1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הוצאת רישיון בשל מחלת מעיים דלקתית

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י ברד קר, ‏31/7/19.

1. ברד קר

ברד קר חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכלום. האם יש פה אנשים עם מחלות מעיים דלקתיות שקיבלו רישיון בהסדרה החדשה דרך רופא המוסמך לתת רישיון במקום? יש לי תור לרופא בקרוב ורציתי לדעת אם הרופאים עובדים על פי הקריטריונים של הוועדה של היקר או שהם יכולים לתת גם על פי שיקול דעתם והיקר לא מתערב בהחלטתם?
    אשמח לתגובות
    תודה

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    יש רשימת התוויות שהם בדרך כלל פועלים לפיה
    יש שיקול דעת לרופאים במידה מסויימת, ראיתי שככל שאדם מבוגר יותר הם נוטים להיות יותר גמישים איתו, עם אנשים צעירים פחות גמישים, תחפש בגוגל נוהל 106
    יש קובץ של משרד הבריאות ששם יש הסבר לכל תחום רפואי אם מגיע או לא

#2 alongold, ‏31/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏31/7/19
  3. ברד קר

ברד קר חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מבין מה קשור גיל החולה. יש מבוגרים שהמחלה שלהם פחות קשה מצעירים. אז הצעירים לא יקבלו בגלל הגיל? היית אצל רופא שיכול לתת רישיון לפי ההסדרה החדשה בכלל? ואצל רופא גסטרואנטרולוגיה בפרט? ומה עם יש לי המלצה מהרופא המטפל שלי? גם פה הגיל משחק תפקיד? השאלה שלי היא האם לרופאים יש שיקול דעת משל עצמם או הם חייבים לעבוד אך ורק לפי הקריטריונים של היקר?

4. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אני אומר לך יש קריטריונים ושיקול הדעת בדרך כלל בנושא הזה הוא גיל, אמרתי לך איפה אתה יכול לבדוק לפי התחום שקשור למה שאתה סובל ממנו, לא אני מחליט ולא אתה בדרך כלל גם לא הרופא שתלך אליו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!