1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה העלים נפולים כלפי מעטה?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Gcan, ‏19/7/19.

1. Gcan

Gcan חבר חדש

לייקים:
    0
  2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בלי פרטים ועם אצבע שמסתירה הכל?
    איזה מצע אתה משתמש?
    כמה מים נותן וכל כמה זמן?
    כמה דשן וכל כמה זמן?
    איזה דשן?
    כמה זמן הוא בפריחה? (רואים, אפילו שהסתרת, בצים קטנים בקצות הענפים ושערות לבנות פה ושם).
    תגזום עלי מניפה שיותר גדולים מראש של בן אדם, ספק פרטים ותעלה תמונה אחרי נקיון קצת.
    אני מנחש שיותר מדי מים, אבל תן פרטים ואני יקלע בול למטרה.

3. Gcan

Gcan חבר חדש

לייקים:
    0
    הי תודה רבה על ההתייחסות
    אני משתמש במצע של גרדן מיקס תערובת גן כמו שקונים במשתלה.. נותן מים פעמיים בשבוע כעיקרון רק כשהאדמה ממש יבשה וכמובן שיש תחתית אז מוזג עד שהמים מתחילים לחלחל מעטה.
    נותן דשן של ביו נובה סויל סופר מיקס 1.5מל לליטר כמו שרשום בדף המצורף.. אז יוצא בערך כל 3..4 ימים פעם מים ופעם דשן
    והוא עוד לא בפריחה.. יש לו עד ה8 באוגוסט להיות בצמיחה.. ומה הכוונה ביצים בקצוות העלים? אין עליו חרקים וגם כשאני מזהה הוא מקבל פעם בשבוע ריסוס של חברת יהלום מבוסס על שמן נים ממש טוב
    העלים מאוד בריאים רק התחתונים טיפה מצהיבים
    אני מאמין כשאעבור לשלב הפריחה והעלי מניפה יוסרו אז כל העלים יקבלו יחס שווה של אור חחח

4. Gcan

Gcan חבר חדש

לייקים:
    0
    חשוב להגיד שהטא מקבל תאורה קבועה של 18/6 ואוויר 24 שעות מכוונן עם טיימר
    והסיבה שלא צילמתי כמו שצריך זה כי בגלל התאורה יש פסים במצלמה

5. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    בצים לא ביצים
    מביצים יודעים אפרוחים
    מבצים יוצאים פרחים מה שאתה רוצה

6. Gcan

Gcan חבר חדש

לייקים:
    0
  7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בץ=פרח קטן, ביצבוץ של פרח.
    אדמת טוף (תערובת גארדן מיקס) היא אדמה מצויינת לגידול, אבל מתייבשת לאט יותר מקוקו פרלייט.
    שים לב שיובש של אדמה הוא לא רק ב 2 סמ הראשונים, אלא לכל עומק העציץ.
    ההשקייה והדישון שציינת בסדר גמור, ועלי מניפה גדולים גוזמים בשבועיים הראשונים של הפריחה ואחר כך כל שבועיים.
    הקישורים החדשים לא עבדו כשלחצתי עליהם.
    למה החלטת על 8 לאוגוסט תחילת פריחה?
    כמה וואט המנורה?

8. Gcan

Gcan חבר חדש

לייקים:
    0
    ועכשיו הם עובדים? [​IMG]
    https://imgur.com/a/96F2kR1

המנורה 400 וואט.. מהרגע שהעברתי לצמיחה חודשיים זה הערך הזמן עד ה8 לאוגוסט שזה מסתיים ועובר לפריחה

#8 Gcan, ‏20/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏20/7/19
  9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא עובד.
    נסה anonfile או unsee.cc למרות שלא משנה, הוא נראה די טוב ולא כזה נפול.
    400 לצמיחה זה מעולה ועד עכשיו כל הפרמטרים נכונים.
    תשתדל להרים את המנורה שלא תהיה קרובה מדי לראש הצמח, ככל שהוא גדל, בערך 30, 40 סמ מעליו ולא קרוב יותר.
    מצטער על התגובה המאוחרת, כל השבוע ריתכתי, כולל היום, וכבר נשפכתי על הספה מוקדם מרוב עייפות.

