1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מצליחה להתנקות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MackTheKnife, ‏16/6/19.

1. MackTheKnife

MackTheKnife חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני נמצאת בבדיקות הרבה זמן (מעל שנה) ואני נקייה בסביבות ה3 חודש ואני עדיין יוצאת מלוכלכת. אני שותה המון מים וכמה שיותר מיץ לימון, מיץ חמוציות גם כן לא עבד, נותנת מהאמצע של השתן ומשתדלת כמה שפחות לעשן פאסיבית.
    אני יודעת שזה נשמע לא הגיוני אבל זאת עובדה. כל פעם בדיקה מלוכלכת ואני כבר מתוסכלת. בא לי לסיים עם זה. עישנתי בסביבות ה5ג ליום אז אני חושבת שזאת הסיבה אבל לא הגיוני שאני הראשונה בכל תולדות השירות מבחן שזה קרה לה!! הם אמרו שהם לא נתקלו במצב כזה, שהמקרים הקשים התנקו אחרי חודשיים. מתחילים לחשוד בי ואני לא יכולה להאשים אותם, גם אני לא הייתי מאמינה לעצמי במקומם. לזייף אני לא יכולה וגם אם כן אני מעדיפה שלא. כבר הייתי בסיפור הזה.
    צריכה עצות שעדיין לא שמעתי. אז תחסכו ממני את כל מה שכתוב באינטרנט כי כבר עברתי על הכל...

#1 MackTheKnife, ‏16/6/19
    נערך לאחרונה ב: ‏16/6/19
  2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    כבר כתבתי לך בהודעה פרטית איך, פשוט תעשי את זה, אין ברירה את צריכה לעשות את זה פעם אחת אם בא לך לגמור עם זה.
    הדרך שכתבתי לך אני בעצמי ניסיתי ויצאתי נקי פעמיים, זה בדוק, מנוסה, ועובד מנסיון אישי שלי ושל חברים, הצלתי ככה הרבה חברים מתוסכלים שבאו אלי יום לפני בדיקה מלוכלכים, ולמחרת יצאו נקיים.
    אם את עדיין מסתבכת, או שיש לך שאלות ולא מבינה מה אני רוצה- תשאירי לי הודעה פרטית, אני אענה לך בהקדם.

MackTheKnife אוהב/ת את זה.
  3. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    טעות שלי חשבתי שאת מישהי אחרת, היתה עוד מישהי בת 17 ששאלה על בדיקת שתן ועניתי לה, חשבתי שזאת את, טעות שלי

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    נסי להפסיק עם פירות הדר לפני הבדיקה, נסי לקנות בדיקה בסופרפארם ותבצעי עצמאית לפני כל בדיקה שאת לא אחראית עליה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!