1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה גידול פנים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י לוקו 2, ‏19/7/19.

1. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    קצת פרטים
    חלל 170×80×60

נורה 250 hps (אור כתום) רפלקטור פתוח
    וונטה מכניסה מפוח מוצא מאוורר קליפס בפנים בחוץ עוד מאוורר
    מצע אדמה
    דשן סופרמיקס ו PK13/14 ביו נובה
    יש בארון אמנזיהXXL אוטומט שבועיים (גדל בחוץ לא מקום טוב יחזיר החוצה מקום אחר)
    1 לדשן בפריחה ב-PK ?
    2 יש בשמש 3 צמחים נורטרן לייט נקבה נבטו לפני 4 ימים . 3 מתי כדאי להכניס פנימה?(מפחד עליהם)אפשר פלורסנ ט רגיל בנתיים?
    4 אפשר לגדל את כל המחזור באור כתום?
    5 ראיתי בעשה זאת בעצמך
    קומבינה להשתיק מפוח עם קופסת קרטון וסוג של בידוד הקרדיט לבחור. רוצה להכין משהו דומה עם חתיכות מזרון מישהו ניסה ? זה עוזר? יכול להזיק למפוח?

ואולי שחכתי עוד פרטים תתקנו אותי.בכול זאת פעם ראשונה גידול פנים.
    קצת חפרתי .תודה מראש לכולם ושבת שלום
    שכחתי עוד משהו האוטומט במשטר אור יכול להעביר רק בלילה עדיין לא הפריחה עד כמה יכול להזיק? יקבל 7 שעות שמש רצוף ואולי קשירה אחת בלי ברירה

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אח שלי, פרה פרה.
    תן לעשות לך סדר בבלאגן שכתבת.
    קודם כל תחליט, או שהם גידול פנים או שהם גידול חוץ, אף מגדל לא מכניס ומוציא עציצים כל היום.
    או בחוץ כל הזמן, מתאים לאדמה, או בפנים כל הזמן, מתאים לקוקו פרלייט ומצעים קלים ואווריריים.
    לדשן בפריחה בדשן הרגיל של הצמיחה, פלוס ה pk.
    את ה 3 שבחוץ, תכניס בלי פחד, הם עומדים גם מזרע תחת נורת hps 400 ולכל אורך הצמיחה, אז מה זה 250 בשבילם?
    ולא להוציא יותר, מה באוהל, נשאר באוהל, או תשאיר בחוץ עד תחילת אוקטובר, קטיף.
    נורת 250 בקושי מספיקה לשלב הצמיחה, ולא יעילה במיוחד בשלב הפריחה שבו צריך נורת 600 וואט.
    בשביל מה קומבינה לרעש, אם יכולת לקנות מפוח td הולנדי שקט?
    לא הבנתי כלום על האוטומט כי רשמת מבולבל, הוא צריך 18 שעות אור ו 6 חושך, מזרע עד קטיף, ולא תלוי בכמות האור והחושך אלא מסתמך על מנגנון פנימי.
    יש ששמים 20 שעות אור ו 4 חושך, וזה גם בסדר לאוטומט, אבל כמו שאמרתי, לא משנה לו, אז 18 אור ו 6 חושך מתאים לו מאוד.
    ותפסיק להכניס ולהוציא עציצים, סתם אתה רץ.
    שבת שלום.

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  3. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    ך

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אח שלי אני יעשה סדר בבלאגן בקשר לאוטמוט זה או לנסות להציל אותו או
    לזרוק לא חראם .
    אני 10 שנים מגדל בחוץ אין יותר טוב מזה (רק פעם אחת אוטומט) מסכים איתי. באזור שלי בנו כביש רציני ורכבות אין יותר מקום לגדל בחוץ (השיא שלי 227 גרם יבש מאחד ממש ממש מפלצת אמיתי אמיתי) אני מקווה שאני יסביר יותר טוב אני יודע שלא משחקים איתם (אין ברירה יצליח מה טוב לא אז באסה)
    בקשר לאחרים לא מפחד זה גידול בארון אין מקום לאוהל דירה קטנה
    יש ילדים התקציב מוגבל כבר חרגתי ממנו יחליף נורה צריך גם להחליף

alongold אוהב/ת את זה.
  5. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    לא סיימתי להחליף משנק או לא צריך . בגלל זה כל השאלות רק ללמוד טוב יותר.ולשפר כל הזמן אני מאמין שיהיה עוד שאלות בכל זאת פעם ראשונה גידול פנים וגם עשית לי סדר בבלאגן

