1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן אתרי פסיכדלי

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י קנאביס וצדק, ‏25/6/19.

1. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    שלום לכולם,
    קראתי לאחרונה על אגוז מוסקט והבנתי שזה דבר מגעיל עם תופעות לוואי לא נעימות בכלל ואפילו מסוכנות.
    לעומת זאת שימוש בשמן אתרי אגוז מוסקט- בטוח יותר לשימוש, ללא תופעות לוואי מסוכנות, סאטלה פסיכדלית חזקה (קראתי שקרוב לאסיד אבל בכיון שונה)
    https://www.tapatalk.com/groups/her...tter-psychedelic-than-nutmeg-nu-t3619726.html

רציתי לדעת אם מישהו ניסה והאם שווה לנסות,
    מה ההשפעה,
    איך לצרוך בבטיחות,

תודה:)

2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    לבינתיים הזמנתי באינטרנט את השמן כי הייתי מאד סקרן לגבי זה, אם אנסה אותו בקרוב אעדכן כאן איך היה ואם שווה לנסות.:)

3. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    השמן הגיע במשלוח תוך שלשה ימים, יש לו ריח חזק, והרכיב הראשון במרכיבים זה מיריסטיצין- מה שאומר שזה אמור לעבוד.
    אני אצטרך למצוא זמן פנוי לנסות אותו כי אמורה להיות לו השפעה מאד ארוכה (יכול להמשך גם עד 30 שעות ואולי קצת יותר)
    נראה מה יהיה...
    אעדכן.

4. dstark

dstark חבר חדש

לייקים:
    1
    deliriant...

5. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    אוקי... אני אנסה להסביר ומקווה שתבינו, כי הכל היה מוזר.

לפני יומיים אני וחבר טפטפנו על ג'ויינט את השמן המדובר (בערך כ10 טיפות).
    אני לא יודע לספר בדיוק מה קרה, אבל אין ספק שזה הכניס בנו מרץ, עישנו לפני זה ג'ויינט מחומר מפיל שאתה מרגיש "כבד", ולאחר שעשינו את הג'ויינט עם השמן ממש הרגשנו ערניים יותר ונמרצים.
    למי ששואל היה לזה טעם טוב בהתחלה וזה עובר מאד חלק בגרון, אחרי זמן מסוים הטעם השתנה (יכול להיות בגלל שכיבינו לפרק זמן) אבל עדיין הרגיש חלק.
    ההשפעה אכן הייתה ארוכה, אני לא בדיוק יודע להגיד מה קרה כי הכל נשאר בזיכרון מעורפל, ובעצם הכל זכור בתור סצנות, כלומר זוכר מקומות ודברים אבל לא יודע "איך הגעתי לכאן" או מה קרה בזמן שבין המקום הקודם שהייתי בו לאיפה שאני נמצא עכשיו.
    אני זוכר שישבנו לעשן ואחרי זה התחשק לנו ללכת אז לקחנו אוטובוס לעיר, אני זוכר שבאוטובוס היה קטע שישבתי בסוף האוטובוס והסתכלתי קדימה וראיתי את השמשה של הנהג ואת כל הכיסאות, זה הרגיש לי שהצבעים שלהם מיוחדים, זה היה כמו תמונה אבל מציאותית, (קשה לי להסביר את זה) כאילו השמשה הייתה קרובה אליי כמו שמסתכלים בתמונה. (וזה היה יפה)
    אחרי זה ישבנו בפיצה, אין לי מושג איפה הלכנו אבל מצאתי את עצמי יושב בפיצה.
    הלכנו הרבה ממקום למקום, והיינו עם קבוצת חברים, אני והחבר שעישן איתי הסתובבנו בעיר וכל פעם מצאנו את הקבוצה מחדש.
    הכל היה באמת מוזר, שמעתי את הדיבורים שמסביבי אבל זה היה כאילו משהו חיצוני, כאילו אני בעולם שלי.
    איכשהו חזרתי באוטובוס לבית, לא זוכר מה קרה בבית אבל זוכר שישבתי לראות פמילי גיא עם מאנצ' בצד.
    כשהתעוררתי הייתי עדיין הפוך, מעט מסוחרר ולא רגיל, זה לא הרגיש הנגאובר אלא המשך של הסטלה, (לא כמו הנגאובר של אלכוהול) זה נמשך בערך שעה אחרי שקמתי, לקח לי זמן לעכל את כל מה שקרה אמש, ולהיזכר בכל הדברים.
    למחרת דיברתי עם החבר והוא אמר שגם הוא הרגיש כך.

זהו לבינתיים, זאת לא ממש הייתה סאטלה "פסיכודלית" אמנם חוויה שאנסה שוב.
    אציין שאנחנו עישנו את השמן ולא לקחנו אותו בבליעה כמו שאמור להיות כדי לקבל סאטלה פסיכודלית.
    וגם הכמות שטפטפנו קטנה יחסית לעומת בליעה.

כאשר אנסה את זה בבליעה אשתף אתכם כאן בחוויה.

#5 קנאביס וצדק, ‏11/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏11/7/19
  6. dstark

dstark חבר חדש

לייקים:
    1
    כמו שאמרתי, דליריאנט
    סיכוי שיהיה לך מוזר אף יותר...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!