1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן CBD ללא THC

הנושא בפורום 'מוכרים - קונים' פורסם ע"י gubri1, ‏26/5/19.

1. gubri1

gubri1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים,

תמליצו לי בבקשה על מקור אמין לשמן CBD ללא THC רצוי בארץ...ראיתי שיש איזה חנות בתל אביב עד עכשיו לא בדיוק הבנתי מאיפה יש להם אישור למכור חומר שלא ממש חוקי בארץ.

תודה מראש :)

2. שלומיבר

שלומיבר חבר חדש

לייקים:
    0
    שבוע טוב,
    אני גם התענינתי בנושא. כעקרון לא הפריע לי להזמין cbd (ללא thc) מחול. המחיר לא היה בשמיים והאיכות מעולה. בפעם האחרונה הכל התנפץ לי - במכס עצרו את המשלוח וביליתי כמה שעות טובות במשטרה. לא נעים ולא מתאים לי. זה עדיין לא חוקי ולא משנה מה מספרים לנו כל מיני גורמים המוכרים שמן cbd בארץ. התעייצתי עם גורמים מקצועים ויש להם הרבה טעונות לגבי cbd הנמכר בארץ ולגבי מוכרים עצמם.
    מה שכן יש עכשיו טרנד חדש שקיבלתי עליו כבר כמה המלצות. ראיתי גם כאן באחד הפוסטים הישנים קישור.

3. gubri1

gubri1 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי ה-"טענות" אתה אומר לא כאי לרכוש בארץ? זה זיוף?
    תוכל להמליץ מאיפה כדאי להזמין? (לא יודע אם זה מותר אתר...)

4. שלומיבר

שלומיבר חבר חדש

לייקים:
    0
    או מוצרים באיכות ירודה או מחיר בשמיים יחסית למחירים בחול או גם וגם. צריך גם לזכור שזה לא חוקי. הרגשתי השלכות של הפרת חוק על בשרי ולא בא לי לחזור על כך. אני אישית הפסקתי להזמין cbd מחול ובטוח שלא אקנה בארץ עד להודעה חדשה (שינוי חוק). לגבי הקישור אנסה למצוא אותו. כנראה גם אזמין בעצמי. זה לא cbd.

5. Eliad11111

Eliad11111 חבר חדש

לייקים:
    0

6. Eliad11111

Eliad11111 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אני יכול לעזור מאוד בנושא תשאיר מספר טלפון בבקשה

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תכין לבד. אל תקנה בארץ מאף נוכל, החנות מוכרת שמן זרעי המפ שקוף, לכל היותר 6 אחוז cbd, ולא שמן ריק סימפסון השחור, הוא הרפואי.
    שניהם לא חוקיים בארץ כי cbd עדיין לא הוצא מפקודת הסמים.
    מעצרים על שימוש עצמי הם מיותרים והמנייאק משתמשים בהם בהגזמה, אבל אנחנו חיים במדינת משטרה, אז לא בושה בכלל לעבור על החוק.
    אני עובר על החוק כל יום, על בסיס קבוע.
    גם כל מי שמוכר לך מזרק שמן, ייקח ממך מאות ואפילו אלפים למזרק, שאתה לא באמת יודע מה תכולת הקנבינואידים בתוכו, ואם המינון שלהם בכלל מתאים למחלה שלך.
    הכי טוב ומעולה, זה להשיג או לגדל זנים של אינדיקה (עם אחוזי cbd גבוהים), ולהכין מהם שמן לעצמך בבית.
    יש הסברים בכל מקום, גם כאן במגזין, וגם סרטונים ביוטיוב, לא בעיה בכלל.

8. Eliad11111

Eliad11111 חבר חדש

לייקים:
    0
    אמרתי לו רק שאוכל לעזור לא יותר מזה
    CBDיש כאלו שזאת תרופת פלא בשבילם וכאלו שלא החוק ממש מכופף המון חנויות מוכרות שמנים למיניהם...
    ולמה אתה אומר נוכלים על סמך מה?

9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אין אף חנות בארץ שמוכרת שמן רפואי (לא חשוב אם cbd או thc).
    חנות שתעשה את זה תיסגר תוך שעה והמוכרים והבעלים ייעצרו.
    הכי הרבה מותר להם למכור שמן המפ, בתור סופר פוד (מזון על עם הרבה חומצות אמינו טובות וויטמינים ומינרלים במינון מעולה, כולל אומגה 3 ואומגה 6), אבל זה לא שמן רפואי, ועשוי מזרעי המפ ולא מתפרחות של קנאביס, כמו לשתות שמן חמניות.
    Cbd עוזר לכל החולים, לא לחלק כן ולחלק לא, והוא המרכיב הכי מבוקש לחולים.
    החוק בארץ הוא מזדיין וברור, לא מכופף ולא אפור בשום תחום, ושום חלק מהצמח (חוץ מהזרעים) הוא לא חוקי, להחזקה, לשימוש, לקניה או מכירה, לגידול ובכלל, אז אף חנות בארץ לא מוכרת שמן קנאביס רפואי rso, ואם כן, נו?
    תציין אחת.

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא אמרתי נוכלים בקשר אליך, אלא בכללי, הרבה שמציעים, גם בטלגראס, מזרק שמן באלפי שקלים.
    בהקשר אליך התכוונתי שאין חנות שיכולה למכור את זה, כי זה עדיין לא חוקי.

11. Eliad11111

Eliad11111 חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה הולך לא משנה על איזה צד ברחוב דיזנגוף בתל אביב מההתחםה עד הסוף אתה תראה שמוכרים שמן סיבידי אוראל וגם לוואפ ואם לא אני מתנתק מהפורום ומשתחווה לך.

12. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אל תשתחווה אחי לאף אדם, רק הקדוש ברוך הוא.
    ומכיר את דיזנגוף ואת כל תל אביב כמו כף היד, אני אשדודי לשעבר, ואין לדעת מה מוכרים ברחוב אחי, לא הייתי קונה ברחוב מסתם אדם אפילו בייגלה עם שומשום, אז שמן cbd? זה לא חנות כמו שציינת שמוכרת חופשי וחוקי, אמרתי חנות.
    למכור סמים ברחוב זה לא חוקי, ומי שקונה לא רוצה להידפק, לא על ידי המוכר שמכר לו חתול בשק, ולא על ידי המנייאק שיעבירו אותו עינויים ועיכובים וגם ייקחו את מה שקנה.
    זה לא נקרא לקנות מחנות מורשית או באופן חוקי, אלא סחר בסמים, ובזה, בסחר, אף אחד, גם לא ששי גז או יורם שפטל, יודעים יותר ממני מה החוק אומר.

13. Eliad11111

Eliad11111 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני פשוט לא אגיד בפורום הזה אני מכיר 2 חנויות אחת מול השנייה בדיזינגוף ששתיהן מוכרות שמן CBD ב כל מיני סוגים אתה מוזמן בפרטי ןהתערבות ונגיד בפורום את התוצאות איך אני?
    אם אתה יודע שים כסף אני שם כפול. מי שרוצה שמן שישלח הודעה בפרטי. אני אמכור גם לשוטר.

14. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לשוטר? תרופה? אפילו מים במדבר אני אשפוך לחול ולא ייתן לשוטר לשתות.

Eliad11111 אוהב/ת את זה.
  15. Eliad11111

Eliad11111 חבר חדש

לייקים:
    0
    נכון שלא יהנה יש לו את החוק שיהנה ממנו ואללה תשובה לעניין תשיג קונים תקבל בחצי מחיר יש לי גם פרחי סיבידי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!