Gcan אוהב/ת את זה.
  10. Gcan

Gcan חבר חדש

לייקים:
    0
    הכל טוב.. לא סוף העולם:)
    והוא מדוד כל יומיים קבוע 40 מעל ראש הצמח
    אפילו את הדישון אני שם 24 שעות פתוח לפני בחוץ שיקבל את רמת החומציות הטבעית שהוא צריך לקבל

11. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אז אין לך מה לדאוג.
    שאלתי כדי לקבל רקע ואני רואה שאתה עושה הכל נכון.
    הוא לא אמור להיות מתוח ושמח כל היום, גם לו יש רגעים של עייפות.
    אחרי החושך, כשהוא ינוח טוב, הוא ייראה לך כאילו התעורר מחדש לחיים.
    חודשיים צמיחה זה מעולה, רוב המתחילים נותנים פחות ומפריחים כשהצמח לא מספיק מפותח, ואז מתבאסים למה יצא להם רק 20 גרם. יש לך סיכוי טוב ל 250 גרם ויותר, רק תמשיך כמו שאתה ובפריחה, תשנה לנורת 600, 12 אור 12 חושך וגיזום עלים מיותרים כמו שציינתי.
    ייצאו לך שיפודים עבים במקום פרחים בודדים.
    תעדכן אחי, אני אוהב לראות שאנשים מצליחים בגידול, רוצה לגליזציה כבר 25 שנה ושיהיה עציץ בכל בית.
    אעזור בכל שלב בגידול ובכל בעיה שתיתקל בה, מילה של גבר.

12. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    ואל תשתמש ב pk או קלמג לפריחה, טעות של מתחילים ובזבוז כסף.
    אם כבר עשית מעולה, תשקיע עוד כמה לירות ותביא ליטר של בלומבסטיק של אטאמי, אין כמוהו לפריחה, הכי טוב שיש.

13. Gcan

Gcan חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה אחי מעריך מאוד
    כל התשובה האחרונה לא הבנתי לגבי המושגים.. קלמג.. Pk מה זה חח
    לא נראה לי שיהיה צורך לשנות מ400 ל600 החלל גידול שלי הוא בתוך ממד וגם ככה להכנס אליו זה כמו צרנוביל מרוב התאורה שהיא חזקה
    לגבי עלי המניפה מתי אני מסיר אותם.. תחילת הפריחה בסוף השבועיים הראשונים? כמה עלים כל פעם? מתי אני גוזם את העלים בצדדים כדי שיצאו עוד פרחים?

14. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בוקר טוב.
    יש הרבה סוגי דשנים, חלקם מיועדים לצמיחה, חלקם לפריחה וחלקם מהשבועיים הראשונים ועד שלושה שבועות לפני קטיף (כלומר מההתחלה ועד הסוף).
    מרוב שיש מאות חברות דשנים שונות, שמציעות אלפי סוגי דשנים שונים, המגדלים לא תמיד יודעים במה לבחור, אם בגלל שלא יודעים מה טוב יותר ומה טוב פחות ואם בגלל טווח המחירים.
    יש דשן ב 15 שקל ויש דשן ב 500 שקל.
    לא משנה במה בחרת בתור דישון לצמיחה, צריך תוספות לפריחה, לפיתוח הרבה פרחים בריאים ונפוחים.
    המלצתי לך על תוסף פריחה בשם "בלומבסטיק", של חברת "אטאמי" (Atami).
    חובה להחליף לנורת 600 בפריחה, צ'רנוביל או לא, לא קשור לחום, אלא לספקטרום הנדרש לפריחה, שהוא שונה מהספקטרום הנדרש לצמיחה.
    400 מוציא אור לבן, 600 אור צהוב.
    זה מדמה קיץ וחורף בחוץ לצמח שגדל בפנים.
    עם מפוחים נכונים לכניסת ויציאת אוויר, לא יהיה חם בממ"ד או המקלט, ולא אתה ולא הצמח תרגישו כמו צ'רנוביל.
    עלי מניפה גדולים אפשר להוריד גם בצמיחה, אם הם מפריעים לזרימת האוויר ותחלופת החמצן בחלקים הפנימיים של הצמח, וכדי שיגיע אור גם לחלקים התחתונים של הצמח, שגם שם יש עלים, שמצהיבים או מחווירים לפעמים מחוסר אור.
    לרוקן את הצמח מעלי מניפה מיותרים, זה אחרי שבועיים בפריחה (אחרי השבועיים הראשונים שהצמח בפריחה), ואז כל שבועיים שלושה בערך לעשות עוד גיזום כזה.
    תקרא בשאלות האחרונות כאן במגזין, למשל בשירשור "עזרה" ותראה תמונות של הבחור ואיך הוא גזם, וגם תראה תמונות שאני העלתי, של משתמשים אחרים כאן, שגזמו, את הלפני ואת האחרי ומה התוצאה.
    אין כמעט שאלה שלא ענו עליה כאן במגזין, אז לא חייב להוסיף שאלות ושירשורים, מספיק לעשות חיפוש מדוייק כאן במגזין, ותראה את השאלה שלך והתשובות שקיבל/קיבלה אלו ששאלו.
    אבל אני כהרגלי, אוהב לענות בפירוט, גם אלף פעם, עד שכל המדינה תגדל, ובצורה מקצועית ויעילה, אז אם יש נושא שלא מצאת שענו עליו, שאל חופשי.

Ict1 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!