תודה רבה

6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    יודע שאתה שואל בשביל ללמוד, בשביל זה יש לי סבלנות, גם לחפירות.
    את האוטומט, תכניס לאוהל ואל תוציא, אם אתה לא יכול לגדל אותו בחוץ.
    גם ככה לא משנה לו השעות אור וחושך, והוא יגדל מצויין ויפרח לבד גם אם שאר השתילים עדיין צומחים וגם אם תשנה להם את האור לפריחה.
    250 גרם מקסימום זה לא הרבה בכלל.
    500 זה הכיוון, מכל שתיל, ותאר לך חדרים עם 200 שתילים שמכל אחד 500, אלפים עד עכשיו.

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    משנק אפשר להחליף ביחד עם ההחלפה לנורת 600, או להיות חכם מראש ולקנות משנק כפול (עובד גם עם נורת 400 וגם עם נורת 600) ואז רק מבריגים את נורת ה 400 החוצה ומבריגים במקומה נורת 600.
    כמובן לשנות את הטיימר אחרי ההחלפה ל 12 שעות אור ו 12 שעות חושך.

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  8. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    גבר סתם נפתח דיבור על גידול חוץ ובגללי. בא נעבור על מה שיש עכשיו עם הציוד שיש לי ונגיד שהכל יסתדר לפני שאני יוציא עוד סכום כרגע זה כמו טסט. קודם נלמד ואז נשתדרג
    אלה אם צריך משהו קריטי כרגע.
    ואני מדגיש כרגע. אם הכל יהיה בסדר יהיה מצב להוציא משלוש בערך 100 אני יהיה מבסוט .

9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    למה לכוון נמוך אחי? תכוון למקסימום שכל אחד יכול להוציא.
    נורת 600 לפריחה בגידול פנים זה משהו שחייב, כדי להוציא ייבול כמו שצריך.
    מאוטומטיים לא יוצא הרבה, כי אין להם הרבה זמן צמיחה ופריחה, והם יוצאים קטנים.
    מרגילים, שגדלים בפנים, אפשר להוציא הרבה יותר, פשוט מאריכים להם את זמן הצמיחה לכמה שיותר לפני הפרחה, וככל שהצמח גדול יותר, מפותח יותר ועם הרבה יותר שיפודים, ככה ייראה הייבול.
    אם תמשיך להשאיר בחוץ צמחים נקביים רגילים, בגלל שעוד מעט מתקצרות שעות האור בחוץ, הם עלולים להתחיל פריחה לפני שתיכננת ואז מאוחר מדי, וזה הייבול שתתקע איתו.
    תשאיר את האוטומטיים בחוץ עד הקטיף שלהם, ותשאיר את הרגילים (רגילות) בפנים, עם 18 אור 6 חושך למשך חודשיים וחצי שלושה, ורק אז תפריח, לעוד חודשיים, חודשיים וחצי, והן אלו שיצא לך מהם הכי הרבה.
    יש אוטומטיים שמגיעים גם ל 120 גרם, אז 100 גרם מכל מה שיש לך זה לא הגיוני, זה מעט מאוד.
    גם נורת 250 לא מספיקה לצמיחה כמו שצריך, ולהתחיל, צריך להתחיל עם המינימום הנדרש להוצאת ייבול טוב.
    שווה להשקיע פחות מ 600 שקל לנורות 400 ו 600, במיוחד אם אתה יודע שזה יגדיל את הייבול פי כמה, וידוע לך המחירים הגבוהים של הגראס היום, אז 10 גרם יותר, שווה 1000 שקל בקניית גראס, ו 100 גרם יותר, שווה 10000 שקל.
    לא שווה השקעה של 600 או 700 שקל? תעשה חשבון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!