זה ליטר עשרים, מבוזבזים שנכנסו ויצאו באותו רגע.
    20 אחוז נגר מליטר, זה 200 מילי, כוס פלסטיק חד פעמי שניגר החוצה, לא בזבוז מים, ואפשר לבדוק איתם חומציות ומוליכות חשמלית, כדי שתיהיה לך אינדיקציה אם אתה שם יותר מדי או פחות מדי דשן, ולדעת שהאדמה היא חומציות 6 ph, כל הזמן.
    תקנה את המדידים, הם חשובים ביותר.
    תוך כמה ימים, אתה תראה את התוצאה, הלחות תיהיה בול והכל ישתפר.
    ואל תשכח לעדכן כאן בשירשור, כדי שילמדו גם אחרים, שאסור להשקות יותר מדי.

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    זה נתון תקין לחלוטין בהתחשב בעובדה שיש לך צמחים בתוך האוהל. אתה צריך לדאוג לתחלופת אוויר ואוורור טוב. למען הסר ספק- תתחיל לדאוג ב-80% לחות. עד אז הסר דאגך מלבך ותעקוב.
    לא קראתי את ההתכתבות משום שהאדם שענה לך כבר סומן ע"י כאדם שפוגע באופן שיטתי במגדלים ע"י המלצות שלא עומדות מאחרי בסיס מדעי כלשהו. לעניין השקיה - תשקה כחצי מנפח העציץ בכל יומיים.
    בהצלחה.

5. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    Yoel geva - אני מתחנן אליך - אל תקשיב למה hidromaster כותב. הוא מטעה אנשים פעם אחר פעם ונותן עצות גרועות ביותר. כבר שנים לא כתבתי כלום בפורום הזה, אבל ליבי יוצא אל כול אלא שמקבלים כאן טיפים שפשוט יהרסו להם את הגידולים...

לגבי השקייה - כן, צריך לפחות 20% נגר, רצוי אפילו לכיוון ה 30%, וכול הרבה הרי זה משובח. חקלאות במצע מנותק זה עסק "בזבזני" של מים. הסיבה שצריך הרבה נגר זה על מנת שלא יצטברו מלחים (שאריות דשנים) באדמה שיפגעו בצמחים. את השפעת ההמלחה הזאת אתה תוכל לראות כשהקצוות של העלים יהפכו לחומים.רק הקצוות. - מה שנקרא קצוות שרופים - כשזה יקרה אז פשוט תתחיל להשקות עם יותר נגר.
    לעניין כמות ותדירות ההשקיה - תדירות השקייה - כול יומיים !!! לא מחכים שהאדמה תתייבש. ולא מקשיבים לשטויות של hidromaster. אם אתה משתמש באדמה שקנית באחת מחנויות ההיידרו ולא אדמה ממשתלה רגילה אז יש לך כבר אדמה מאוד מאווררת ולשורשים יהיה מספיק חמצן. גם צמח קטן בעציץ גדול משקים כול יומיים עד לנגר של מינימום 20%. השורשים לא ייחנקו מזה, הצמח לא יטבע, הכול טוב.
    לעניין כמות השקייה - אני לא יודע עם איזה גודל עציצים אתה עובד (רצוי גדולים - לפחות 15 ליטר), אבל משקים לאט (לא שופכים בבת אחת מלא מים) ונותנים למים לחלחל טוב טוב. אם אתה משתמש בעציצים גדולים אין סיכוי שליטר אחד או 2 יספיקו לך. לצורך העיניין אני משתמש בעציצים של 16 ליטר ומשקה בערך 5 ליטר כול עציץ. זה נותן לי נגר של 1 - 1.5 ליטר.

לגבי טמפרטורה - טמפרטורה אידיאלית לגידול קאנביס היא 30 מעלות. לא 25. hidro master - אין מה לעשות, ככה המדע אומר, לך תתווכח עם מחקרים מדעיים...אז אם אתה מאמין שהעולם עגול תאמין גם לזה.

לגבי העברות עציצים - כול פעם שאתה מעביר מעציץ קטן לגדול יותר אתה גורם נזק כולשהוא לשורשים ומעכב את הצמיחה בכמה ימים. אין שום מניעה להנביט בעציץ קטן של ליטר אחד ואחרי שבוע וחצי שבועיים להעביר לעציץ סופי. השורשים יתפתחו יותר מהר ויותר טוב. כשאתה עם עציץ קטן תשקה כול יום ולא כול יומיים - עציצים קטנים מתייבשים מהר יותר.

תחילת דישון - ברגע שהצמח מוציא 2 זוגות עלים משוננים (חוץ מהזוג הראשון העגול שיוצא עם הזרע) זה הזמן להחתחיל לדשן.

