1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה מונע ממני תיק פלילי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י the duke, ‏9/7/19.

1. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    הייתי פעמים בחקירות לפני חוק הקנסות פעם אחת הביאו לי אזהרה ופעם שנייה הייתי אצל קצין מבחן והתיק נגנז. אם תופסים אותי עכשיו עוד פעם על שימוש עצמי מה עושים לי? ואם עושים לי תיק פלילי מה זה מונע ממני בחיים?
    ועוד משהו. אם תופסים אותי שוב ומגישים נגדי כתב אישום. מה העונש המקסימלי שאקבל? קראתי שהמקסימום זה 3 שנים אבל זה לא נראה לי הגיוני שיכניסו אותי ל3 שנים לכלא על גויינט
    וגם שמעתי שהרבה תיקים נמחקו מחוסר עניין לציבור. מישהו יכול להסביר לי קצת על זה?
    תודה לעונים

#1 the duke, ‏9/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏9/7/19
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הליך מנהלי (קנס) חל רק על מי שנעדר עבר פלילי ובתנאי שלא בוצעה עבירה נלווית (נניח נהיגה, ואז זו עבירת נהיגה בשכרות + החזקת סם לשימוש עצמי).
    בוא נאמר שעליך הקנס לא חל, ותפיסה בפעם נוספת תגרור הליך פלילי. אם אתה צעיר ייתכן שלא תקבל הרשעה ותשלח לשיקום שכולל פגישות שבועיות בשירות מבחן ומתן דגימות שתן. אם אתה בגיר ייתכן שתורשע - מה שיקשה לך להתקדם בשוק העבודה שכולל משרות ציבוריות, סיווגים מסוימים ובקשות/אשרות מסוימות. מה אני ממליץ? תצרוך קנאביס רק בבית.

3. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    שמע הייתי בחקירות פעמיים פעם ראשונה תיק אזהרה פעם שנייה קצין מבחן אבל זה היה לפני חוק הקנסות. לגבי תיק פלילי. אני יודע שאני לא אעבוד במשרות ציבוריות ואני לא אצטרך שום סיווג ודברים כאלה. אני מעשן רק בבית אבל אני מפחד שמישהו ילשין עלי כי בכל הפעמים שקראו לי לחקירה זה כי הלשינו עלי אז אני די מפחד. עוד משהו שממש חשוב לי לדעת. האם זה יכול להגיע למצב שאני אשב במעצר או בכלא? או שאני בא לחקירה עושים תיק פלילי ואני הולך הביתה?

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    תלוי בעבירות הנלוות. על עישון בבית בכמות לצריכה עצמית עד 15ג לא תשב בכלא.
    אם תנסה להעלים ראיות, להכשיל שוטר, לנהוג תוך כדי וכו' וכו' וכו' - כנראה שתעצר, אלו עבירות שמקימות עילת מעצר. לגבי כלא - תלוי בשופט ובעבר שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!