1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

2 זנים שניסיתי - Northern Lights ו-LSD

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י מה קרה קרה משהו, ‏16/7/19.

1. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    קודם כל אתחיל ואגיד שאני מעשן מתחיל יחסית וחוץ מ2 הזנים האלה ניסיתי רק למון הייז.

בראשון האחרון אני וחבר טוב יצאנו לטיול שטח של 2 לילות ביחד בשטח והבאנו 3 זנים איתנו White Widow רפואי, Northern Lights וLSD. בסוף לא נגענו בוויט ווידו, אבל את האחרים כן עישנו.

Northern Lights - 4/5
    אינדיקה מעולה, גורמת לי להרגשת כבדות ולרוגע מטורף. עישנו אותה לפני השינה ופשוט נפלנו לשק"ש וישנו מ-ע-ו-ל-ה.
    גם לפני הטיול צפיתי בסדרה בזמן שעישנתי מזה פייסל, זה השאיר אותי ממוקד בסדרה אבל ברגע שנכנסתי למיטה נרדמתי בקלות.
    ממליץ לאנשים שרוצים לישון תכלס.

LSD - 5/5
    זן הזוי בטירוף, הייתה לנו איתו חוויה כמעט פסיכדלית. עישנו אותו כמה פעמים במהלך הטיול, אבל הוא זכור לי ממש ב2 פעמים ספציפיות:
    1. בערב הראשון כשהגענו למחנה החלטנו להכין אוכל ולעשן. ההשפעה עלתה לאט אבל הייתה ממש חזקה ונמשכה לאורך זמן.
    בהתחלה אכלנו תפוצ'יפס כחול כזה וכל פעם שהזכרנו או חשבנו על מאכל אחר התפוצ'יפס קיבל את הטעם שלו. ממש אכלתי פיצה במרקם של תפוצ'יפס בתחושה :0
    אחרי כמה זמן ההשפעה עוד התחזקה והתחלנו למצוא כל מני "צורות" בדברים, נגיד הסתכלנו על עץ ונשפכנו מצחוק כי הוא היה נראה לנו כמו פיל ירוק עם 3 ראשים. בשלב מסוים זה התחזק ודברים התחילו לקבל צבעים אחרים, לזוז קצת, להיעלם וכ'ו. זה קצת הרגיש כאילו אנחנו צופים בטלוויזיה עם אנימציות מוזרות כזה.
    גם קצת ראיתי דברים בצד של העין שלא היו שם.

בכ"מ השיא של הסטלה היה כשהסתכלתי על 2 עצים ובמשך שעה פשוט התווכחתי עם חבר שלי על זה שזה פירמידות ולא עצים :D

2. בסוף הטיול ישבנו בצל מתחת לעץ ועישנו קצת כי היה לנו איזה 40 דקות לחכות לאוטובוס. הפעם עישנו משמעותית פחות וזה פשוט עורר אותנו פתאום, כמו מכת אנרגיה ופשוט התחלנו לדבר מלא, לשמוע מוזיקה, לנגן ביוקליילי. זה העלה לנו חיוך על הפנים עד ההגעה הבייתה.
    גם בשלב מסוים הלכנו לשתות בי-פראש והיה נחמד לשתות את הכדורים מסטול :rolleyes:

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    Lsd אחד הזנים המעולים ביותר שגידלתי.
    סאטלה פסיכודלית עם אפקט של התקף לב (דופק 700, עצירת נשימה, והתעלמות מהסביבה), מאנץ' מטורף, אני וחבר פירקנו מגש שלם של עוגה מלבנית גדולה תוך חצי שעה, טעים, טעם לימוני חזק, וגם הצמח בכלל, הייבריד, אבל עם אינדיקה שולטת, גדל בחוץ בצורה של פירמידה, 4 צדדים מרובעים למטה, שפיץ למעלה, מיליון שיפודים מלאים בפרחים (450 גרם יצא לי בגידול חוץ מצמח אחד...).

מה קרה קרה משהו אוהב/ת את זה.
  3. orgut

orgut חבר חדש

לייקים:
    1
    איפה אפשר להשיג אותם?

4. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    את שניהם חבר הביא לי, לדעתי קנה מהמחתרת. אבל אני מניח שעם קצת מאמץ גם בטלגראס תמצא אותם... :)

5. orgut

orgut חבר חדש

לייקים:
    1
    מה זה המחתרת?

6. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    תחפש בטלגרם או במגזין, לא בטוח מה ההתנהלות פה בנוגע ללשלוח קישור בפורום

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!