אה, ודבר אחרון - בגידול באדמה אין שום צורך לבדוק את ה PH של המים - האדמה מאזנת את עצמה. זה קריטי רק כשמגדלים בהיידרו, מה שכן חשוב לבדוק זה את המוליכות החשמלית של המים (המד הזה הוא זול - בסביבות 150ש"ח). בודקים את המוליכות החשמלית של המים ב 3 מקומות - את מי הברז הנקיים לפני הוספת הדשן (אמורה להיות תוצאה של פחות מ 1000 יחידות. מעל 1000 יחידות זה אומר שיש לך מים מלוכלכים שאפילו לא עומדים בתקן לשתיה) נקודה שנייה שבודקים זה את מי ההשקיה עם הדשן לפני שמשקים, ונקודה שלישית שבודקים זה את הנגר. המטרה היא שהמוליכות של המים עם הדשן לפני ההשקיה תהיה שווה ככול האפשר למוליכות של הנגר. אם המוליכות של הנגר גבוהה מהמוליכות של התערובת מים+דשן לפני ההשקיה זה אומר שאתה לא משקה עם מספיק נגר ומצטברים מלחים באדמה. זה ממש לא אומר אם אתה שם מעט מידי או יותר מידי דשן.

דבר אחרון באמת - בחתימה של עמיטוס שענה לך קודם יש את שם משתמש שלו בטלגרם. אתה יכול להפנות אליו שאלות והוא יענה לך בשימחה (מניסיון). הבחור מקצוען ברמות על והעצות שלו שוות זהב. הרוב המוחלט של האנשים כאן שנותנים עצות לוקחים את המקורות שלהם מיו טיוב או מניסיון אישי, הבעיה עם 2 הדברים האלה זה שכול ילד זב חוטם יכול להעלות מה שהוא רוצה ליו טיוב, וניסיון אישי, גם אם הוא ניסיון של שנים, הוא משהו סובייקטיבי לגמרי ולא אובייקטיבי. לצורך העניין המידע שעמיטוס נותן מגיע ממקורות מדעיים וממחקרים מדעיים.

Amitos אוהב/ת את זה.
  6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מי אתה בכלל יא שרמוטה?
    לא עזרת לאף אחד כאן אף פעם ואתה חושב שאתה מכיר אותי?
    מזדיין אתה ועמיתוס השרמוטה שלך.
    אני לא צריך להוכיח כלום.
    מי שיקרא את התשובות שלי ישפוט לבד.
    יש כאן מאות שעזרתי להם והם יעידו לבד, כל השאר יכולים למצוץ.

KusaMachSHI200 ו-KavkazSoul- אוהבים את זה.
  7. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    תאחלס הבן אדם עוזר כאן כל יום לאנשים
    אף פעם לא ראיתי מישהו שקיבל עזרה מ hidromaster
    ואמר נהרסו לי הצמחים
    או העצה לא הייתה טובה
    לכל אחד יש שיטת גידול משלו
    אבל אם הוא ממליץ הרבה
    וכל הנעזרים מרוצים אז על מה אתם מדברים

8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תודה אחי, זה קרב ישן.
    איך שנרשמתי לאתר, עניתי לכל השאלות, גם לשאלות שחיכו שנתיים בלי מענה.
    ויש אנשים שליוויתי אותם כל הייבול, ומאות שהצלתי להם את הצמח ברגע האחרון, וכאלו שהגדלתי להם ייבולים, יותר מעשרה שקיבלו ממני זרעים בחינם, והם יעידו.
    אני לא מתווכח עם קנאים שלא מבינים כלום.
    עמיתוס, מבין רק בתאורה, הרס אלפי צמחים לאנשים שהמליץ להשקות 7.5 ליטר מים על עציץ 15 כל יומיים, כי הוא בילוש, ובלוף, ומנסה להרוס למגדלים.
    שום עצה בונה או תומכת, ואם הוא מפרט, עדיין לא מבינים כלום מהשטויות שהוא כותב.
    אצלי הכל מובן, אין אחד שיכול להכחיש.
    ונראה את המנהלים המזדיינים של האתר מוציאים אותי. תוך חודש האתר יחזור למוות הצמחי שהוא נמצא בו לפני שהגעתי.

9. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    קשה לי עם התנשאות כזאת
    אצלנו בשכונה תעשה הכל על תתנשא
    יחסרו לך כמה שיניים
    אפשר לריב להתווכח אבל לא להתנשא

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אם הוא היה לידי, שיניים זה הדבר היחיד שלא היה כואב לו.
    הייתי מגרד לשוטר הזה את הפרצוף על המדרכה.

11. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    יש שופטים בירושלים, אבל יש צדיקים גם בפורום "קנאביס".
    אתה צודק, ענית להמון שאלות שהייתי צריך לענות עליהן בגלל הטעויות שגרמת. כשהפורום מת הכותבים מחפשים ליצור קשר באמצעים אחרים, כמו הטלגרם. שם ניתן לקבל תשובה קונקרטית מידית לבעיה ולא להוועץ במשתמשים שמכשירים את השרץ עם מידע לא מהימן שהם פולטים מהאצבעות שלהם לעתים תכופות. עצם העובדה שאתה עונה לשאלות זה לא אומר שאתה לא טועה, ואתה טועה.
    אתה מבין, כשאתה כותב דברים כאלו אתה רק מכשיר את הטענות שלי כלפיך. הרי מי אתה בכלל? אם לא הייתי מתייחס אליך אתה היית עוד טמבל אנונימי שניתן ללקט בכל חצי מ"ר בכדור. את המוניטין שצברתי כמהימן לעולם לא תוכל לצבור אחרי כל מה שכתבת, אלו נזקים שלא תוכל לתקן גם אם תבחר מתישהו לעצור את הטמטום ולהשכיל, אבל איך אומרים - בעיה של החשמונאים. בהצלחה בלהיות מטומטם, אני מקווה שלא אצטרך לסדר אחריך הרבה.

שמעתי שחטפו פעם תימנים אצלכם בשכונות.

12. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    תימנים לא אבל אנשים חכמים מידיי כן

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אם לא היית מתייחס אליי?
    חחח.
    אני פירסמתי את עצמי כאן לא אתה.
    ואתה יכול לחשוב שהפורום מת, אבל כל יום יש כאן בין 35 ל 55 אנשים, אבל איך תדע אם אתה לא כאן.
    וכל יום אני עונה בפורום ובפרטי, וכולם מתייעצים איתי, ולא איתך, וכל תשובה שלי מדוייקת, מפורטת, ופותחת עיניים.
    אני כאן בזכות עצמי לא בזכותך יא שחצן שרמוטה. אתה מת, לא הפורום, ואתה מוזמן להזדיין מכאן אם לא בא לך לעזור.

14. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    ומה קשור תימנים?
    התחלת להראות את הפרצוף האשכנזי הגזעני שלך יא שמאלן הומו?

15. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אני בתור חצי חצי הכי שונא את זה
    אבל יודע שקיימת ההתנשאות
    שיוצרת שנאה.חבל
    Hidromaster
    אולי מקלל אבל עוזר לכולם
    לא קשור לעדה

16. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    נו, איזו שפה גבוהה ואיזה איש נחמד אתה. רוצה להיות חבר שלי ?
    זה יפה לתת עצות, אבל עוד יותר נחמד לדעת לקבל ביקורת. יש דברים שאתה אומר\מייעץ שהם פשוט לא נכונים, לצד דברים אחרים שהם כן נכונים. הבעייה העיקרית שלך (חוץ מהבעייה המוחית שלגבי זה אין הרבה מה לעשות) זה שאתה חושב שאתה הכי צודק בגלקסיה ולא מוכן לקבל את העובדה שאולי אתה לא יודע הכול, אולי אתה טועה, אולי יש אנשים עם ניסיון יותר נרחב משלך שאתה יכול ללמוד מהם
    יכול להיות שאתה מגדל סבבה, ויוצא לך אחלה חומר, אבל אם היית שומר על כמה כללים בסיסיים בגידול כמו טמפ' נכונה והשקייה נכונה היה יוצא לך חומר הרבה יותר טוב. בסופו של דבר אתה שואב את המידע שלך מדברים שקראת באינטרנט והניסיון שלך - ועל שני הדברים האלה אי אפשר לסמוך.

אתה יכול להמשיך לקלל עד מחרתיים, אם אתה חושב שזה מזיז לי אז אתה הרבה יותר טיפש ממה שאתה באמת.

איזה בעסה שיש ערסים בעולם.

17. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    ליברמן זה שמאל !!!!

18. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אני מקלל רק את עמיתוס, ואין מה לעשות, זאת השפה שמגיעה לזונות.
    וכן, אני עבריין, וכן, סוחר סמים, אבל גם עם איי קיו גבוה וזיכרון של מחשב.
    וכן. יותר טוב מעמיתוס בגידול, בכמה רמות למעלה.

19. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    מה קשור ליברמן חחח
    אני מאמין במדיניות בטחון תקיפה
    תקרא לזה ימין אם אתה רוצה
    אני מאמין גם במדיניות סוציאלית
    וציונית יהודית שעל זה הוקמה המדינה
    תקרא לזה שמאל.
    כל הפוליטיקאים גנבים ושקרנים
    מחליפי עמדות ומפלגות
    אין להם שום רעיונות אלא רק כאלו
    שמקומם בפח הזבל

20. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא יצא לך כלום מר ספרדי שחושב שהוא אשכנזי, אם תלקק לעמיתוס את התחת.
    ואיזה תשובה אחת לא נכונה נתתי?
    תפרט, אל תכתוב סתם שטויות.
    תרשום כאן משהו שכתבתי לא נכון, ותראה מה הידע שלי יגרום.
    אתה מהבושה וחוסר התשובות, תחזור לחור שיצאת ממנו, ולא תצא ממנו עוד פעם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!